Jump to content

Masza

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

24 Neutralny

Audiostereo

24

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Masza's Achievements

 1. Masza

  Android Auto

  Sprawdź czy udzieliłeś zgody na przesył danych po USB do systemu Android auto. Ja nie mam problemów czy bezprzewodowo czy po USB. (Renault)
 2. Posiadam je w sypialni. Porównywałem z Edifierami różnymi. Szczerze je polecam pod względem relacji dźwięku/ceny. Wykonanie też niczego sobie. Minusem jest automatyczne tryb standby po 5 minutach bez sygnału i badziewny pilot. Ale same kolumny w 100% spełniają pokładane w nich oczekiwania ?
 3. Miałem okazję kiedyś posłuchać Wharfedale Diamond 11.2, które spełniają Twoje założenia odnośnie budowy. Bardzo przyjemne i niemęczące granie zapewniły, ale nie wiem czy przy "Twojej" muzyce się sprawdzą.
 4. A więcej czasu oglądasz telewizję czy słuchasz samej muzyki? To pomoże Ci wyeliminować amplituner lub wzmacniacz i zawęzi nieco poszukiwania. A jak już słuchasz muzyki - to czego najczęściej?
 5. Nie wiem czy w tym wątku się nie pojawił, lecz jak ktoś lubi kryminały - to bardzo solidną pozycją jest Broadchurch. Szczególnie gdy rozpatrujemy wszystkie sezony jako całość. A w 3 sezonach w sumie mamy 24 odcinki.
 6. Do prowadzenia szkoleń i czasem do podłączenia Plejstacji używam Optoma GT1080e. Ostrość i jasność bez zarzutu. Zależało mi na krótkim rzucie - jeśli tego nie potrzebujesz to HD28e może być dobrym rozwiązaniem moim zdaniem. Ale tylko ten pierwszy użytkuję i mogę potwierdzić opinią z pierwszej ręki.
 7. A ja nie uważam tego za kręcenie lodów. Nikt mnie nie oszukał. Tyle dla mnie były warte ? Tak tylko podrzuciłem jako ciekawostkę ?
 8. Kupił je ode mnie tydzień temu za 1700PLN. Użytkownik Krzysz z tego forum. Dobra przebitka ?
 9. A może połącz telewizor jakimś chińskim DAC-em ze swoim Onkyo? FiiO D03 Taishan - za 95PLN. Będziesz miał lepszą jakość dźwięku niż z Mozosa po BT. A jego sobie zostaw przy kompie.
 10. Posiadam. Kupiłem od kolegi za grosze, bo u Niego leżały. Nie słyszę różnicy między DNM Reson a nonamem ze sklepu elektrycznego po 6 PLN/m. Także jak ktoś chce się zamienić na inne kable - to zapraszam. Moje mają ok 1800mm długości i są na nich banany. Chętnie się wymienię na jakieś 3m ?
 11. A myślałeś o Audio Pro D-1 lub C10? Mam niższy model w robocie postawiony i całkiem przyjemnie to brzmi.
 12. Jeśli chcesz kupić - to sprzedam. Słucham Twojej oferty. ?
 13. Miałem okazję słuchać Ruby Monitor - bardzo mi się spodobała precyzja grania. Biorę je pod uwagę. Czy warto dopłacać do wysokotonowego Scan-Speaka zamiast SB Acoustic? Przyznam, że oferta bardzo szeroka i ciekawa. A i Bydgoszczy jeszcze nie zwiedzałem. Dzięki za linki. Czytam opinie na razie. I jestem zaintrygowany produktami SEAS-a.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.