Jump to content

muzofan

Użytkownicy
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

58 Neutralny

Audiostereo

58

Bocznica

0

About muzofan

Recent Profile Visitors

612 profile views
 1. Jako były użytkownik SCM 40 również,jak poprzednicy, odradzam je w takim metrażu. Niezależnie jakie będzie wzmocnienie powierzchnia pomieszczenia zrobi swoje. Jeśli ATC to tylko seria classic od 100 w górę i muzycznie pełna nirvana 😁
 2. Zgadzam się w 100%. Co innego granie po cichu a właściwe wysterowanie kolumn przy wyższych poziomach głośności.
 3. Dobra chłopaki namówiliście mnie 😉
 4. Nie lepsza opcja to dobra podłogówka? 🙂
 5. Z własnego doświadczenia polecam SCM 100 SL 😉 do takiego metrażu
 6. Potwierdzam że seria klasyczna jest zdecydowanie lepsza niż entry. Mam co prawda doświadczenie z większymi paczkami niż SCM 19 i SCM 20 ale mogę się podpisać pod postem @mariush74. Wszystkiego jest więcej, jest wyraźniej, klarowniej i bardziej szlachetnie. Po prostu zdecydowanie wyższy level dźwięku pomimo małych różnic na pierwszy rzut oka.
 7. Pokoju pewnie wystarczy, budżetu już może mniej ? Poza tym zawsze jest pole to ewentualnej poprawy w przyszłości. Zawsze to perspektywa, nie można mieć wszystkiego od razu...
 8. Z budżetem jakoś się dogadam... Najbardziej cieszy że paczki polubiły się z pomieszczeniem a syn stwierdził że są nawet ładne więc akceptacja wyborów jest ?
 9. Udało się ściągnąć na domowe testy porównawcze ATC SCM100 SL ? Kawał ciężkiego mebla. Przy nich SCM 50 wyglądają jak mini monitorki... Odsłuch jedynie kilkudniowy ale trzeba przyznać że ATC robi naprawdę świetne paczki. Grają rewelacyjnie. Wszystko mają co 50 a dodatkowo jeszcze lepsze zejście, muzyka nabrała wypełnienia a bas szczegółowości i odczuwalnej mocy. Wydawało się że SCM 50 grają wystarczająco dobrze... Ściana przepięknego dźwięku w umownych 23m2 salonu. Przy cichym odsłuchu miód na uszy... Można siedzieć godzinami ze szklaneczką i się delektować. Problemu z pomieszcz
 10. Nadal czekam aż będą dostępne u dystrybutora. Mam nadzieję że w nadchodzącym tygodniu będę mógł zrobić porównanie do 50tek.
 11. Też jestem mocno ciekawy z racji faktu krytykowania wszystkiego co ktokolwiek poleci...
 12. Stało się... Decyzja podjęta SCM 40 muszą zostać wymienione. Nie ma powrotu. SCM 50 SL czarują swoją grą. Naturalność, która tak wciąga że ciężko przestać słuchać muzyki... Pojawia się jeszcze opcja sprawdzenia SCM 100 SL. Zobaczymy czy dojdzie do skutku. Dla osób zastanawiających się pomiędzy pasywnymi ATC SCM 40 i ATC SCM 50 SL pomimo "trochę" innego budżetu - inna klasa grania... Dość krótką mam historię pogoni za swoim dźwiękiem ale z takim można pozostać na dłuuugo.
 13. Tu jest zdjęcie, najlepiej według niego podłączać zawsze elektronikę. Ja tak robię i nigdy nie miałem problemów. Mam nadzieję że się przyda.
 14. Uff, to dobrze bo już myślałem że jestem skreślony jako miłośnik dobrego brzmienia ?
 15. Testy idą pełną parą. Dobry procent odpowiednio zwiększa percepcję... ATC SCM 50 i większe modele to już droga bez odwrotu, niestety dla finansów. Dźwięk bajeczny ?? Piano wiem że powinienem usunąć tv ale na to pewnie też przyjdzie czas ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.