Jump to content

Blok15

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

  1. Witam wszystkich na forum Chciałbym podpytać jak w tytule. Cd do 4,5 tyś głównie płyty CD/SACD. Czy naturalnym wyborem byłby Rcd 1572 również od rotela czy warto wziąć pod uwagę inne odtwarzacze?
  2. Witam forumowiczów Czy 702 S2 do salonu 28m nie będą za duże? Jest to salon z aneksem kuchennym więc można powiedzieć że powierzchnia do słuchania będzie mniejsza. Budżet 20 tyś. Słuchałem zestawu dzielonego rotel RC1590 +RB1582 z B&W 603 S2 anniversary. Jednak polecono mi żeby posłuchał właśnie 702 S2 z Integra na przykład rotel 1592 budżet podobny. Pewnie sprzedawca zasugerował mi że lepiej więcej przeznaczyć na kolumny niż elektronikę. Raczej nastawiam się na zestaw dzielony. Mogę liczyć na jakąś podpowiedź?
  3. Witam Forumowiczów Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu zestawu: wzmacniacza zintegrowanego lub zestawu dzielonego + kolumny podłogowe. Zestawu bedę używał w salonie połączonego z kuchnią o powierzchni 28 m. Odległość odsłuchowa od głośników to ok 2,8 m od jednej oraz ok 2,8 m od drugiego głośnika. Odległość między głośnikami również ok 2,8 m. Muzyka jaką słucham przeróżna: cięzki rock, metal, house, jazz, hip- hop. Jestem miłośnikiem wielu gatunków muzyki oprócz szantów i disco polo ? Najwięcej obecnie słucham muzyki z winyli ale pewnie z czasem będę chcaił zakupić jak
  4. Witam Forumowiczów Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu zestawu: wzmacniacza zintegrowanego lub zestawu dzielonego + kolumny podłogowe. Zestawu bedę używał w salonie połączonego z kuchnią o powierzchni 28 m. Odległość odsłuchowa od głośników to ok 2,8 m od jednej oraz ok 2,8 m od drugiego głośnika. Odległość między głośnikami również ok 2,8 m. Muzyka jaką słucham przeróżna: cięzki rock, metal, house, jazz, hip- hop. Jestem miłośnikiem wielu gatunków muzyki oprócz szantów i disco polo ? Najwięcej obecnie słucham muzyki z winyli ale pewnie z czasem będę chcaił zakupić jak
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.