Jump to content

Sdaniels

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Wzmacniacz po serwisie. Jest ok. Bardzo dziękuję za pomoc. Sprzęt trafił do specjalisty. Polecam go wszystkim. Człowiek z pasją. Bardzo sobie to cenię.
 2. Napisałem do niego i czekam co mi odpowie.
 3. Czy ten kolega prowadzi serwis? Tak myślałem , to bardzo ładna konstrukcja i kondensatory nie bardzo mają gdzie dostać temperatury. U mnie są 220uF/63V
 4. Chętnie bym dodał do serwisu aby sprawdzić wszystko , tylko nie wiem gdzie? Zaciekawił mnie post na początku tego wątku o przerobieniu układu RC na wejsciu i zmianie brzmienia. Tylko gdzie to zrobić?
 5. Mam podłączone bezpośrednio przewodem głośnikowym bez izolacji. Jak już znajdę miejsce będę skracał przewody.
 6. TA FA 3 ES. Kombinowałem bliżej ściany ,ale mimo to nie gra nisko.
 7. Pomieszczenie 480 x 480 x 240 otwarte ( zdemontowane drzwi ). Kable głośnikowe 4 mm 2 miedziane najzwyklejsze polskiej produkcji kupione w sieci po 5 m na na kanał.Przesiadłem się latem ze starych regenerowanych Tonsili na nowe Pylony opale 30. Podczas wygrzewania było ok. Teraz bas ta nisko nie gra.Nie rozumiem.
 8. Czy warto wymienić elektrolity w zasilaczu na Mundolfy? Zmieni to coś w brzmieniu ? Chodzi o pogłębienie basu.
 9. W sumie to jest pierwszy układ zaraz za płytką sygnałową.Trudno nie będę eksperymentował.Ten stary post trochę narobił mi ochoty na małą przeróbkę. Ostatnio też znalazłem jakiegoś starego posta już nie pamiętam z jakiego forum gdzie taki właśnie wzmacniacz trafił do firmy ,która go trochę ,,podkęciła'' i podobno efekt był bardzo pozytywny. Trochę brakuje mi ,,dołu'' w tym wzmacniaczu myślałem ,że po wygrzaniu nowych kolumn coś się poprawi i niestety nic się nie zmieniło. Wyczytałem tutaj o wymianie elektrolitów w zasilaczu na mundolfy jednak taka zabawa to ponad 200 zł a nie wiem jak z efektam
 10. Chyba znalazłem ten zamulacz.Wspomniane elementy zaznaczyłem strzałkami.
 11. Tak wygląda regulacja barwy dźwięku.
 12. We wspomnianym starym poscie autor wyraźnie wskazuje na 1 kondensator i 1 rezystor. W załączniku schemat płytki vol oraz płytki input mojego wzmacniacza.
 13. Witam, Jestem nowy i to mój pierwszy post. Posiadam 3 ES w wersji angielskiej. Czy też posiada wspomniany zmulacz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.