Jump to content

Bragor

Użytkownicy
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moj mikrofon ciche dźwięki salonu oddaje w programie REW w taki sposób. Czy ktoś mógłby się pokusić o jakąś interpretacje? Próbowałem z innym komputerem pomiar wygląda podobnie. Poziom niskich częstotliwości to 50 db a wysokie w okolicy 0.
 2. Myślę, że będę zadowolony jak nie to odeśle ?
 3. Końcówka jest podłączona do wyjścia słuchawkowego aune.
 4. W końcu stanęło na nowej końcówce mocy sprowadzonej z Francji. [Hidden Content] Napędza ATC 11 w mojej opinii świetnie. Do tego jedzie dac rme adi2. Zamówiłem sobie dodatkowo z wysp suba do uzupełnienia częstotliwości poniżej 55hz. Termin realizacji minimum miesiąc ? [Hidden Content]
 5. Cześć Na przeczekanie okresu świątecznego, zakupiłem używane atc scm 11 i podłączyłem do mojego starego nada c320. Jako Źródło podpiąłem mój słuchawkowy wzmacniacz dac aune x1s + "malinke" po usb To co miało być tymczasowe zostanie jednak na dłużej. ? Całość robi na mnie dobre wrażenie. Jaki wzmacniacz do tego zestawu wypróbować ? Co poprawić ? Budżet 4k z możliwością zwiększenia w razie potrzeby. Całość gra w około 20 m2. Wzmacniacz słuchawkowy w dłużej perspektywie mógłby wrócić do biurka ? Pozdrawiam
 6. Na uprawdopodobnienie takiej tezy, można dostarczyć ciekawe argumenty z dziedziny psychologi poznawczej. No można też zamiast tego poobrzucać się błotem. ?
 7. Poziom dyskusji, w tym wątku jest na poziomie śmieciowym. Nie żal wam czasu na takie słowne przepychanki w internecie ? Są dwie możliwości, albo dyskutujemy na poważnie, wtedy trzeba pokazać jakiś materiał źródłowy na poparcie danej tezy. Mogą też być wiarygodne wyniki własnych badań. Druga możliwość to pisanie o tym "co lepiej gra" czyli co słyszę Ja, kolega z podwórka, sąsiad. Można i tak - ale trzeba mieć świadomość, że to jest "pisanina". Ma wartość dla zaangażowanych osób, obiektywnie jest to jednak kwesta przekonań. Nie ma co robić takiej "dramy"
 8. Dziś druga wizyta. Elac vela 407 + Yamahy RN 803d. Świetnie te kolumny wyglądają w polakierowanym fornirze. Dźwiękowo w porządku. Elac vela 407 + NAD c388. Coś się zaczęło dziać niezwykłego. środek pasma się zaczarował. Marcin Duda z Lunatic soul zyskał nadprzyrodzonych mocy. Bębenki na Dead can dance - Rakim rozbrzmiały feerią barw. Lini basu w OAKE - Hélicorde zaczęły towarzyszyć, niesłyszane wcześniej i niespodziewane muzyczne fantazmaty. Ciężko się wyrwać z tego świata iluzji ? Sytuacje na ziemie sprowadza Handel i Bach, ci starzy wyjadacze nie dali się tak łatwo zaczarować.
 9. Ha ha. Od gadania mam zonę to fakt. ?
 10. No to nie mów żonie że forniry występują w bardzo szerokiej gamie kolorów, od bardzo jasnego do prawie czarnego i całkiem czarnego. Więc wybierz kolor forniru jaki tam sobie wymarzysz, a potem powiesz żonie "jak chciałaś fornir, to masz fornir" ? To by nie było roztropne ?
 11. Dzień dobry To jest mój pierwszy post na forum wobec czego witam wszystkich. Decyzja o wymianie kolumn mission m34 i wzmacniacza nad c320 zapadła. 10 lat posłużył mi sprzęt który kupiłem (używany) łącznie za 2000 pln. Nas czas razem zmierza jednak ku końcowi. Budżet 10000 PLN z możliwością powiększenia o dodatkowe 10000. Mam konta na tidalu i spotify, plus kurząca się kolekcje płyt. Słucham muzyki klasycznej, gitara akustyczna, ebm/industrial, dark techno, trochę rocka. Salon + kuchnia około 25 metrów, w przyszłości przeprowadzka na większy. Raczej detal, dobra kon
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.