Jump to content

sambi

Użytkownicy
 • Content Count

  186
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. Witam Chciałbym się zapytac, kto robi obecnie najlepsze klony Mite na zamówienie??
 2. NO to jak ktoś może to niech wrzuci skan tego artykułu na forum ;).
 3. saczek_XTRM, 8 Cze 2006, 10:16 >co t za mid-w w skrzynce po lewej? Jakieś Dynaudio? tyle śrubek że hej No to jest Forest - taki wolnostojącey Model 1 ;) chyba. Więc idąc tym tropem będzie to jakieś Dynaudio.
 4. Lepiej tatuś staff`ów, mite`ów i Model`ów 1 wyszedł tutaj ;)
 5. AcoustiC, 8 Cze 2006, 09:40 >... Totem Acoustic Hehe.... niepodobny do zadnego ze swoich dzieci ;). A co do pytania -- Kiedy bedzie można się spodziewać zamówienia ??? - to odpowiedź brzmi - Jak uzbieramy odpowiednią ilość chętnch (przynajmniej tylu ilu w pierwszym zamówieniu) to wtedy będę rozmawiał o szczegółach u producenta. Na razie mamy 12 głośników a to trochę mało ;).
 6. Nikt się nie pisze na nowe zamówienie ??
 7. Zwrotka jest na stronie 19 tego wątku. No i zybel robi doskonałe obudowy. Nie ma co się samemu w to bawić jak moze to zrobic profesjonalista. DIY zostanie przy montażu zwrotki i głosników ;).
 8. Dobra, napiszę po szczegóły - ale najpierw zobaczymy co przyslą z ProTonsilu. Jak towar wart był czekania to podejmuje sie zorganizować drugie zamówienie. A w międzyczesie można już wpisywac nowe zapotrzebowanie. 1. Sambi 4xGDN13/40/2 parowane, 4xGDWK10/80/7 parowane
 9. GNAKED, 7 Cze 2006, 09:33 >Sambi >Sądząc po wpisach mysle ze temat sie bardziej rozwinie i chetni sie napewno znajdą. Tez mam taką nadzieję. Z innej beczki. Skoro w GB maja tak wysokie ceny na Mite moze by im wyslac kilka par z Polski. ;)
 10. Moim zdaniem troche przesadzili z tą ceną ;) [Hidden Content]
 11. @lancaster Szkoda, że też dopiero dzisiaj odkryłem iż wątek ten tak daleko zaszedł. W kazdym razie jak wyjdzie coś z tego zamówienia to ja się pisze na nastepne - jesli oczywiscie ktoś bedzie miał siłę sie za to zabrać. Jak nie to może ja się za to zabiorę. Pozdrawiam
 12. Dodam tylko, że to zdjęcie z jednej z aukcji na ebayu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.