Jump to content

Genesis

Użytkownicy
 • Content Count

  1836
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1692 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A dlaczego nie linia transmisyjna? Takie np. T+A radzą sobie bardzo dobrze (żona ma, to wiem ☺️). Na audiomarkt.de jest Duntech Marquise za 1800 euro. Świetne kolumny z obudową zamkniętą.
 2. W takich pomieszczeniach raczej rozsądniej byłoby zainwestować w system oparty na słuchawkach.
 3. Kiedy firma projektowała Phaetona, szef Volkswagena powiedział, że chce mieć samochód, w którym będzie mógł jechać 24 godziny z prędkością 300 km/h i nie odczuć zmęczenia. To podobna, raczej teoretyczna sytuacja. W realnym świecie nie zdarza się chyba zbyt często.
 4. Nie ta zakładka. Hi-endowe aspiracje a budżet hi-fi.
 5. Genesis

  Audio mity

  Chodzi mi o domenę analogową, czyli dźwięk, który dobiega do naszych uszu z głośników, a nie plik źródłowy.
 6. Genesis

  Audio mity

  W całej tej dyskusji umyka jedna kwestia. Wszyscy ludzie nie mają identycznego słuchu. To samo dotyczy innych zmysłów, np. smaku. Dla jednego coś jest po prostu kwaśne, a inny potrafi zidentyfikować liczne niuanse. Dlatego suma kontrolna jest obiektywnym wskaźnikiem istnienia lub nie istnienia różnic, bez względu na "odbiornik", czyli ucho konkretnego słuchacza.
 7. Budżet i metraż wskazują na słuchawki.
 8. Chciałbym kupić SUV-a. Czy chiński Landwind do dobra opcja?
 9. Genesis

  Kupie

  Przybieżeli do Betlejem z etui A tam w środku jakieś stare Sansui Technics na wysokościach, Technics na wysokościach (niby że na półce) A Altus na ziemi. Przepraszam, taka pora roku :)
 10. Nie to forum. Próbuj na Elektrodzie.
 11. http://www.audiostereo.pl/tani-wzmacniacz-do-porady-dla-poczatkujacych_102152.html Temat do przeniesienia.
 12. Genesis

  Kler Smarzowskiego

  Nie będę odnosił się do bzdur dotyczących LGBT, których poziom intelektualny i naukowy odpowiada co najwyżej Warszawskiej Gazecie. Mój ostatni kontakt z przedstawicielem KK w osobie proboszcza parafii archikatedralnej w Poznaniu dotyczył zgody biskupa na tzw. ślub połówkowy (żona jest katoliczką). Dobrodziej najpierw szeroko się uśmiechnął i powiedział, że słyszał o mnie i ma nadzieję spotykać się co niedziela na mszy. Kiedy wyprowadziłem go z błędu rzucił we mnie długopisem przez biurko i warknął "niech pisze!". Znam pastorów duńskich, brytyjskich, żona chodzi do św. Bonifacego na Kreuzbergu. Nigdy indziej nie spotkałem się z podobnym chamstwem i pogardą ze strony, bądź co bądź, "pasterza".
 13. Genesis

  Kler Smarzowskiego

  Jako osoba niezaangażowana w wymiarze duchowym (niewierzący, nie należący do KK) a jedynie społeczno-politycznym (zakusy KK na rząd dusz i urządzanie życia wszystkim za pomocą prawa i aparatu państwowego) mogę powiedzieć, że to bardzo gorzki, stonowany obraz przedstawiający ofiary (wszyscy trzej są ofiarami) i ich zwierzchników. Kino było prawie pełne, ale widownia tylko raz zachichotała. Przez pozostały czas oglądano film w milczeniu. Obawiam się jednak, że podział społeczeństwa poszedł tak daleko, że żaden, nawet najlepszy film nie będzie w stanie tej przepaści zmniejszyć. Potrzebna jest zmiana pokolenia, która przyjdzie w sposób naturalny, ale cenę za dzisiejsze wybory będziemy płacili jeszcze długo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.