Jump to content

Genesis

Użytkownicy+
 • Content Count

  1846
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1991 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Każde dziecko wie, że chodzi o reptiliański spisek satanistycznych pedofilów z Hollywood.
 2. Wedlug polskich sadów o gejach można mówić "zboczeńczy", ale "miesiączka smoleńska" będzie już karana.
 3. Ta pora roku: K(aczyński) + M(acierewicz) + B(łaszczak).
 4. Nie jest to do końca prawda. Część tego elektoratu zawsze głosowałaby na Republikanów, nawet gdyby ich kandydatem był Kaczor Donald. Tak zwana baza Trumpa to ok. 20 procent ogólnej liczby wyborców (podobnie jak elektorat PiS w PL).
 5. Nasi też tam byli. Dzielni chłopcy z organizacji "Przeł i krzyż" walczyli o przywrócenie niewolnictwa w USA. Brawo my!
 6. Doktor Mengele bis to ozdoba każdego forum.
 7. Od kilku dni w mediach pojawiają sie informacje o eksplozjach w "polskich" sklepach w Holandii. Sklepy te, pod szyldem, nomen omen, Biedronka, są własnością irackich Kurdów. Jakieś 90% komentarzy to wylewanie rasistowsko-ksenofobicznych pomyji na właścicieli. Ja zdejmuję czapkę przed tymi przesiębiorcami, którzy potrafili zrobić interes na liczącej blisko dwieście tysięcy ludzi Polonii, która, jak widac, sama nie jest zdolna do zorganizowania takiego biznesu. Ciekawe ilu Polaków, np. w Londynie, prowadzi sklepy dla Kurdów? Odpowiedzi proszę przesyłać na kartkach pocztowych.
 8. Przecież to wszystko pikuś w porównaniu z przekrętami Trampka.
 9. Nie milczy. Zatweetował dziś, że jego prawnicy zalewani są wręcz dowodami oszustw na wielka skalę.
 10. Speaking on the Senate floor, Mr McConnell said: "Today I want to congratulate President-elect Joe Biden." Also congratulating Mr Biden's running-mate, Kamala Harris, he added: "All Americans can take pride that our nation has a female vice president-elect for the very first time." At tu, Brute, contra me? To sie porobiło. Okazuje się, że republikański przewodzniczący Senatu to też marionetka "głębokiego państwa" i komunistyczny zdrajca.
 11. Śmieszne i jednocześnie żałosnę są te pokrzykiwania polskich trumpowców. Poziom intelektualny gdzieś w okolicach Rowu Mariańskiego. Deep State i wszystko jasne.
 12. Netflix to wysłannik piekła Mówi o tym mina wściekła Arcypapy Gądeckiego Wszakże grzechem jest dla niego By się młodzież masturbacji Uczyć miała z obserwacji Zamiast, jak tradycja każe Na plebanii, za ołtarzem
 13. Moja żona jest katoliczką (chrześcijanką, w odróżnieniu od wyznawców Kościoła Toruńskiego). Zawarliśmy tzw. ślub połówkowy. Kocham moją żonę. Amen.
 14. Namolne powtarzanie "argumentu", że to nie pedofile, ale geje są winni molestowania w KK jest dowodem całkowitej ignoracji. Takim osobom chodzi o odwrócenie uwagi od problemu i jednocześnie propagowanie homofobii w jej najbardziej obskuranckim wydaniu. Przecież jeśli fakty mówią co innego, tym gorzej dla faktów.
 15. Rankiem 18 czerwca 1982 znaleziono go wiszącego na rusztowaniu pod londyńskim Blackfriars Bridge. W kieszeniach miał cegły oraz ok. 15 000 dolarów. W Polsce dominuje tzw. katolicyzm kapliczkowy, tak uwielbiany przez tutejszych purpuratów. Ma on bardzo niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. Stanowi raczej pewien kod kulturowy, a nie religijny. Obecnie sporo mówi się o fali apostazji. Jednak równolegle mamy do czynienia z innym ciekawym zjawiskiem, a mianowicie z przechodzeniem osób wierzących do współczesnych kościołów protestanckich. W samym Watykanie odbywa się walka buldogów pod dywane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.