Jump to content

Luiis

Użytkownicy
 • Content Count

  1832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

66 Neutralny

Audiostereo

66

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Boki są modushop 80x360 mm, cała reszta to blacha alu 3mm wycinana laserowo i anodowana na czarno.
 2. Optyka świetna, pokażesz całość?
 3. Gratulacje, PP czy SE? Ja planuję "budę" wcześniej, bo też mam zazwyczaj problem z "pakowaniem", ale po doświadczeniu z Manakovem chyba wejdzie mi to w nawyk. Jak dobrze wszystko przemyślisz i zamówisz odpowiednie elementy to i montaż idzie łatwiej:)
 4. Przymierzam się do nowej wersji, układowo to będzie to samo - gra zbyt dobrze, żeby cokolwiek modyfikować... W planie mam selektor wejść i sterowanie potencjometrem głośności, no i "ładniejszy" (czytaj bardziej "bajerancki") wygląd;) W tym celu wymieniam płytę czołową i tylną tak aby wszystko było symetryczne - także to co jest z tyłu, a obecnie nie jest. (logo jest tymczasowe i niedopracowane i ma za zadanie jedynie chronić obrazek)
 5. Cd.. dwie obudowy - miały być do GM70 monoblock, lecz okazały się troszkę za małe. Wymiary: 240x400x100. stal czarna 1mm, wykonanie w profesjonalnym zakładzie, pospawana i pomalowana (podkład + lakier naw. czarny) może nadawać się do innego wzmaka. Komplet - skorupa górna + dno. cena 200,- pln (50% kosztów) + wysyłka. Rysunek obudowy w rozwinięciu jest trochę inny niż wer. ostateczna (brak tylnej ścianki która jest w górnej skorupie) jednak wymiary są dobre. Lampa oczywiście nie jest w ofercie ? rezerwacja w wątku, Info na PW.
 6. cd. czyszczenia: XO3 clone rev.1 by ThoraxLabs pełna wersja z moimi modami, 22.5792MHz wyregulowany, dwa wyjścia. potrzebne tylko zasilanie 10VDC. 180,- + przesyłka. rezerwacja w wątku, Info na PW.
 7. Tak, i poniże fotka: Części trochę słabsze choć wszystkie rezystory 1% Vishay, Brakuje kilku radiatorów,potencjometru 2x50k, gniazda wyj., Opeampy ew. do wymiany, ale w tym układzie grały nieźle. Brakuje 2 szt helitrimów i rezystora ok 5.6R/5W w zasilaniu żarzenia. Czyli to co widać na zdjęciu. Poza tym układ był kompletny a po uzupełnieniu powinien być grający. Dokumentacja na mejla (info przez PW) Cena 370,-
 8. OK. z mojej strony nie widzę przeciwwskazań, ale nie wiem jak jest od strony formalnej na tym Forum. Napisz do mnie na PW, podam Ci odpowiednie dane.
 9. czyszczenie magazynów: zmontowana w 80% płytka 3 wer. SOHA - głownie z bardzo dobrych elementów. Brak dużych kondów, bipolarnch tranzystorów mocy (duża dowolność w wyborze), potka, gniazda, OPamp, stabilizatorów, radiatorów. Mam do niej tranzystor TIP152 i TL783 (gdzieś w szufladzie;) PCB testowane przed montażem, montaż bardzo staranny - robiłem tak jak dla siebie:) Jeszcze kilka dni temu byłby trafor Toroidy.pl ale padł (sam z siebie), a może i dobrze... 350,- z wysyłką. Info tylko w wątku, odpowiedź na PW aha, mam chyba jeszcze jedną, która była prototypem zdaje się że k
 10. minęło ok 150h słuchania... Dźwięk się "poukładał", przybyło co nieco niskich tonów, są jakby bardziej okrągłe i troszkę mniej nerwowe (jeśli wiecie co mam na myśli), ale bardziej dynamiczne. Średnica od początku była bardzo dobra i "nie pcha" się do przodu, co do wysokich tonów - o ile je jeszcze słyszę ;( to jest znakomicie. Rozkręciłem obudowę i zajrzałem do środka, pomiarów wymagają jedynie prądy lamp wyjściowych i tu okazało się, że potrzebna jest niewielka korekta w obu kanałach. Mimo, że lampy były dobrane miernikiem na jednakową emisję (ok. 87mA) to w praktyce - czyli w ukł
 11. Niestety nigdy nie słuchałem obu naraz ( czy tam tuż po sobie) lecz mam wrażenie że GK gra dźwiękiem "ogromnym", a GM tylko "wielkim".. nie wiem czy to słuszne i oczywiście bardzo subiektywne porównanie lecz nic lepszego nie przychodzi mi go głowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.