Jump to content

Luiis

Użytkownicy
 • Content Count

  1806
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cześć Jestem teraz na wakacjach, w połowie sierpnia wrócimy do tematu.. Pozdrawiam wszystkich L.
 2. Zamiast Bas15 zastosuj 1n4148, mogą być radiatory SK489/75, mają ten sam wspłczynnik, jeśli chodzi o zmieszczenie elementów pod i nad radiatorem oraz obok, to wszystko się ładnie mieści. zamiast ZTX557 zamiennie zastosowałem mpsa92.
 3. no mam pecha, bo już myślałem że dzisiaj coś "posłucham" ;( czekam 4 dni, a przesyłka jeszcze u niego...
 4. Wzmak zmontowany, lecz żeby uruchomić muszę najpirw otrzymać trany kupione na znanym portalu aukcyjnym... lepiej nie kupujcie tam od niejakiego " chrupekservice" bo będziecie czekać w nieskończoność... Mam nadzieję że nikt mnie nie zbanuje za tę "reklamę"
 5. Rzecz jasna te bagi nie wystąpią już w płycie docelowej..
 6. Wszystkie zasilacze działają prawidłowo, choć wkradły się trzy małe błędy, które łatwo skorygować... Zabrakło jednego tranzystora, dolutowałem "na pająka", a przelotka która miałą być na masie wisi w powietrzu, po odskrobaniu masy obok można ją zewrzeć i jest OK. Znalazłem też jedną dodatkową ścieżkę tam gdzie jej nie powinno być - pewnie po jakiejś modyfikacji mozaiki, po odcięciu również jest OK. Gdzieś "zapodziałem" trany do końcówki więc dzisiaj już nie uruchomię toru audio. Brak masy Jutro dodam 3 zdjęcie, bo jest jakieś ograniczenie do 2MB cho
 7. Hybrid_headampRev5.fill_supply&chematA.pdf Hybrid_headampRev5._supply_AMP.pdf
 8. witam, jest kilka drobnych zmian w wartościach elementów, wspomniany kond C12H i C13H nie muszą być dużej pojemności, w każdej gałęzi popłynie prąd na poziomie 8mA, powinno wystarczyć 1uF, dobrze, żeby to był kondensator o lepszych parametrach i nieco większym wydatku prądowym. Ten kondensator powinien być jak najbliżej obciążenia anody lampy i mieć niski ESR, duża pojemność nie jest taka ważna. Co do wartości to zastosowałem w zasilaczu anodowym elementy na napięcie 200V i wszystko działa poprawnie. Damper, Bardzo proszę;) hmm, ... GRADO GS 1000 świetne słuc
 9. Hybrid_headampRev5._HV_supply.pdf
 10. .. pozwolił 🙂 i wiadomość jest taka, że układ rusza od kopa.. Napięcie na moim trafie ( na biegu jałowym) to 77V, na wyjściu zasilacza anodowego bez trudu da się regulować w zakresie +/-30V co powinno wystarczyć. Zastosowałem mosfet IXFP36N20X3M zamiast planowanego IXFP56N30X3M, jest trochę tańszy, wytrzymuje ciągłą pracę do +200V, Rds- 45mOhm, przy planowanym prądzie (sumarycznie) 14-16mA obywa sie bez radiatora, poza tym jest izolowany.
 11. Schemat będzie po uruchomieniu prototypu. PCB mam w zasadzie już gotową do testów, jutro zrobię próbę zasilacza anodowego - jak czas pozwoli.
 12. Montuje się... sporo elementów, a nie wszystkie mam... ale spoko, już końcówka:)
 13. Montazówka: soha5_montaz.pdf
 14. No tak, spieszyłem się. Płytki generalnie bardzo ładne, jakość maski bez zarzutu -tzw wysoki połysk, dobrze się myje po lutowaniu. No i ten kolorek, wzorcowy niebieski 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.