Jump to content

Supalite SV

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

76 profile views
  1. Shape 65 ma wbudowane wzmacniacze AB na każdy Driver, zastosowanie profesjonalne niestety u mnie tweeter wyłapuje szumy bo takie ma zadanie, na jakich głośnikach to sprawdzasz ? zamówiłem PCB liniowe od Pawła, w środę sprawdzę na ile szumy zasilania powodują szumy na wyjściu RCA.
  2. Mierzyłeś na stocku czy modzie ? Tak jak mówiłem, głośniki to nearfield monitory Max 1m ode mnie. Link do video [Hidden Content]
  3. Tak, dobrze rozumiesz, szum tła. w moim przypadku dość wyczuwalny podczas włączonej pausy, niezależnie czy AirPlay czy Tidal Connect. Inaczej jest z Roon, bo wyłącza dekoder po 2 sekundach wtedy szumy są pomijalne. Zmieniłbym zasilanie na liniowe wiedząc ze szumy wyjścia zostaną zmniejszone do minimum.
  4. [email protected] Zastanawiam się nad zakupem zestawu z zasilaczem dla N2i, mam monitory studyjne Focal Shape 65 z lupą na szumy... kupiłem nowego 2i, statyczne szumy są słyszalne, bardziej niż w topping, smsl czy matrix audio. pytanie czy twój mod zmniejszy szumy N2i na wyjściu RCA i o ile dB. Dziękuje za odpowiedz.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.