Jump to content

sebos17

Użytkownicy
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Z YT to chyba jest tak, że każdy wie że to jest słabsza jakość, ale nie jeden i tak korzysta z różnych playlist itp Ja bardzo lubię słuchać i oglądać nagrania z różnych koncertów, nie raz w słabej jakości ale to ma też swój urok, a nie tylko pogoń za ideałami 🙃 Jutro podjadę do salonu audio, jeżeli będzie taka możliwość pobawię się urządzeniami, posłucham i coś wybiorę.
 2. Hehe, spokój umysłu, dobre 😆 apka apką a pilot albo gałka też dobra rzecz, podjadę do salonu i pomacam,
 3. Znam ten test i tym też się sugerowałem decydując się na Denona. Tylko teraz mam mętlik w głowie czy lepiej wybrać noda z extra apka czy jednak Denona. Zasileniem kolumn nie przejmuje się, mam końcówkę mocy sunfire, zaraz dotrze do mnie na testy wzmacniacz lampowy.
 4. Dziękuję za wpisy. Z tym Y macie racje, zagalopowałem się. Jak ktoś z domowników będzie chciał posłuchać/obejrzeć to naturalnie włączy sobie TV. Decydując się na denona załatwiłbym dwa tematy na raz, wywalam starsze onkyo i mam streamer nowszy, jednak jak sami piszecie apka chyba będzie gorsza. Spróbuję w takim razie Node, dam znać jak wrażenia.
 5. Hmmm, serio ? Nie ma nikogo kto by mi pomógł jakiś kierunek obrać?
 6. Dla kogoś to lubi sobie podłubać i wie jak o zrobić to sama przyjemność. Cieszy oko fakt, iż stare klocki nie lądują w garażu, na strychu tylko dalej dobrze radzą sobie w nowych pomieszczeniach.
 7. Chcę kupić nowe klocki, niestety sam nie mogę podjąć decyzji jaki sprzęt będzie właściwy. Domownicy chcą korzystać z : - Tidal Masters - Youtube - radio internetowe - pliki cyfrowe flac z dysku wewnętrznego/zewnętrznego/USB Uważam (razem z domownikami) że najwygodniejsza opcja sterowania to dedykowana aplikacja, tylko stabilna bez zacinania (tutaj obawiam się o youtuba...) Chciałbym uniknąć sytuacji, w której aby posłuchać TIDALa albo radia internetowego muszę specjalnie włączyć TV. Mam taki układ salonu, że moje sprzęty są dość nisko ustawione przy podłodze prze
 8. Jak sprzedawca nie pewny to odpuszczam, dzięki za info
 9. Budować nie mam zamiaru, jest taki gotowiec i się zastanawiam czy nie zainwestować [Hidden Content]
 10. No dobra, a czy ktoś może spojrzeć na specyfikację Sunfire TGA 5200 i odpowiedzieć mi, czy on powinien grać czy też jednak nie? Mam jeszcze pytanie, czy warto kupować klon Accuphase P7100 ? Jak on się na do Nak PA7?
 11. Zastanawiam się jeszcze nad kwestią użytkową, taki tranzystor no co dzień może być wygodniejszy, z całości korzysta cał moja rodzina. Czy warto rozważać np wspomnianego PA+ jakiś pre hybrydowy? Jeżeli tak to co brać pod uwagę?
 12. Mój tok myślenia był bardziej liniowy, można porównać to np do motoryzacji i tuningu auta. Do danego silnika montujemy konkretne turbo, dolot danej średnicy, odpowiedniej powierzchni intercooler, wtryski i pompę paliwa pod planowana moc, wydech i wiemy że ma to wygenerować na hamowni odpowiednią wartość 😉 Z tym zasileniem kolumn widzę że nie ma jednej słusznej drogi, trzeba się przemęczyc i klockami żąglować...
 13. I od nowa to samo 😁 czy ktoś ma u siebie naka i lampę aby posłuchać i ocenić co lepiej gra?
 14. Poczytałem o testach @pawelcz z lampami od @eMCZe i powiem szczerze fajna opcja. Tutaj mam pytanie, te lampy to typowe wzmacniacze, rozumiem że sterowanie poziomem głośności odbywa się tylko za pomocą pokrętła? Czy każdy urządzenie z lampami KT88 da podobny efekt ?
 15. To że RE są kapryśne to też już wiem. Dla tego był pomysł na większe końcówki. Popatrzmy na to z innej strony, czy dobrze dobrana końcówka/końcówki/monobloki do RE90 zagra również dobrze na Kappa 8.x/9.x ? Właśnie takim tokiem myślenia się kierowałem, a wychodzi na to że w audi nie ma uniwersalnego schematu. Chyba zrobię tak jak piszesz, zasilę najpierw porządnie 8.2. Może gdzieś za jakiś czas uda mi się posłuchać innych zestawów, chociaż by RS2.5 i będę w tedy myślał co dalej. Jeszcze jedno pytanie (możliwe że umknęło mi skupiając się bardziej na klockach niż na samym kolumnach).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.