Jump to content

gutekbull

Użytkownicy
 • Content Count

  5170
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Roon się zachował, otrzymamy zwrot kasy.Anulowano zakup i spokojnie wbiliśmy zakupiony kod no i czekamy na kasę co może gry potrwać.
 2. Minęło parę dni na reklamacje wysłane na adres Roona zero odpowiedzi. Także finał jest taki , że do tej pory nie wiem czy znajomy nie zapłacił podwójnie za rok ? Bo ściągnęli automatycznie opłatę bez potwierdzenia z naszej strony ,a wykupiony jest roczny kod z którym nie bardzo wiem co teraz można zrobić, jakbyśmy go wbili i ważność by się przedłużyła na dwa lata no to jeszcze ok., ale Roon milczy ;-(
 3. Mam pytanie ,w zakładce Konfiguracja, zaawansowane urządzania, jest Max Częstotliwość próbkowania ,ai tam nie mam 44.1kHz. Mam 48,96,192 kHz ?!
 4. W linku który podałeś jest mowa o osobach które wykupiły wersje dożywotnią, a i tak mają zastrzeżenia co do faktu że dane ich karty figurują na stronie. Zaś ja mówię o osobach ,które w ogóle nie dokonały żadnego zakupu ?! Jeśli po 2tyg. testu stwierdzam , że program mi nie przypadł do gustu i nie kupuję go, to proszę mi powiedzieć jak usunąć dane osobiste ,a przede wszystkim dane karty kredytowej z konta ?! Bardzo bym chciał znać odpowiedź na to pytanie.
 5. Jeśli po 2tyg. testu stwierdzam , że program mi nie przypadł do gustu i nie kupuję go, to proszę mi powiedzieć jak usunąć dane osobiste ,a przede wszystkim dane karty kredytowej z konta ?! Bardzo bym chciał znać odpowiedź na to pytanie.
 6. Nie do końca masz rację. Tam jest zakładka gdzie zaznaczasz automatyczne pobieranie kasy za następny rok. Problem leży w tym , że jak ja się rejestrowałem z dwa lata wstecz to ta zakładka była z urzędu nieaktywna , a teraz jest taki myk , że jest aktywna . Głupio mi jest bo zapewniałem kolegę , że automatycznie -sam Roon nie ściągnie opłaty, a tu taki numer, wycwanili się i po rejestracji masz włączoną automatyczna zapłatę po 2 tyg. testu.
 7. Proszę uważać bo Roon potrafi automatycznie ściągnąć opłaty. Znajomy , któremu zarekomendowałem Roona słuchał wersji testowej w międzyczasie nabył roczny kod, ale go nie wbijał bo działała wersja testowa. Znajomy jest nazwijmy to słabo obyty z komputerami. Informowałem go ,że Roon nie ściągnie automatycznie kasy, tak było u mnie. Jednak skończył się 2 tygodniowy test ,wprawdzie dostał info z Roona ,które wylądowało w spamie no i poszła roczna opłata, a kod wcześniej opłacony pozostał. Nie wiem czy będzie ważny na przyszły rok, czy można go teraz wbić i będą 2 lata ważności ?? Roon po rejestracji, automatycznie stosuje taki myk , że jest zaznaczona opłata automatyczna !! Wcześniej tego nie było. Poszło pismo do Roona o cofnięcie kasy bo chcemy wykorzystać wcześniej opłacony kod i czekamy na odpowiedź. Co ciekawe wrzuciło do spamu maila od Roona że kończy się czas wersji testowej, a już mail o pobraniu kasy przyszedł normalnie ?! Z dwa lata temu pisałem na forum ,że bardzo dziwny jest fakt ,że ktoś kto chce skorzystać z wersji testowej musi podać dane i nr. karty kredytowej to jest raczej niespotykane przy korzystaniu z wersji testowych tysięcy programów w necie ! Inaczej testuje program i po 2 tygodniach stwierdzam , że to nie to i rezygnuję i co.... moje dane z nr.karty zostają ?!! Ktoś może sobie ściągać kasę ?!! Bo przecież automatycznie ściągnął w tym przypadku i nie musiałem potwierdzać smsem czy inaczej ?! Śmieszne byle g...o kupuję w necie i zanim zapłacę dostaję smsa potwierdzającego ,a tu nie ;-(
 8. gutekbull

  Audio over IP

  Proponuję zrobić małe doświadczenie. Potrzebne będą 2 baterie, paluszki te większe AA, szara taśma lub inną i ok.1m najtańszego kabla RJ45 jaki macie w domku. Baterie, oba końce zaklejamy taśmą. I teraz mniej więcej w połowie kabla i w połowie pierwszej baterii - okręcamy kabel w okół baterii raz obwijamy to taśmą ,aby się trzymało i na drugiej baterii robimy 4 oploty mocujemy taśma , nie musi być ladnie. Baterie mają być bardzo blisko siebie , czyli po pierwszej baterii zaraz okręcamy 4 razy na drugiej .Wszystko ,obie baterie mocujemy taśma razem. Ja podłączyłem kabel od strony jednego splotu do konwertera , koniec od 4 splotów do TP-linka ,czyli jakby w ostatniej fazie toru. Proszę o wasze opinie
 9. Lubię historię ,choć ta w mojej familii jest cały czas żywa. Mam w rodzinie żyjących uczestników tego powstania jak i obraz na ścianie jako jedyną pamiątkę po 16 letnim bracie teściowej, zabitym 13.09.1944 na Czerniakowie przez snajpera. Zawsze mnie zastanawiało czy Powstanie Warszawskie było dobrą decyzją ? W powstaniu zginął kwiat młodzieży i inteligencji polskiej. Wyszliśmy z tego strasznie osłabieni. Jak wyglądałaby Polska powojenna gdyby Powstania Warszawskiego nie było ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.