Jump to content

Seth_A_Rider

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

3 Neutralny

Audiostereo

3

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie, nie miałem nic poza tymi trzema, które wymieniłem. Co mnie najbardziej przekonuje do Ferrum to to, ze Hypsos ma możliwość regulacji napięcia od 5 do 30v przy 6A. Wiem z doświadczen jakie miałem z sbooster, ze nawet niewielka różnica w napięciu potrafi być w końcowym efekcie ogromna.
 2. Sbooster był pierwszy i już stosunkowo dawno. Był zdecydowanie lepszy na streamerze niż Shunyata Sigma NR z kondycjonera, którą używalem wcześniej. Js-2 był kolejną zmiana na plus. Zauważalna znacznie większa przestrzeń i wyrazistość na wszystkich pasmach, jednak nie wiedziałem i używałem go z obu wyjść. Zasilal tak streamer, jak i etherregen równocześnie. Później dopiero, dowiedziałem się ,ze jest to niepoprawne. Nie porównałem tez nigdy js2 zasilając streamer bądź ether z prawdziwie porządnym kablem dc. Mam ghent audio gotham kable do js2 i teraz wiem, ze zakup owych tez był kolejnym duży
 3. Witam, Zamówiłem ostatnio clock i brakować mi będzie jednego zasilacza jak dojdzie przesyłka. Uzywam obecnie Farad, Uptone JS-2 i S-booster w swoim systemie, ale słyszę bardzo dobre opinie o Hypsos i zastanawiam się, czy nie dać mu szansy. Macie jakieś doświadczenia z tym produktem?
 4. Zaczynając od kabli jak najlepszych, im bliżej źródeł. Kupić najlepsze głośniki na które cię stać to mit. Kup najlepsze źródła i najlepsze kable na jakie cię stać. Uszy przecierałem niejednokrotnie, słuchając co potrafią odpowiednio karmione stare pudła.
 5. Używają zewnętrzny zegar do mutec mc3+ USB jako, ze podobnie jak w etherregen ten fabryczny jest dość słaby. Wiec albo używasz mc3 z mutec Ref10, albo możesz probowac zegary innych producentów.
 6. Tez prawie to kupiłem, ale całe szczęście, ze Chińczyk miał przerwę noworoczna i w międzyczasie znalazłem AfterDark. Właśnie dotarła do mnie dzisiaj wersja queen 75ohm square wave. Model jeden z tańszych, ale specjalnie dostosowany do etherregen. Już po kilku godzinach jest rewelacyjnie, a podobno wygrzewać się to ma do pełnego blasku około 30 dni.
 7. Potrzebuje kupić ich kilka, wiec obserwuje od dłuższego czasu rynek używanych. Jeśli już się coś pojawia to znika najczęściej do dwóch dni. Jest tez kilka ofert kupna, wiszące niejako na stałe.
 8. 110 v, 9v DC, furutech inlet, orange fuse. Kabel DC Audio sensibility silver i zasilajacy shunyata sigma nr. Gdzies widzialem Twoj wpis i chyba używasz uptone js2, tak? Tez go mam, zdecydowanie lepszy od sbooster, ale nie może stanąć w jednym rzędzie z faradem. W moim systemie przynajmniej. Spotkałeś się z produktami after dark może? Chodzi mi szczególnie o ich clock do etherregen.
 9. Tez czytam o łączeniu mutec z bg7tbl na forach.
 10. Może inaczej. To był projekt i zrobiłem trzy dedykowane gniazdka i w tym samym czasie uziemilem wszystko. Nigdy później nie próbowałem rozpinać czegokolwiek, wiec nie powinienem pisać o różnicach po i przed uziemieniem. Kupiłem używany. Mieszkam w stanach.
 11. Najlepiej jest zasadzic w ogródku pręty miedziane. Ja jednak wszystko uziemilem, za porada elektryka do miedzianej rury z zimna woda. Rzeczywiscie jest spora różnica.
 12. Farad używam do streamera. Etherregen zasilam uptone js-2. Zmieniłem kabel z oryginalnego uptone na Ghent Gotham. Różnica jest diametralna. Mogę się domyślić jedynie, jaka będzie pomiędzy tym setupem, a faradem z dc audio sensibility.
 13. Pomyliłem oczywiście. Stabilant 22 to enhancer, kondycjoner używany na już wyczyszczone wcześniej styki.
 14. Jest rewelacyjny i mam zamiar docelowo wymienić wszystkie swoje LPS na Farady. Bezporównywalnie lepszy od sbooster 2 gen bądź nawet uptone js-2, które tez mam w systemie. Z Audio sensibility silver signature dc kablem jest doskonały. Wrażliwy na kabel zasilający. Pomarańczowy bezpiecznik tez znacząco pomaga.
 15. DeoxIT D5 albo G5 na pozłacane styki jest dobry, ale najlepszy jest z pewnością stabilant 22A, często stosowany w elektronice gdzie niezawodność jest kluczowa (lotnictwo, motoryzacja). Nie miałem Furutech nano liquid, ale patrząc na wiele dobrych opinii, może to być kolejny dobry produkt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.