Jump to content

koperko

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zawsze byłem zdania, że nie ważne są tytuły, kto jaki ma staż, czy ile ma postów, ważne jest to, co ma się wartościowego do powiedzenia. 😉 Na pewno nie wszystko, bo miałem kilkuletnią przerwę, w czasie której sprzęt AV musiał ustąpić miejsca zainteresowaniom sprzętem PC. 😉 "Kiedyś byli tu wartościowi ludzie, tworzyli bardzo fajne i zrozumiałe treści, wręcz wykłady dla szarego kowalskiego." Ten problem dotyczy wielu forum dyskusyjnych. Ja sam jestem przykładem takiego ktosia, który udzielał się przez kilka lat, a potem przestał. 😉 Jesteś tu od 13 lat,
 2. Spoko. 😁 Ja zacząłem czytać w 2005 roku.
 3. Jestem nowy, ale przed założeniem konta czytałem zawartość forum. Rozumiem Cię doskonale. Mimo to uważam, że zbyt szybko rzuciłeś na mnie podejrzenia, że jestem nowym/starym użytkownikiem. OK. Panowie, nie ma sensu dalej tego ciągnąć. Miało być trochę humoru z mojej strony, a skończyło się na podejrzeniach mnie o lewe konto, ponieważ nie wpisuję się w zwyczaj typowego nowego użytkownika, szukającego pomocy.
 4. Choć nie przyszło mi to do głowy od razu, to chyba jednak wiem o co chodzi, a dotyczy to Waszego ulubieńca ostatnich miesięcy i powiązania z nim nowo utworzonych kont. Niemniej uważam, że podejrzewanie mnie o to, że jestem lewym kontem już po jednym wpisie, jest trochę nie na miejscu.
 5. Nie jestem w temacie, ale nie mam z tym nic wspólnego.
 6. Nie napisał nic o kobietach. Czy chciałbyś/chcielibyście być bez kobiety u boku? 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.