Jump to content

JARO 66

Użytkownicy
 • Content Count

  888
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka,sport i zagadnienia związane z audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam kondensatory Mundorf Supreme, dwie wartości 3.3 oraz 3.9 długie wyprowadzenia. 3.3 - 90pln szt 3.9- 95pln szt Sprzedam 4 szt Jupiter Copper Foil Paper & Wax 0.47 uF 370pln /szt
 2. Napisałem to na podstawie własnych doświadczeń, miałem u siebie Cardasy Golden Reference w wersji 0.5m i 1.0m i ten dłuższy grał lepiej, mój ostatni zakup, wypożyczyłem z Blackdotaudio Neotecha 3001 , przyszedł do testów w wersji 1.0m , spodobał mi się bardzo i zamówiłem dla siebie ale 0.5 m i znowu ta sama sytuacja , mówiąc prostp dałem dupy, tym bardziej że miałem tego typu doświadczenia.
 3. Nie jesteś jedyny ja też uważam że 1 metrowe kable dają najlepszy dźwięk. Kolejna sprawa z tą taśmą Monacor, po co wyważać otwarte drzwi Neotech ma taśmę w ofercie której nie trzeba izolować i rozcinać na długości tylko polutować i gotowe. [Hidden Content]
 4. Sprawdałem, jak dla mnie też zawsze lepiej równo.
 5. Z tego co do tej pory sprawdziłem srebro monokrystaliczne Neotecha jest najlepsze, długo nie dawałem się przekonać że jest lepsze niż Mundorf jednak testy we własnym systemie to pokazały, nie kosztuje majątku a gra genialnie i bardzo liniowo, mam też interkonekt srebrny Neotecha NEMOI 1220 ze szpuli , w tej cenie to nokaut dla konkurencji, strach pomyśleć co robi w systemie najwyższy model dostępny ze szpuli Neotech NEI 1001
 6. Teraz to zupełnie nie rozumiem, w czym np. srebro monokrystaliczne Neotecha jest gorsze do muzyki?
 7. Od czego lepsze i w czym lepsze? Nie pytam złośliwie tylko z ciekawości bo nie miałem z nim nigdy do czynienia. Testowałem, 1mm jest zdecydowanie za gruby na interkonekt, inaczej jest 2x0.5 co sumarycznie daje tą samą średnicę ale sonicznie zdecydowanie lepiej.
 8. Dokładnie ten [Hidden Content] ten się zgadza Dłuższe odcinki jak dla mnie zawsze grają lepiej, moje ostatnie doświadczenia wskazują że 1m gra lepiej niż 0.5m oczywiście ten sam kabel i takie same wtyki, wydaje mi się że długość 1m jest optymalna.
 9. Miał być tani interkonekt DIY a my idziemy grubo gdzie tego typu doświadczenia już parę złotych kosztują, ale nie da się dupy szkłem utrzeć, ma być dobrze to musi być dobry przewodnik i dobre wtyki a to kosztuje. Dokładnie , mam tak samo.
 10. Wszystkie możliwe opcje testowałem, mieszałem z miedziakami Neotecha, Mundorf na sygnał a miedziana taśma na masę , lubię tego typu zabawy, w tej chwili wewnątrz cd mam srebro Neotecha 0.32 na sygnale a taśmę w oleju Duelunda V2 na masie, ale to dopiero od wczoraj , zapowiada się bardzo obiecująco
 11. U mnie w systemie 3001 to świetny kabel, w razie wątpliwości zapraszam do siebie.
 12. W tej chwili mam u siebie w systemie 3 Neotechy NEMOI 1220 , NEMOI 3220 i NEI 3001 i zapewniam że wszystkie są conajmniej dobre a dwa są bardzo dobre.
 13. Neotech 5220 nie jest z miedzi monokrystalicznej tylko z OFC , z PCOCC jest 3220 Dawałeś jakiś ekran czy tylko dwie pojedyńcze żyły?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.