Jump to content

JARO 66

Użytkownicy
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

60 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka,sport i zagadnienia związane z audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie lubię tego typu dyskusji dla tego nie będę brnął w nią dalej, używam drutu Mundorfa od wielu lat, wszystkie przekroje,znam go na wylot nawet zasilanie w cd mam zrobione z Mundorfa 3x1,5 na + i na - , jako zwory w kolumnach 2x0,5 +2x1+2x1,5 połączenia sygnałowe wewnątrz urządzeń mam wszystkie zrobione Mundorfem oraz taśmą srebrną Duelunda V2 ,różne wejścia na różnych kabelkach, specjalnie do testów mam też wejścia na Neotechu . Do czego zmierzam ,każdy stroi system pod własny gust i pod muzykę którą słucha, bo to że każdy system w różnych warunkach akustycznych gra inaczej jest oczywiste i jeden kabel sprawdzi się lepiej a inny gorzej.Przypominam tytuł wątku był tani interkonekt DIY i do tego odnosiły się moje wpisy, podałem 4 gotowe przepisy na tani kabel.
 2. Specjalnie tak robię, zawsze czerwone od zródła, aby nie wpinać odwrotnie.
 3. Uwierz że nie jest ,też tak twierdziłem do czasu kiedy sam nie sprawdziłem. Zawsze można lepiej , uważam że to zupełnie przyzwoite tanie wtyki. Ani zapiaszczonej góry ani braku dociążenia nie stwierdziłem , Mundorf Silver Gold jest dokładnie na tych samych wtykach dla tego porównanie było wiarygodne, marzy mi się aby do Mudorfa dać wtyki WBT Silver Gold sygnowane przez Mundorfa ale to jest 1000pln do kabelka za 160pln , jednak kiedyś to zrobię bo Mundorf Siver Gold wart jest każdej złotówki na niego wydanej.
 4. Miało być tanio i jest tanio.Neotech PCOCC o przekroju prostokątnym.
 5. Tak, tylko chodzi o to aby tych przewodów razem nie skręcać, po prostu zostawić je luźno, nie trzeba kombinować aby uzyskać coś na wzór Resona czy Vovoxa .
 6. Zawsze można testować, w weekend będę miał trochę czasu to zrobię tak że na sygnał będzie Mundorf a na masę NeotechPCOCC o przekroju prostokątnym bo takie akurat materiały mam w domu, swoją drogą jak ma być bardzo tanio to cały interkonekt z tego prostokątnego Neotecha , mam zrobiony taki,jest gorszy od Mundorfa we wszystkich aspektach ale 1/3ceny [Hidden Content] Kolejny tani i bardzo dobry kabel można zrobić z Duelunda , jest tylko jeden myk,zupełnie inaczej gra ten kabel kiedy jest zapleciony a zupełnie inaczej jak są dwa równoległe przebiegi,zapleciony gra zdecydowanie gorzej, tak jak by był to zupełnie inny kabelek. [Hidden Content] Następna opcja to Mogami Neglex 2549 zdecydowanie najtaniej , kabel który potrafi zaskoczyć, pieniądze jakie trzeba wydać na testy , śmieszne a dzwięk bije na głowę wszystkie Kloce i temu podobne. Bardzo solidnie zbudowany, robi przy pierwszym kontakcie bardzo dobre wrażenie potem jest tylko lepiej , w mojej ocenie najlepszy stosunek jakość/cena [Hidden Content]
 7. Dzięki przeglądałem już ten wątek niestety nie wiele wnosi do tematu.
 8. JARO 66

  Potrzebuję ...

  Kupię 2 szt rezystorów Vishay Z-Foil lub Audio Note Tantal o wartości 1K Ohm , mogą być wyluty
 9. To jest temat który bardzo mnie męczy ,tylko ja nie myślałem o zmianie wartości tych rezystorów tylko o tym aby podmienić je na coś naprawdę dobrego , chodzą mi po głowie Z-Foil Vishay albo tantale Audio Note nie wiem czy w tym miejscu sprawdzą się bo to już kilka złotych trzeba wydać ale myślę o tym. Może ktoś już coś w tą stronę kombinował i coś podpowie, co ewentualnie było by godne do zastosowania w tym miejscu?
 10. Kabelek można kupić w Poweraudio , na zdjęciu jest goły ale on jest w teflonowej izolacji [Hidden Content] Wtyki, zależy ile chcesz wydać, jak dla mnie minimum to Neutric Profi [Hidden Content] kabel jest wart naprawdę dobrej jakości wtyków
 11. Temat na długo załatwia Mundorf Silver Gold 0,5 w teflonie, po jednej żyle na sygnał i masę i na długie lata można zapomnieć o wymianie interkonektu.Może nie będzie najtaniej ale pełna satysfakcja.
 12. Mam parkę Path Audio 8.2 chętnie zamienię na 7.5 ewentualnie sprzedam za 50% ceny
 13. UWAGA PRZECENA !!!! Sprzedam dobrego , taniego Daca PCM1794+AK4118 (na jego temat w zakładce DIY chyba napisano wszystko) , obudowa aluminiowa , okablowanie wewnętrzne Neotech, stan jak nowy. Używany był tylko jako zewnętrzny przetwornik do odtwarzacza blu ray bardzo sporadycznie.Ostatnio zapomniałem dopisać ceny po przecenie 400pln + kw
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.