Jump to content

JARO 66

Użytkownicy
 • Content Count

  832
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka,sport i zagadnienia związane z audio
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę że i ja powinienem znaleźć się w tym Klubie, pozdrawiam wszystkich pensjonariuszy geriatrii Forumowej.
 2. JARO 66

  Interkonekt DIY

  Źle przeczytałeś z 1.5 mam w CD zrobione zasilanie,nawet do głowy bo mi nie przyszło zrobić z 1.5 intrconekt. Kable sygnałowe mam zrobione z 0.5.
 3. JARO 66

  Interkonekt DIY

  Wtyki od kilku lat leżały w szufladzie,mogę o nich powiedzieć tylko to że są posrebrzane.Lutowałem czerwony na sygnał, niebieski na masę, ekran podłączony od strony źródła.
 4. JARO 66

  Interkonekt DIY

  Tak jak wspominałem mam zrobiony interkonekt z tej taśmy Neotecha , gra to bardzo zacnie.Zasilanie w cd zbudowane z Mundorfa silver gold 3x1.5 na obie żyły. Ten niebieski to Neotech NEMOI 1220AG .Zawsze jak kabelek nie ma kierunku tak jak taśma Neotecha czerwone wtyki lutuję od zródła abym zawsze wpinał w ten sam sposób.
 5. JARO 66

  Interkonekt DIY

  Od jakiegoś czasu bardzo męczył mnie ten kabelek aby sprawdzić go w swoim systemie ale jak na zakup w ciemno studziła mój zapał cena. Początek nie był obiecujący , było selektywnie ale dość ciemno z mocnym dociążeniem dolnych rejestrów(co w moim systemie było wadą) , po kilku dniach grania praktycznie non stop kabel pokazał swoje prawdziwe oblicze jest przede wszystkim bardzo kulturalny , przestrzeń oraz bogactwo informacji wręcz poraża , raczej nigdy u siebie nie miałem kabla który tak dokładnie potrafi pokazać dalekie plany , dźwięk jest bardzo głęboki , scena zaczyna się na linii głośników a kończy bardzo głęboko, separacja na scenie perfekcyjna , pojawiają się informację z dalekiego tła które wcześniej były plamą a teraz mają swoją fakturę i różne barwy. Bardzo ważne jest też dla mnie to że nawet przy niskich poziomach głośności dźwięk jest bardzo bogaty z ogromną ilością informacji. Podsumowując to chyba w ostatnich latach najlepiej wydane pieniądze na audio. Gorąca rekomendacja
 6. Nie irytuj się jak to mawiała moja koleżanka są ludzie i parapety, tych drugich jest niestety zdecydowanie więcej,wszystkim się wydaje że z g...a bat ukręcą. Rób swoje i olej trolli.Pozdrawiam ,wielu sukcesów Tobie życzę.
 7. JARO 66

  Interkonekt DIY

  Przepraszam że się nie odezwałem wcześniej ale weekend miałem trochę wyjęty z życiorysu, tak jak wspominałem wcześniej u mnie wszystkie połączenia to Mundorf silver gold lub taśma Duelunda ale 2.0 ,sprawdzałem też 1.0 , 2.0 jest sonicznie zdecydowanie lepsza. Dla przykładu zwory w terminalach głośnikiwych to Mundorf siver gold 2x 0.5 + 2x 1.0 + 2x 1.5 skręcone razem ,nawet mając dwa sety kabli do podłączenia zawsze grało gorzej niż z tymi zworami.Bardzo dobrą płaską taśmę ma też Neotech mam z niej testowo zrobiony interconekt i jest bardzo dobrze. https://www.blackdotaudio.eu/przewod-prostokatny-neotech-lect-20-20awg-027mm-x-185mm-w-teflonie-up-occ-p-4203.html
 8. Dobre wieści dla wszystkich którzy nie zdążyli się załapać na zakup Staccato , dostałem informację od Pana Jakuba że powoli zbliża się premiera Staccato w wersji SMD, prawdopodobnie sprzedaż ruszy w drugiej połowie czerwca, na razie będą występowały w wersjach single/dual OS i OSC. Na rok 2019 planowana jest premiera najmocniejszej wersji OSH - Open Sound Hybrid która będzie zawierała 6 par tranzystorów wyjściowych.
 9. Myślę że dla wielu smutna wiadomość z wczoraj za zgodą Pana Jakuba Honkisza ze Staccato ...Chciałbym poinformować, że zakończyliśmy sprzedaż OS i OSC OpAmp , partia tranzystorów 2SK170 się skończyła. Czekamy na uruchomienie produkcji wersji SMD...
 10. Skąd wiesz że we wzmacniaczu Exposure 3010 napięcie jest +-8v ? Napiszę tylko że się mylisz.
 11. KrisNext ty to jesteś natrętny jak mucha,nie wystarczy Tobie grzecznie zwrócić uwagę że zaśmiecasz temat , nie mając nigdy styczności ze Staccato liżesz lizaka przez szybę.Prosiłem grzecznie abyś założył wątek o pomiarach i tam się realizował, Ty natomiast nie, wolisz po prostu dalej nauczać tych co słyszeli i uwierzyli. Wypożycz zrób pomiary i wróć do wątku z gotowym wynikiem a idealnie było by gdy byś jeszcze posłuchał Staccato w kilku systemach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.