Jump to content

padre_pact

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. to robic panowie te dwa pokoje z jednego jak wysłałem wyżej plany czy zostawić jeden większy i wytłumić ściany? jedna z nich ta 'u góry' na rysunku jest do sąsiada i tu muszę dać minimum 30 cm :) W przypadku pozostawienia kwadratu sprzet dałbym na sciane 'lewą' na przeciwko balkony a górna (sąsiad) i dojna byłyby prostopadłe. W przypadku podziału pomieszczenia na dwa to sprzęt będzie stał na ścianie od sąsiada.
 2. Znalazłem coś takiego i się zastanawiam, czy będzie pasować ? [Hidden Content] Nie no żartuje sobie Dziękuje za przesłane propozycje. Teraz widzę to się muszę jeszcze nad pomieszczeniem pomartwić. Z tego co czytam wyżej to wcale nie jest takie pewne, czy powinienem je zmniejszać. Może zostawić jak jest i tylko odpowiednio ustawić kolumny no i wygłuszyć oczywiście plus pułapki basowe i pianka.
 3. Pomyślałem aby przerobić trochę pomieszczenie. Podziele je ścianka 15stką (profil 10tka plus podwójne płytowanie z użyciem wełny i płyt akustycznych. Zrobiłem 3 szkice: 1. jak jest obecnie 2. jak będzie to wyglądać po zmianie z wymiarami 3. po zmianie rozstaw kolumn i miejsca do odsłuchu Dopuszczam używki i czekam z niecierpliwością na propozycje. Pochodzę z Torunia, ale mieszkam obecnie w Warszawie.
 4. Wpadłem przeszukujac różne opinie na taki model wzmacniacza: Electrocompaniet ECI-1. Co myślicie?
 5. Nie wszystkiego chcę się pozbyć. Kolumny raczej zostawię - są wyjątkowe (prototypowe) z Certyfikatem, ponadto pomogłem jak co roku WOŚP no i wtargałem je sam na 3 piętro (każdy karton wielkości i kształtu ... trumny o wadze jak by ta trumna była wraz ze wsadem :). Nie muszą być natomiast częścią nowego zestawu! Gramofon REGA RP1 na prawdę daje radę i jestem z niego bardzo zadowolony i chciałbym go uwzględnić w zestawie. MARANTZ CD 6000 może być lecz nie musi. Mogę go odsprzedać. Budżet w takim przypadku myślę, że 10K spokojnie mogę przeznaczyć. Myślałem też (pytanie bonusowe z pierwszego
 6. Hej, Mądrzy ludzie. Piszę do Was jako nowicjusz, choć już pod na początku lat 90-tych pracowałem nie jedne wakacje na swój pierwszy wymarzony sprzęt audio. Kupiłem wtedy zestaw Technics-a oparty na SE-A800S / SU-C800U + KOREKTOR CYFROWY/MAGNETOFON/CD/ALTUS 140. Rozstałem się z nim z ogromnym bólem serca dwa/trzy lata po zakupie - zabrakło kasy na remont. Po ponad 20 latach namierzyłem ówczesnego kupującego i odkupiłem od niego swój stary sprzęt prawie w całości - kolumny i magnetofon zdążyły umrzeć (w moim wieku to już człowiek się staje nostalgiczny). Niestety nie gra to najlepiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.