Jump to content

gitarrra

Użytkownicy
 • Content Count

  240
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

147 Dobry

Audiostereo

147

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, napływowy. Zanim pojawił się w Szczecinie mieszkał w innym mieście.
 2. Mam dziwne wrażenie, że z zaworu bezpieczeństwa zaczyna ulatywać para.😁
 3. Nie widzę takiego tematu na publicznym no chyba że konsultowałeś się z Jackiem na PW
 4. Kardor... a gramofon już kupiłeś?Tak tylko pytam bo wcześniej pisałeś,że chciałbyś .A tu nic, cisza tylko ciągle piszesz o Gerwazym.
 5. Pewnie że kupić😁.Tym bardziej,że w ogłoszeniu które zamieściłeś jest taniej o 50 PLN niż na OLX. Okazja Panie , okazja🤣 Ale jestem lekko zawiedziony bo Gerwazy (teraz na OLX jako Andrzej ) nic się nie wysilił i w obu ogłoszeniach jest identyczny opis.Ja wiem,że dotyczy tego samego sprzętu ale Gerwazy znany jest przecież z polotu i finezji jeśli chodzi o opis sprzętu wystawianego na sprzedaż.
 6. Przypomniałem sobie...na "Sprzedajemy.PL" Gerwazy występował jako Winyl14. A co może oznaczać że na archiwalnej aukcji Gerwazego ze "Sprzedajemy" pojawia się napis: "Dane sprzedającego nie są już publikowane"
 7. No chyba że to spalanie stukowe jest.😁
 8. On ci to...Dareczek winylowy we własnej osobie.W którymś temacie zapodałem nick jakim posługiwał się na "Sprzedajemy.Pl"
 9. A możesz podać nick tej osoby z Audiomaniaków?
 10. Nie wiem ,ale jak się dowiem to Ci powiem. Zresztą już wiem jak ma na nazwisko, gdzie mieszkał i kilka innych rzeczy.
 11. Jeśli chcesz ryzykować to proszę bardzo😁 [Hidden Content]
 12. Jeżeli nie w Tworkach to w Branicach dadzą sobie z tym radę.Nic się nie bój.Panowie z białym ubrankiem to przyjaciele .Nie panikuj.
 13. Z twojej wypowiedzi wynika,że; 1.nie jesteś kulturalny 2.w dupie oprócz gó...na masz coś jeszcze-konwenanse 3.musisz mieć dużą dupę skoro mieści gó...no i konwenanse
 14. Darek... ale ja po prostu nie lubię mercedesów,...tak jak BMW zresztą.😁.Bo ja już stary jestem i nie chcę starej strucli do kompletu. Potrzebowałem czegoś młodego żeby się samemu "odmłodzić".Masz już swoje lata więc wiesz jak to jest.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.