Jump to content

gitarrra

Użytkownicy
 • Posts

  424
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

335 Dobry

Audiostereo

334

Bocznica

1

Recent Profile Visitors

979 profile views

gitarrra's Achievements

 1. Tak,za to słowo bo podobno było napisane prowokacyjnie.
 2. Mc...szkoda że zanim przyznałeś mi jakieś dziwne punkty karne nie zauważyłeś jak było napisane słowo za które dostałem punkty.A chciałem tym słowem zwrócić uwagę Marcinusa Był to cytat z Twojego ulubieńca Winylomaniaka. Tym słowem określił wszystkich na tym forum, również Ciebie. A Marcinus sądząc po jego wypowiedziach to fajny gość👍
 3. Spamowanie????No proszę Cię,nie rób jaj z pogrzebu. Winylomaniak napisał przy jednym tekście że jest ciekawy.Zaciekawiło mnie co dla niego jest takie ciekawe a że nie znam angielskiego to poprosiłem grzecznie o przetłumaczenie tekstu.Tyle. I to jest w/g Ciebie spamowanie?Bo jeśli tak to co nie jest spamowaniem?
 4. Mc...bardzo grzecznie poprosiłem Winylomaniaka o wyjaśnienie i odpowiedź.Moje dwa wpisy w temacie zostały usunięte. To już będzie norma żeby profilaktycznie i pro forma usuwać "niewygodne" wpisy żeby przypadkiem Winylomaniak nie zdenerwował się i nie zalał forum nowymi multikontami?
 5. Coś mam dziwne wrażenie że to "dogadanie się" to tak dla świętego spokoju bo admino-moderacji nie chce się usuwać multikont osoby wiadomo której. Tymczasem ta osoba uzyskała chyba na forum status pokrzywdzonego kombatanta,ktorego nie można nawet o nic poprosić bo już dwukrotnie usunięto z jego tematu mój wpis .
 6. Masz całkowitą rację.Wiem po co jest moderacja ,tylko że jednych userów pozbawionych tejże kultury na siłę zostawia się na forum i nie mam pojęcia dlaczego a innym grozi się paluszkiem. A żeby "rozjaśnić" nieco sytuację,zobaczyć kto jest kto i co myśli o forum, wiadomość jaką dostałem od Winylomaniaka. "Ci idioci, na forach komercyjnych takich jak np audio stereo, są tylko po to aby nabijać danemu foru, liczbę odwiedzin strony. Im więcej odwiedzin, tym wyższą cena za reklamę, kasuje dane forum od reklamodawców. No proszę cię, zastanów się :-)"
 7. Mc...czytam i staram się zrozumieć ale jakoś nie potrafię pojąć bo jak mawiał o mnie forumowy klasyk Winylomaniak "ty idiota jesteś".
 8. bolo...obawiam się że ten temat też zostanie zamknięty przez admina bo zaraz okaże się że Winylowy tu też jest hejtowany
 9. KALIBER ,a masz zdjęcie z mniejszej odległości?Wyraźniejsze? Miałem kiedyś coś takiego Niby coś z rowka wybiera ,ale dość szybko kurz który się zebrał pod pędzelkiem był rozpychany na boki i tak czy inaczej zostawał na płycie. Widziałem też wersję która za pędzelkiem miała mały walec. Niestety nie testowałem tej wersji.
 10. Z niezrozumiałych powodów,bez jakiejkolwiek informacji czy też najmniejszego wyjaśnienia temat "Petycja o usunięcie użytkownika Winylomaniak" został zamknięty. Proszę o odblokowanie wspomnianego tematu.
 11. Dla tych wszystkich którzy jeszcze nie wiedzą kim jest Winylomaniak vel Gramofonik vel Gerwazy vel 1971MalKow vel milion innych nicków.Proponuję przeczytać do końca. [Hidden Content] Przyjemnej lektury
 12. a co to gitarrra?...kwit na węgiel że tak nim sobie tyłek wycierasz? Ale masz rację,jesteś dziwny.Nie od dzisiaj z resztą. A tak je marnujesz.
 13. Ło matko...chyba piekło zamarzło. Maniak od winyli twierdzi że paździerz napędzany gumką od majtek,zobiony w Chinach (sorry Rega) to przyzwoity model? Chyba ci sufit na łeb zleciał że wydaliłeś z siebie taką opinię o Redze 3. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o Redze to skontaktuj się z użytkownikiem rochu
 14. Winylowy...tobie autor tematu już podziękował.Nie rozumiesz co to znaczy "przaśny" fachowcu od śmietników.?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.