Jump to content

Tonski

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaką firmę wybrałeś? Jesteś zadowolony? Circle Audio wycenia swój A 200 na 34 tysiące. Jeśli Ultimate mi nie przypadnie do gustu będę szukał dalej.
 2. Rozważam zakup Ultimate. Chociaż na razie nie dostałem odpowiedzi na pytanie o cenę :( Skontaktowałem się też z Circle Audio i pewnie zrobię odsłuch. Oni odpowiedzieli szybko i podali cenę, trochę bolesną, ale nie poddaję się :) Kolega wyżej napisał, że był na Audio Struss R550 z jakimś słabym źródłem dźwięku? A jak wypadał na tle tych pozostałych sprzętów? Była mowa o cenie? Kiedyś widziałem na Allegro Strussa Chopina za ca 5 tysięcy, ale właściciel nie reagował na pytania, a potem wzmak zniknął ze sceny :) Szkoda, bo fajnie wyglądał, ale nie dane mi było go odsłuchać. Wystawia
 3. Wybieram się na odsłuch Ultimate, chcę poznać obiektywne opinie osób, które znają ten sprzęt. Pierwszy wpis brzmi zachęcająco, myślę, że odezwą się osoby, które wskażą wady i zalety i np lepsze wzmacniacze w tej klasie. Chociaż nie znam jeszcze ceny tego sprzętu. Słyszałem, że model 250 brzmi średnio, ale Ultimate jest mocny.
 4. Mi zależy na ocenie jakości, jakichś cechach szczególnych sprzętu, z czym można je porównać, na przykład słyszałem, że cena była stosunkowo niska do jakości, czyli importowane odpowiedniki były sporo droższe, ale chciałbym opinii użytkowników, którzy testowali to z konkretnymi kolumnami i odtwarzaczami i mogą się bez emocji i podtekstów wypowiedzieć.
 5. Do wit-tolda - pamiętasz z jakimi kolumnami grał? Na co go zamieniłeś?
 6. Jestem ciekawy opinii o wzmacniaczach Struss. Zależy mi na kompetentnych opiniach osób zorientowanych, a nie pogłoskach, plotkach i powierzchownych ocenach.
 7. Ostatnio odbyłem mały rajd po salonach audiofilskich. Odsłuchiwałem Dali, Focal, Sonus Faber, Graham Audio, JBL z serii Systems czyli L100 Classic, ATC, KEF itd itd, sprzęty powyżej 20 tysięcy. ostatecznie kupiłem w salonie vintage monitory Bose z lat 70-tych , ze wszystkich odsluchuwanych zestawów tylko Harbeth podchodził pod jakość zaoferowaną przez staroć Bose za niewiele ponad 1000 złotych. I to nie są złudzenia tylko solidna robota, która przetrwała 45 lat! Mam tez mały głośnik przenośny Bose, wodoodporny, za ca 500 złotych, położył na łapanki wszystkich konkurentów, chyba na
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.