Jump to content

Djogi

Użytkownicy
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kazan dziękuje. Olejowy wąż jest super😀 Ostatnie pytanie (być może): czy w odtwarzaczu squeezelite warto zmienić jeszcze coś? Ps. Nikt nie spodziewa się hiszpańskiej inkwizycji.
 2. Dziękuje za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie: jak wyłączyć sterownie głośnością w programie-odtwarzaczu (mixer?). Aby głośność była jedynie kontrolowana przez zewnętrzny wzmacniacz. W dalszym ciągu piszę o picoreplayer.
 3. Moje pytanie wynika z niewiedzy. Nie jest próbą wchodzenia w polemikę. Z informacji, które przeczytałem w "internatach" też tak wynika tzn. Squeezelite jest odtwarzaczem dla Logitech Media Server (LMS). Po co więc wyłączanie squeezelite z autostartu?
 4. Do _mucha_ to dlaczego w instrukcji: [Hidden Content] w punkcie 3.1 należy wyłączyć autostart squeezelite?
 5. Baltfan - jestem zalogowany, wtyczka jest zainstalowana. Z tego co widzę to nie pokazałem LMS, że ma odtwarzać przez hifiberry. Tylko problem jest w tym, że nie widzę takiej opcji.
 6. Cześć. Picoreplayer - uruchomiłem zgodnie z poradnikiem na stronie pCP. Zainstalowałem i uruchomiłem LMS. Przy próbie uruchomienia Tidala (Tidal jest widziany z tego samego konta obsługiwałem kiedyś Daphile) podaje, że brak odtwarzacza. W ustawieniach LMS również informacja, że brak odtwarzacza. Karta hifiberry digi+pro ustawiona na samym początku (pierwsze co zrobiłem) w ustawienieach squeezelite setting jako audio output. Jak włączę sgueezelite to wszystko działa. Jak sgueezelite jest wyłączone i włączony jest LMS to brak odtwarzacza.
 7. Cześć. Do Jacek699. Jeżeli nie masz podglądu przez przeglądarkę "[Hidden Content]" to wpisz adres IP. Tu jest właśnie mały myk bo adres IP z którym łączy się przeglądarka gdy malinka jest wpięta po kablu różni się od adresu IP gdy malinka działa po wifi. W moim przypadku była to ostatnia liczba, po kablu 154 a po wifi 153. W temacie #14595, który zacząłem z prośbą o pomoc. Przerwy w odtwarzaniu dotyczyły malinki plus zasilacz pożyczonych od znajomego. Jak się okazało zakupił je na chińskim bazarze. Obecnie gram na malinie i zasilaczu zakupionych u polskie
 8. Po Toslinku gra bez przerw. Jest ok. Nie mam niestety drugiego kabla coaxial aby sprawdzić. Ten jest wprawdzie wiekowy - używam go do połączenia transportu cd ze wzmacniaczem. W tym zestawieniu działał. W poniedziałek zaopatrzę się w inny coaxial i sprawdzę. PO wifi też wszystko działa. Dziękuję jeszcze raz za pomoc.
 9. Już miałem nadzieję. Niestety przerywa, o wiele rzadziej, ale przerywa (w ciągi 4 minut tylko dwa razy).
 10. Tak jak pisałem device Hifiberry digi+pro. Karta dociśnięta. Nówka z botlandu, wczoraj pszyszła. Zastanawia mnie tylko dlaczego output device jest też Hifiberry digi+pro (nie ma innego wyboru). Czyżby uszkodzona karta?
 11. Ruter restartowałem, nie raz. Teraz sprawdzam po usb (bezpośrednio z Pi4, internet po kablu). Output device wykrywa Cyrus One HD. Gra bez żadnych przerw.
 12. Cześć. To mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Uruchomiłem moode (Pi4, hifiberry digi+pro, Cyrus One HD). Przy połączeniu internetu po kablu dźwięk przerywa co kilka, kilkanaście sekund (tak samo jest w volumio). Po odłączeniu kabla (restart malinki) wszystko wygląda jakby miało grać a dźwięku nie ma (Mixer type: Fixt 0dB). Sprawdzałem kable (coaxial, sieciowy i od ładowarki i wyglądają na ok.) Internet po światłowodzie 300. Device: Hifiberry difi+pro, Driver options: not avaiable, Output devace: Hifiberry digi+pro (nie można inaczej ustawić). Pomocy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.