Jump to content

IRK2

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I ostatecznie zakupilem Arie 906.Po porównaniu dzwięk zdecydowanie najbradziej przejrzysty,kolumny najbardziej muzykalne.Teraz pytanie :jakie kable do połaczenia Marantza i Arii?
 2. Dzisiaj dokonałem odsłuchu Focal Chorus 706 i w porównaniu do MA zdecydowanie na plus, muzykalne ,przestrzenne,detaliczne. Mam pytanie : żonie podobają się oczywiście wizualnie Focus aria 906.Czy brzmienie z nich będzie zdecydowanie lepsze- adekwatne do ceny- w sumie x 2.
 3. Rozmawiałem jeszcze i polecono mi Indiana Linę Tesi 261.Mam juz kompletny mętlik w głowie.
 4. Odsłuchałem Monitory Audio Bronze 100.Jakos mi nie pasowały.Co sądzicie o ELAC Debut 2.0 B6.2.Jak zagraja z Marantzem?Dodatkowo mają BR z przodu.
 5. No tak ale trzeba miec te kolumny i odsłuchać to jednak 3 pozycje sa wystarczajace
 6. Jakie 3 zestawy proponujesz odsłuchać?
 7. A co sądzisz o Monitor Audio BR 100 ewentualnie Heco 300.Podłogowe odpadają - brak miejsca
 8. Akurat „marki’ nie potrzebuje, jezeli Koda jest porównywalna z markowymi monitorami to warto sie zastanowić .Chyba, ze różnica jest kolosalna
 9. Tak sie zastanawiam czy nie Zaleska?
 10. No na pewno trzeba zorganizować jakis odsłuch.Ta Koda jest atrakcyjna finansowo ,wręcz „lekka „ w porównaniu z pozostałymi monitorami
 11. Brzmienie- Tannoye mi się podobają,oczekiwalbym wiekszej szczególowości i bardziej wyraźnego basu.
 12. Dziękuję-nie znam tych monitorów, kłania sie odsłuch.Myśłalem jeszcze o Monitor Audio Bronze 100 ewentualnie czy opłaca się dopłacac do serii silver?.
 13. Właśnie zostałem posiadaczem Marantza SR5015.Do tej pory miejsce zajmował Technics SA dX-850 oraz kolumny podstawkowe Tannoy Mecury M1. Podłaczyłem Marantza do M1 i dzwiek jest zdecydowanie lepszy ,bardziej detaliczny , w kinie również. Pokój do odsłuchu to 18m.Muzyka i kino 50 % i 50%. I teraz mam pytanie :jakie kolumny podstawkowe zainwestować, żeby uzyskać lepsze brzmienie(również w stereo).Budżet do 2500,jeżeli jest cos lepszego w rozsądnych granicach to moge dołozyc kilkaset złotych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.