Jump to content

Adam33RMP

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Anthem MRX-540 to 9kzł + F502 SP za 17 kzł...
 2. ...tylko wtedy komplet wyniesie 35 k a ma być max 25k Powoli leczę się z samodzielnego amplitunera i myślę o NAD C375 BEE + amplituner XXX, tak aby para kosztowała około 8 tys. Do tego na fronty aria 926...
 3. 1. A o ANTHEM MRX 740 i Nad T778 można coś usłyszeć ? 2. Anthem MRX-540 ma preout ? 3. KEF-R w 5.1 chyba wyjdę poza budżet ?
 4. Całkowicie nie wykluczam takiego rozwiązania, gdyby na moje niezbyt wymagające ucho pojedyncza skrzynka poległa przy odsłuchu w salonie... jeżeli by do tego doszło, to jak tandem polecilibyście ?( ampli wystarczyłoby 7 kanałów ) ewentualnie poproszę o link do podobnego tematu.
 5. Amplitunerów z tego zakresu cenowego w salonach dostępnych do odsłuchu jest jedynie kilka modeli: Marantz SR8015/12, ANTHEM MRX 740, Nad T778, Arcam AVR10, Denon AVC-X6700H, Yamaha RX-A3080, naprawdę nikt nie może wskazać modelu, który z nich ma najlepsze stereo ?
 6. Przepraszam, mylisz się. Owszem, tutaj to mój pierwszy post i może to tak wyglądać... na priv mogę wysłać link do tematu, który założyłem na innym forum ( bez odzewu ), gdzie mam kilkuletnią historię, słabo sugerującą mój związek ze sprzedażą czegokolwiek. A w temacie... przyglądałem się Yamaha RX-A3080, ale gdzieś tu ktoś napisał, że jest "tragiczna" i na innych forach mało o tym modelu, więc rozglądam się dalej, Marantz SR8015, Nad T778, Arcam AVR10 ?
 7. Witam. Proszę o radę przy wyborze amplitunera z "wyższej półki" w cenie do około 13 tys. Jak wielu na tym forum chciałbym mieć przyzwoite KD i stereo w jednej obudowie, co wiadomo, nie jest możliwe... jednak chętnie poznałbym Wasze typy w tym segmencie. Bo chyba nie jest możliwa sytuacja, że wszystkie amplitunery, to tragedia, któryś musi być lepszy od pozostałych w kwestii stereo... zwłaszcza, że nie oczekuję wszechstronności przy typie odtwarzanej muzyki, bo jeżeli już, to będzie to muzyka rockowa. Gdybym nie nadużył Waszej cierpliwości, to poproszę jeszcze o radę przy wyborze głośników 5
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.