Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  2628
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

334 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1001727

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena wróciła do niestety normy.
 2. To bardzo słabe kolumny. Miałem je kiedyś na testach w domu.
 3. Duży rozrzut. Szczególnie że 17 miała wiele wcieleń.
 4. Nie fake news. Wyraz oczekiwania. Od kilku lat w stereo u Onkyo, zresztą jak u Teac'a, nie było istotnych nowości. Co więcej najciekawsze modele odeszły bez następców. C-7070 oraz A-9070 straszy dziurą w cenniku.
 5. Może zbliżają się nowości onkyo. ISE 2020 niedługo.
 6. Pomijając sprawy oprogramowania w przyszłości, to urządzenie dyzkfalifikuj brak wyjść cyfrowych.
 7. marek-1969

  Wybór źródła

  8741 chyba najniżej ocenianym Daciem z serii. Wyżej 8742 a najlepszy 8740.
 8. Tylko po co? Żeby dalej konwertować pcm lub DSD a dalej znowu na analog. Jest w stanie z akceptować mega purystycznych napęd wyprowadzający na zew i2s do dalszej konwersji ale powyższego pomysłu nie rozumie.
 9. marek-1969

  Primare cd35

  Oraz cena, bez Prism, 100% wyższa.
 10. Bliscy przyjaciele tego medium sami ją tak nazwali. Takie frojdowskie przejęzyczenie.
 11. Serwis OKO.press został uruchomiony 15 czerwca 2016 przez Fundację Ośrodek Kontroli Obywatelskiej „OKO”, założoną 10 marca 2016 przez Helenę Łuczywo, Seweryna Blumsztajna, Jacka Rakowieckiego, Jana Ordyńskiego i Piotra Pacewicza[3], przy wsparciu: Agory, wydawcy Gazety Wyborczej, spółki Polityka i osób prywatnych[4]. Jest przedsięwzięciem non-profit, utrzymując się wyłącznie z datków czytelników oraz grantów od niezależnych organizacji pozarządowych[2]. Redaktorem naczelnym serwisu jest Piotr Pacewicz, były zastępca redaktora naczelnego Gazety Wyborczej. Zastępczynią Pacewicza jest Bianka Mikołajewska, wcześniej dziennikarka śledcza Gazety Wyborczej i Polityki. Oczywiście nie przeszkadza wam cytować przybudówek gazetki żydowskiej. Opluwania wszystkiego co polski to żaden problem. Przecież jesteście europejczykami. Nowocześni i europejscy. Po prostu zakute lewaki.
 12. Rozumie że za rządów PO/psl media publiczne były obiektywne. Bo popierały uwczesny rząd. Teraz już nie są obiektywne bo... niepopierają opozycji. Walnijcie się w łeb. Dla waszego dobra Rozumie że Traktat Lizboński to jakaś forma zdrady? I masz problem bo ratyfikowali go PO/psl..
 13. Rozumie piszesz o mediach publicznych. Te wg ciebie tworzą rezimową propagandę. Natomiast medialni sojusznicy opozycji emanują prawdami objawionymi. Jak każdy miłośnik targowicy pewnie twierdzisz że tych pierwszych nie oglądasz ale wiesz o czym i jak mówią. Do tych drugich też pewnie średnio się przyznajesz jednocześnie prezentujesz na bieżąco ich linię polityczną.
 14. Jesteś prymitywnem dla którego świat dzieli się na PiS i "nowoczesnych i europejskich" Na więcej wyobraźni brakuje, za to agresji i owszem " To ostatnie zresztą jest charakterystyczne dla wielbicieli targowicy i lewackich utopi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.