Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  2415
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1001727

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. marek-1969

  Klub marki Denon

  cena sugerowana starounijna modelu AVR-2500H wynosiła 600-650 E Natomiast w Salonach Denona 2600 zł ( aktualne promo w związku z nastepcą to 2300 ) i takiej ceny się spodziewam za "800" jeszcze tylko sprawdzenia manuala i można ewentualnie podejmować decyzję .
 2. marek-1969

  Klub marki Denon

  DRA-800 H cena oficjalna 599 E.
 3. Zastanawiam się nad następcą niewątpliwie udanego M6si. Musical Fidelity M6xi . Prawie zbalansowany , zamiast wątpliwej jakości USB B coax plus optyk . Oraz prosty i funkcjonalny wyświetlacz . Wszystko w cenia do 2999 E. Dla kompletu napęd CD ( M5 cdt ??? ) w okolicach 999 E. I miałbym plan na następne kilka lat.
 4. Na przełomie maja i czerwca bez rozgłosu odbywa się spotkanie europejskich dilerów audio . Częstokroć jest tam więcej nowości i konkretów niż w Monachium , Berlinie czy Warszawie . Fizyczne dostawy do sklepów to zaraz po tym zjeździe .
 5. Moda na piekielne integry dotarła to zjednoczonego królestwa . Cena w zasadzie rozsądna 4999 E. Sądze ze to godny następca M5 500 .
 6. Ja tam się raczej martwię miejscem Teac`a w tym całym burdelu . Jedyne co jest pewne że kolejna branża spolaryzuje się na prawie marketową masówę oraz na gigantycznie przepłacone jednostkowo higendy . Pojęcie referencji zupełnie zanika a tam była i technologia i jakość bez balonowego marketingu i snobizmu .
 7. Nowość z Monachiu. Amplituner TX-8390 . Firma poszła na całego . Do modelu 8270 doszła nowa funkcjonalność w tym autokalibracja oraz kompatybilność z MQA. Podobno dostępny w czerwcu za 3,5 kZŁ
 8. Chyba jedyna poważna nowośc z Monachium tego producenta : CD/SACD PD-50AE . Czyta MQA , MQA-CD
 9. marek-1969

  Klub TEAC`a

  Dzis z ciekawości sprawdzałem to wejście z tabletem na andrucie za pośrednictwem Teac HR Player i działało .Jak znajde czas to podepnę do lapka , jednak należy pamiętać ze kość w tych CD przyjmuje co najwyżej PCM 24/96.
 10. Boss zawsze trochę zaskakuje . I tak po 5 latach od ostatniego nowego materiału czekamy na 14 czerwca kiedy to ukaże się solowe wydawnictwo pt Western Stars .Solowe choć z udziałem ok 20 muzyków . O gustach się nie dyskutuje , jednak sam autor wskazuje o inspiracje muzyka z lat 60/70 oraz na aranżacje w stylu wręcz filmowym. Płyta ukaże się na CD i vinylu do wyboru czarnym i niebieskim .
 11. fakt , Exposure stosuje we wszystkich CD ten sam DAC i ten sam laser Sony . Środek widziałem na Bristol Audio Show.
 12. Tani był by w okolicy 2999 PLN. Bardzo budżetowy DAC , w ogóle słabiutka sekcja cyfrowa i analogowa . A sam napęd nie usprawiedliwa ceny , szczególnie że może być identyczny jak w boomboxach za 299PLN>
 13. Szansa na zobaczenia Bossa i The E Street Band w Polsce jest raczej żadna . Dla pocieszenia 7 sierpnia 2019 w Stodole możemy zobaczyć gitarzystę Band`u : Little Stevena ze swoim zespołem Disciples of Soul promujący nową płytę .
 14. ceny za XM są lekko przesadzone , szczególnie CD
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.