Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  2428
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

256 Bardzo dobry

About marek-1969

Metody kontaktu

 • GG
  1001727

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Salony Denon nadal nie mają tego modelu. I jego dostępność w lipcu jest pod znakiem zapytania...
 2. Najwyższa pozycja nowego materiału :12. Bruce "Boss" Springsteen
 3. http://wstereo.pl/test-audiomatus-as1200-impulsowiec-czysty-jak-lza/ Teraz czekać na nowe pre
 4. oceniacie sprzęt którego żaden nie słuchał a widziało kilku ( pewnie nie wypowiadających się …) Branie pod uwagę też często zaczynam od oglądu rozbieranych zdjęc , ale tu domorośli śledczy lekko przesadzili . Na dostępnych zdjęciach właściwie widać górną płytkę PCB gdzie znajduje się sekcja sieciowa , dac oraz moduł sieciowy . I faktycznie mogą być bardzo podobne do modeli 1500/1600/2500/2600 . A nawet identyczne z niezastosowaniem wszystkich funkcji a szczególnie dokodowania materiału wielokanałowego . Cena wyprodukowania i montażu będzie bardzo podobna . Dużo mniej widzimy natomiast widzimy jeżeli chodzi o niższą warstwę elektroniki . Porównywanie do podobnych cenowo integr uważam za kompletną abberacje . Bo czy któryś z tych wzmacniaczy przyjmie sygnał HDMI , cyfrowy PCM , odtworzy zapis na pendrajwie , przyjmie sygnał stermingowy itd. ? Właśnie chodzi o funkcjonalność . Dla której wstępnie planuje kupić to urządzenie jak tylko się stanie faktycznie dostępne . Jedynym minusem jest brak autokalibracji . Tu są dwie odpowiedzi : firma nie posiada odpowiedniego oprogramowania dla stereo lub planuje tą funkcję w wyższym modelu ( kilka tygodni temu krążyła plotka o dwóch pełnowymiarowych amplitunerach Denona )
 5. Kiedy flagowy SV - 737 ?
 6. Zero sieciowości . A przydała by się w taj najniższej serii np. w postaci prostego streamera.
 7. Seria Topaz zostanie zastapiona serią AX . Po dwa kompakty , integry i recivery . Żadnych sieci i innych nowoczesności . Integry na scalakach . Kompakty na nietypowym Wolfsonie 8542 . Podobno gapless . W droższym reciverze bluetooth i wejścia cyfrowe . Wszystko prawie srebrne , ceny podobne do Topazów .
 8. Cicha premiera u marantza : M-CR 412 . 612 pozbawiona funkcji sieciowych z dodanym bluetooth`em. za 499 e.
 9. czyli szykuje się następca PM-7005 . W tej cenie pewnie nie będzie to siłacz ani nie uświadczymy wyświetlacza . Cała obsługa ze fona .
 10. Nie doceniłem Waszego poczucia humoru . 5999 ? Na Audio Show w listopadzie przyjdę do Was z termosem i kanapkami . Będzie ubaw po pachy.
 11. 3999 PLN to jakiś żart . 3499 będzie kosztował tańszy i ciekawiej wyposażony Onkyo TX-8390.
 12. odgrzewane kotlety w kontrowersyjnej miksturze .
 13. marek-1969

  Klub marki Denon

  cena sugerowana starounijna modelu AVR-2500H wynosiła 600-650 E Natomiast w Salonach Denona 2600 zł ( aktualne promo w związku z nastepcą to 2300 ) i takiej ceny się spodziewam za "800" jeszcze tylko sprawdzenia manuala i można ewentualnie podejmować decyzję .
 14. marek-1969

  Klub marki Denon

  DRA-800 H cena oficjalna 599 E.
 15. Zastanawiam się nad następcą niewątpliwie udanego M6si. Musical Fidelity M6xi . Prawie zbalansowany , zamiast wątpliwej jakości USB B coax plus optyk . Oraz prosty i funkcjonalny wyświetlacz . Wszystko w cenia do 2999 E. Dla kompletu napęd CD ( M5 cdt ??? ) w okolicach 999 E. I miałbym plan na następne kilka lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.