Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  3161
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

754 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szkoda że Denon żadnych nowości w tym roku nie wprowadza...
 2. Uwielbiam jak miłośnicy k-pop'u wypowiadają się nt polityki międzynarodowej. Archetyp Julki z penisem .
 3. Różnice to Vtuner,Spotify,Tidal i odczyt DSD .
 4. Z wielu powodów wybuchu PWŚ były gigantyczne zbrojenia morskie . Największe mocarstwa , oprócz carskiej Rosji , zapętlił się w wyścig zbrojeń prowadzący albo do bankructwa albo wojny . Wybrali to drugi . Nie przypadkiem był powojenne konferencja rozbrojeniowe w Waszyngtonie i Londynie . Na Bałkanach to próżna strategiczna po Imperium Otomańskim , w Europie zachodniej rewizjonizm francuski itd itd
 5. Byłem na krakowskim rynku u tej Pani . Pierogi przonosli z spożywczaka obok...
 6. Rozwala mnie oferta działów profesional Denona i Teac( Tascam) jest dużo ciekawsza niż sprzętu konsumenckiego i cały czas odświeżana . Co do tego Tascam a napęd Teac 5010 stosowany w całej masie playerów . Klasyczne CD only.
 7. Pabianice mają fajne ceny na Arcama i Cambodrze.
 8. Yamaha zrobiła by wiele dobrego dla siebie , muzyki i jej fanów wypuszczając następcę cds'a 700. Zmiana in plus to czytanie hi-resow z płyty .
 9. Ma podwójne wyjście RCA/analogowe
 10. Trzymam kciuki . Byłby mały , miły prezent na te wstrętne katolskie święta .😉
 11. Teac UD-301. Sprawdza się jako DAC i jako pre.
 12. Żona od lat współpracuje z Epikiem. Nie wyssałem tego z palca. Szczególnie że brak prawa zwrotu w przemysłowcem w Polsce to rzadkość . Stąd też wysoka marża Biedronki . Gdzie zwyczajnie mają 30%.
 13. Biedronka niema prawa zwrotu na tej promocji . Jak coś zostaje przesuwają po zsumowaniu do innego sklepu w którym nie było tej akcji . Sam kupiłem kilka płyt w tym i poprzednim rozdaniu . W tym krążki w HDCD czy SBM .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.