Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  3386
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

994 Bardzo dobry

Audiostereo

364

Bocznica

630

About marek-1969

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zawsze się odezwą europejscy i nowocześni obrońcy PRL owskiego profesora.
 2. Wg pewnego wykazu " reformy" liberałów w Polsce spowodowały likwidację 9500 średnich ( 50-250 zatrudnionych ) i dużych ( powyżej 250 pracowników ) przedsiębiorstw. Druga wojna światowa to stratą ponad 6000 zrujnowanych firm. Ci od sukcesów z lat 90 tych i później w pewnych kręgach uchodzą za geniuszy gospodarczych.
 3. W Polsce gdzie podatki "zabiją" Januszy biznesu , podstawowa stawka CIT to ... 9 %.
 4. Co nam nie wyszło? Spójrz na warunki przyjęcia Polski do UE. Korea Południowa, gdyby znalazła się w polskiej sytuacji, negocjowałaby dla swojego przemysłu dostęp do unijnego rynku. Oraz nowe pożyczki na upgrade kluchowych fabryk i sektorow przemyslowych. Korea Południowa negocjowałaby również dostęp do rynku amerykańskiego dla swojego przemysłu motoryzacyjnego. W 1989 Stany Zjednoczone już zezwalały Jugosławii na sprzedaż samochodu Yougo. FSO byłoby w stanie sprzedać Polonez Caro w USA, gdyby Polska nalegała na dostęp do rynku. Tak postąpiłaby Korea Południowa, jakby była w miejscu Polski w la
 5. Z powodu ww problemów kupiłem DAC'a z analogowym pre . Nawet zapłaciłem choć nie wiem kiedy zagości na mojej półce...
 6. [Hidden Content] Oczywiście nowocześnie i europejscy nie widzą problemu . Za dekadę będzie będziemy skazani na ruski gaz kupowany od Niemców .
 7. W moim drugim CD czyli Musicalu w momencie włączenia zasilania przy braku płyty w slocie też następuje nerwowe szukanie krążka przez odtwarzacz. Żeby tego uniknąć nie wyłączam urządzenia bez płyty w środku .
 8. 1520 nigdy nie miały XLR . Może w V2 wyłączono dekodowanie HDCD . To był moment że z urządzeń Rotela ( RSX i RSP ) po cichu znikała to funkcja.
 9. nie sądziłem ze to powiem o urządzeniu audio . Zbyt duża funkcjonalność !
 10. Bardziej dochodowe niż produkcja właściwego sprzętu audio...
 11. Rzymskie " uczynił ten komu przyniosło korzyść"
 12. Japońska premiera handlowa AP-701 jutro . UD-701N niema daty .
 13. P.Staniszkis była normalna tylko wtedy jak krytykowała aktualnie rządzących. Wtedy była autorytetem . Ale teraz to oczywiście zwariowała . Nie liczę na waszą autorefleksję . Jak wiadomo poprawniaki nie mają poglądów . Tylko rezonują .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.