Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  2733
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

405 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • GG
  1001727

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo miłośnicy targowicy mają kompleks wobec zachodu.
 2. Dlatego to jedyna branża która ma brutto 1 oraz brutto 2. To drugie to pompowanie kwot nie mających nic wspólnego z zarobkami. Zgadnij które się podaje w mediach?
 3. W górnictwie wartość posiłków regeneracyjnych i ich ekwiwalentu jest doliczana do dochodów pracownika.
 4. Z dostępnych zdjęć i danych wynika jedna różnica pomiędzy M6s500i a M6 500i. Nowy model jest 2 kg cięższy.
 5. marek-1969

  Onkyo 6170

  Mała szansa na kupno za 2 x 1000...
 6. Panna Gacek ma teraz czas na skończenie jakiegoś dziennikarstwa oraz wizyty u logopedy.
 7. Nie pisze. Radio Z to własność Agory a tam trzymają słuszną lewacką linię.
 8. Czy ktoś używa M2scd? Chce chce go kupić do drugiego systemu a jest promo.
 9. Przed epidemią bukmacherzy dawali zwycięstwo Dudy na Kidawą jak 4:1, w ubiegłym tygodniu 6:1. Skończcie bredzić ze opozycji chodzi o zdrowie Polaków. Chodzi o zerowe szansę na wygraną, co więcej spada gwałtownie poparcie w koalicji dla samej Małgośki. Nie wiem co mówił i gdzie Kaczyński ale najpóźniejszy termin wyborów to bodajże 17 stycznie 2021 ( wg prawników Instytutu Jagielońskiego). Opozycja liczy że naród ma pamięć złotej rybki albo zarejestruje się innego kandydata. Albo dogada z Kosiniakiem lub Holownią bo to idealne słupy.
 10. SX-1 ma już chyba z trzy lata. Nie chcę siać defetyzmu ale nowości zobaczymy jak świnia niebo. Choć od pojawienia się serii 800 liczyłem na tuner dab+.
 11. To też do skasowania, czy wiadomosci z krynica wiedzy lemingów nie podlegają weryfikacji? W środę PSL zamieściło na swoim profilu na Twitterze wpis na temat Kidawy-Błońskiej. Pod zdaniem, że "Milczenie jest złotem", przedstawiono jej zdjęcie i logo Kidawa2020 oraz cytat: "Konstytucja jest ważniejsza od ludzkiego życia" z dopiskiem "Małgorzata Kidawa-Błońska, Prezydium Sejmu, 25 marca 2020r". PAP zapytała rzecznika PSL, dlaczego ludowcy zdecydowali się na taki wpis. Zdecydowaliśmy się na to, bo to prawda. Takie słowa, jak potwierdza wicemarszałek (Sejmu) Piotr Zgorzelski, padły. Więc, jak widać, milczenie jest złotem - odpowiedział Moty ka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.