Jump to content

marek-1969

Użytkownicy
 • Content Count

  3042
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

647 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może napiszesz ile ministerstwo środowiska wydaje rocznie na różne projekty pro ekologiczne albo jakie kwoty z ministerstwa kultury rocznie jest wydawane na prywatne przedsięwzięcia około kulturowe ? Oczywiście to nie są " twoje pieniądze " Co ciekawsze są to kwoty często z wielu lat .
 2. CD jest vintage . Vinyl to bardziej snobizm nie poparty wiedzą , pasją i rzeczywistą miłością . Jaką czas temu w innej analizy z rynku amerykańskiego wynikała że duża część kupujących nie słucha swoich czarnych płyt a część nie posiada ... gramofonu.
 3. Myślę że konserwatywni audiofile czytają na obiecany pełnowymiarowy dac z tzw klasy średniej . I ze względu na bebechy i funkcjonalność.
 4. Przed chwilą kupiłem Roxy Music nagrane w HDCD w ... Biedronce . Zespół nieszczególnie dla mnie ważny ale brzmienie analityczne do bólu.
 5. Hdcd to żaden podrasowany " mastering" tylko dodatkowe informacje zazwyczaj tracone przy tworzeniu materiału do 16/44,1 . Wg pewnego uproszczenia to materiał 19 bitowy.
 6. DSD mialo być popularne dekadę temu . I jest niszą albo oszustwem.
 7. Póki nie poznamy całego materiału wypada wiedzieć że za brzmienie , od strony studyjnej spowiadają Bob Ludwig i Bob Clearmountain. A każdy doświadczony audiofil wie że wpływ tych ludzi na brzmienie i jakość nagrań jest nie do przecenienia. Zresztą wystarczy się pochylić nad ich produkcjami poza Brucem. Na portalach streaming owych od wczoraj jest dostępna tytułowa piosenka .
 8. Wierzę w fizyczne nośniki . Ot co .
 9. Produkcja wróciła do Chin . Bo cena jak z pod Pekinu .
 10. Seria 505 się rozwija . Szkoda że nie inne np. "7".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.