Jump to content

lukasz752

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

About lukasz752

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Na chwilę obecną tak. Nie przeszkadza im mała przestrzeń, można ich słuchać w bliskim polu. W salonie około 25 metrów- były zdecydowanie za słabe, natomiast w pokoju 12 metrów w bliskim polu było już dużo lepiej. Zastanawiałem się czy nie sprawdzić ich z innym wzmacniaczem- mam wrażenie, że Yamaha jest trochę dla nich za słaba ale chyba na chwilą obecną odpuszczę. W przyszłości sprawdzę jak grają z subwooferem- prawdopodobnie z REL T5i.
 2. Kupiłem Dynaudio Emit M10 i Yamaha R-N803D. Wyszło dużo taniej niż wcześniej zakładałem ale jestem zadowolony z dźwięku.
 3. Nie ma kolumn zbyt tanich 🙂 Jaki wzmacniacz byś do nich polecił? Czytałem o CXA61, czy może coś innego warto rozważyć?
 4. Miałem do czynienia jedynie z tańszymi monitorami aktywnymi (Klipsch The Sixes, Focal Alpha 80). Liczę na większą szczegółowość, scenę, bardziej spójny bas (ale musi "istnieć" nawet przy cichym odsłuchu), ogólnie wyższą klasę dźwięku. Po odjęciu ceny ATC zostanie mi około 5000 zł na wzmacniacz (może być używany). Czy za tyle znajdę wzmacniacz który odpowiednio napędzi te kolumny?
 5. Zależy mi na jakości dźwięku. Nie wykluczam monitorów aktywnych jeśli zaoferują odpowiedni poziom. Kolumny będą stać na standach, nie na biurku.
 6. Cześć, Planuję zakup kolumn podstawkowych i wzmacniacza do pokoju o powierzchni około 10m^2 (4,4m x 2,3 m). Pokój ten będzie stanowił miejsce pracy, umilanej cichym słuchaniem muzyki. Myślę o ustawieniu biurka mniej więcej na środku pokoju z kolumnami umieszczonymi po jego bokach. W przyszłości będę myślał nad optymalizacją akustyczną pokoju. Moje pomysły: ATC SCM7 + tutaj jest problem bo zdania dotyczące odpowiedniego wzmacniacza są podzielone. Czy CXA81 będzie wystarczający? Dodatkowo czytałem, że SCM7 się nie nadają do cichego odsłuchu KEF LS50 + wzmacniacz CXA81, l
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.