Jump to content

LukRin

Użytkownicy
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nikogo nie mam zamiaru przekonywać, tym bardziej temat nie o tym 😉
 2. Co ja poradzę, że kolega nie słyszy 😉
 3. VDH first, VDH first ultimate, bazodrut, kimber D60, takie były podpinane. Na pewno zagrały inaczej, który najlepiej to kwestia posiadanego daca i reszty toru.
 4. Niestety nie masz racji, po zewnętrznym dac gra zdecydowanie lepiej. Wiadomo wszystko uzależnione jest od klasy podpinanego daca, kablem cyfrowym też jesteś w stanie modelować dźwięk.
 5. Mam i kompletnie nie zauważyłem problemu przy połączeniu z wifi. Niestety muszę się zgodzić z muda44 szału po wyjściu analogowym nie ma, co innego granie po zewnętrznym dacu, tu jest zdecydowanie lepiej.
 6. U mnie po aktualizacji wszystko działa poprawnie.
 7. Możesz rozwinąć co się kryje za tematem bardzo awaryjny ?
 8. Gryphon tabu super zagrał z nimi więc kupiłem nad s300 😉
 9. Te moje kolumny są 3,5 drożne, zgadza się pojawił się bardziej wydajny piecyk i kolumienki zostają. To co zdecydowanie uległo poprawie to najniższe pasmo w szczególności jego kontrola, pojawiła się lepsza dynamika w całym paśmie.
 10. wujek google Ci pomoże, jest taki model ;) dokładnie ELAC FS 607 X-JET
 11. U mnie w pomieszczeniu 15m2 pogrywają ELAC FS 607 i nie zauważyłem, aby były jakieś problemy z kontrolą. Potwierdzam elac lubi dużo prądu.
 12. Mam do sprzedania arcama a90 zmodyfikowanego przez KrzysztofaPL. Jest to wzmacniacz robiony przez Krzysztofa pod siebie. Niestety przy elac 607 potrzebuję coś zdecydowanie wyższej klasy typu gryphon itd. Tydzień temu miałem u siebie musical fidelity a308 (nowy ok 14 tyś zł.), który również nie wysterował moich elacków. Moim zdaniem zagrał na poziomie mojej a90. Troszkę w przypadku MF liczyłem na więcej. W przypadku zainteresowania proszę pisać na priv.
 13. Rx8 zagrały ciemniej i tak troszkę nijako, brakowało tzw. pazura w moim odczuciu. Przy innym moim wzmacniaczu rx8 zagrały zdecydowanie ciekawiej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.