Jump to content

LukRin

Użytkownicy
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie po aktualizacji wszystko działa poprawnie.
 2. Wzmacniacz w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Z polskiej dystrybucji zakupiony w 2011 roku. Preferuje odbiór osobisty z możliwością przetestowania. W przypadku wysyłki gwarantuje pancerne spakowanie. Wzmacniacz w kolorze srebrnym.
 3. Możesz rozwinąć co się kryje za tematem bardzo awaryjny ?
 4. Gryphon tabu super zagrał z nimi więc kupiłem nad s300 😉
 5. Te moje kolumny są 3,5 drożne, zgadza się pojawił się bardziej wydajny piecyk i kolumienki zostają. To co zdecydowanie uległo poprawie to najniższe pasmo w szczególności jego kontrola, pojawiła się lepsza dynamika w całym paśmie.
 6. wujek google Ci pomoże, jest taki model ;) dokładnie ELAC FS 607 X-JET
 7. U mnie w pomieszczeniu 15m2 pogrywają ELAC FS 607 i nie zauważyłem, aby były jakieś problemy z kontrolą. Potwierdzam elac lubi dużo prądu.
 8. Mam do sprzedania arcama a90 zmodyfikowanego przez KrzysztofaPL. Jest to wzmacniacz robiony przez Krzysztofa pod siebie. Niestety przy elac 607 potrzebuję coś zdecydowanie wyższej klasy typu gryphon itd. Tydzień temu miałem u siebie musical fidelity a308 (nowy ok 14 tyś zł.), który również nie wysterował moich elacków. Moim zdaniem zagrał na poziomie mojej a90. Troszkę w przypadku MF liczyłem na więcej. W przypadku zainteresowania proszę pisać na priv.
 9. Rx8 zagrały ciemniej i tak troszkę nijako, brakowało tzw. pazura w moim odczuciu. Przy innym moim wzmacniaczu rx8 zagrały zdecydowanie ciekawiej.
 10. Gratuluje zakupu, polecam z czasem dać do modyfikacji KrzysztofPL. U mnie mały mezalians od kilku dni a90 modyfikowana przez Krzysztofa pogrywa z elac 607. Święcie byłem przekonany, że taka konfiguracja raczej nie może się udać, jest inaczej. W założeniu zakupiłem te kolumny, aby grały z gryphonem, ale chwilowo pogrywają z arcamem. Teraz czas na test elac w konfiguracji z gryphonem. Bez dwóch zdać będzie lepiej, ale i tak a90 o dziwo daje radę. W moim przypadku bardzo fajnie grało z MA RS6 i RS8, w przypadku MA RX8 już tak kolorowo nie było.
 11. "OTJ-SERWIS" Tomasz Okrasa Więckowskiego 32 polecam
 12. Od wczoraj w drugim systemie pogrywają Elac 607, zobaczymy jak wypadnie porównanie Magnat 1005 vs Elac 607. Magnaty jako nowe 3 krotnie tańsze, zobaczymy czy łatwo skórę sprzedadzą ;)
 13. U mnie 1005 kompletnie nie zagrały ze wzmacniaczem lampowym, set oparty na lampie 845. W przypadku połączenia z gryphonem jest super.
 14. Co do parametrów na papierze magnat nie jest osamotniony, podobne praktyki stosuje heco (wiadomo ten sam właściciel co magnat) czy np. canton. Jak się mocniej zagłębimy to takich firm niestety znajdziemy więcej. Papier przyjmie wszystko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.