Jump to content

piotr0000

Użytkownicy
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

piotr0000's Achievements

 1. Ograniczenia budżetowe to jedno a drugie, że nie mam za dużo miejsca żeby aż tak duże kolumny odsunąć od ściany. A może R-820f? Czy jednak RP6000f są lepsze? Pytam, żeby mieć jakieś wstępne rozeznanie co wziąć na odsłuch. Czy jest jakaś minimalna odległość ile takie kolumny powinny być odsunięte od ściany?
 2. piotr0000

  Stereo Klipsch

  Witam, Aktualnie posiadam budżetowy sprzęt w postaci Yamaha RX-V479 oraz Dali Zensor 3. Zmieniłem miejsce zamieszkania i chciałbym najpierw zmienić kolumny na większe (salon 33m2 +otwarta kuchnia kolejne 10m2). W późniejszym terminie wziąłbym się za wymianę ampli na jakiś stereo, ponieważ chyba nie potrzebuję kina domowego. Upatrzyłem sobie i słuchałem Klipsch RP-5000f (niestety nie pamiętam na jakim wzmacniaczu). Powiedzmy, że odpowiada mi to brzmienie i chciałbym pójść w tą stronę (słucham głównie rock, trochę metal, czasami coś delikatniejszego). Pytanie: czy jest duża różnica brzmieniowa pomiędzy RP-5000F a R-620f lub ewentualnie RP-6000f (już chyba trochę za drogie). Czy warto dopłacać do droższych modeli oraz czy w ogóle do takiego pomieszczenia takie kolumny będą ok? No i czy w zestawieniu z moim ampli którego pewnie jeszcze z 2 lata będę musiał używać ma to jakiś sens?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.