Jump to content

arch

Użytkownicy
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3093 profile views
 1. Popełnię wpis niemerytoryczny, ale poszukuję Sonus faber cremona audiotr m. Gdyby zatem ktoś z klubowiczów w niedalekiej przyszłości zamierzał rozstać się z tymi kolumnami, proszę o kontakt.
 2. Sprzedam Laser Sony KSS - 213B - nieużywany, w kartoniku - 25 zł. Kupiony w 2013 r. z myślą o wymianie w posiadanym wówczas Primare D 30.2. Odtwarzacz wytrzymał próbę czasu (sprzedałem), a laser pozostał.
 3. Myślę, że się nie mylę, ale Orchid nigdy nie miał wtyków ceramicznych. Posiadam obecnie wersję xlr (zakup w salonie audio w Polsce) i "pudło" jest identyczne. Wcześniej - na przestrzeni kilku lat w pewnych odstępach czasowych - miałem również wersję rca orchida z polskiej dystrybucji i "pudła" były identyczne. Tak więc opakowanie tutaj nic nie przesądza. To jest w mojej ocenie przewód b. dobry, za jeszcze rozsądną cenę. Ceramiczne wtyki miał bodajże the first lub second (pierwsze wersje).
 4. Niczego nie przesądzam, ale brakuje na przewodach naklejki z napisem "Ground", a jest to o tyle istotne, ponieważ jest to przewód kierunkowy. Posiadałem swego czasu ten przewód. Kupiony został przez mnie w salonie audio w Polsce i posiadam kilka jego zdjęć. Dla ewentualnych porównań zdjęcia mogę przesłać na adres poczty elektronicznej. Przewód ten początkowo był produkowany - jeśli chodzi o odcinki najkrótsze - w długości 0,6 m, następnie 0,8m, a ostanie wersje nie były krótsze niż 1 m. Źródła tej informacji nie podam, ale z taką się spotkałem.
 5. Muszę sprostować informację Kolegi. Rzeczony przewód był jeszcze niedawno dostępny (na metry) w katowickim RCM. Czy sprzedawany na allegro przewód jest oryginalny, nie przesądzam.
 6. Barni, co do zasady zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Polak "potrafi", stąd mam ograniczone zaufanie do kupowania rzeczy używanych. To jest jednak loteria.
 7. Niewątpliwie są to już urządzenia kilkunastoletnie. Fani Krella zaklinają rzeczywistość i twierdzą, że elektronika tego producenta się psuje, chyba że ktoś w nią niekompetentnie ingeruje. Szukam dalej, czekając (naiwnie ; nie wiem jak długo starczy cierpliwości) na egzemplarz z polskiej dystrybucji. Ostatnio sprzedawane egzemplarze z polskiej dystrybucji nie pochodziły.
 8. W numerze 6/2002 miesięcznika Audio jest zamieszczony test rzeczonego Krella. W niedalekiej przeszłości (interesując się jednym z wystawionych na sprzedaż egzemplarzy) wysłałem zapytanie do producenta, który na podstawie podanego przeze mnie numeru seryjnego wskazał rok produkcji odtwarzacza - 2001. Czy był produkowany jeszcze po roku 2001 - 2002, nie wiem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.