Jump to content

topciu

Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nordost jest zrównoważony ale jak ktoś ma akustyke wnętrza żywą moze być cykacz.
  2. Taki test nie ma sensu. Jak bylem młody i miałem lepszy słuch w ślepym teście pomyliłem cd technics slpg440 z Yamaha cdx880. W pierwszej chwili technics był żywy, głośny a yamaha cicha i spokojna. Dopiero po dłuższym słuchaniu dostrzegłem faktyczne różnice, test kabli jest już bardzo trudny i wymaga nieraz przesłuchania kilku płyt! Ostatnio sluchalem bardzo przyjemny siltech 550i xlr świetny kabel do długiego słuchania ale jeśli komuś zależy np na lepszych konturach instrumentów i ich moze mniej przyjemnej barwie ale zbliżonej do naturalnej to wystarczy nordost heimdall xlr. Coś jest
  3. Do wieży technics to najlepsze są przewody zasilające z żelazka tylko że nie da się go podłączyć bo ma aż 3 przewody a technics ma tylko 2! To fakt podobnie z kosmetykami, do 3 prób można się nie pomylić ale im więcej prób tym zapach zaczyna się mieszać.
  4. Witam serdecznie wszystkich Albedowiczow. Mam ponad 10 lat stare albedo monolith. I faktycznie tańsze przewody są od nich zazwyczaj słabsze ale w moim systemie kabel nordost a w podobnej cenie nieco lepiej. Szybciej, precyzyjniej, przyjemniej.potem kolega pożyczył mi fadel art chyba referentz one i przy nim monolith wypadł słabo, innym razem pożyczyłem jakieś niewygledne NBS a te rozjechaly monolith niczym walec biedronke. Wniosek lepiej nie eksperymentować.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.