Jump to content

Cervantes

Użytkownicy
 • Posts

  144
 • oraz w archiwum

  526
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cervantes's Achievements

 1. Mam na sprzedaż CLIO POCKET. Kupione z 2 lata temu w Polsce. Brane tylko na targi Audio w celu sprawdzania akustyki i systemu. Jak nowe. Cena 1750 zł.
 2. Najpierw odkryłem Desperate Housewifes. Serial świetny i co się rzadko zdarza trzyma poziom od początku. Potem nastąpiła era Lostów : ) Pierwsza seria super. druga tak do polowy również. Trzecia seroia dobra od około 8 odcinka, ale w końcu znowu lecą stare dobre Losty. Parę miesięcy temu młóciłem Prison Break i o ile pierwsza seria była totalnie zaje.... o tyle druga już taka sobie. Od tygodnia oglądam HEROES i muszę przyznać że jest to rewelacja. Zupełnie inna konwencja, ale naprawdę mocno wciąga. POLECAM. aha przepis na brak irytacji jest taki aby załatwić sobie całą serię i lecieć wszystko w 1-2 dni : ) Ja tak zrobiłem z 2 serią Lostów zajęła mi dokładnie 24h : ) Czy znacie jakieś inne dobre seriale tego typu? Pozdrawiam Grzegorz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.