Jump to content

mateusz1022

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

 1. No właśnie teraz nie łącze niczym, w tym jest problem, po to założyłem ten temat czy w ogóle da się coś takiego zrobić. Subwoofer ma tylko wyjście zasilające do gniazdka i tyle, kabel jack do komputera idzie z prawego głośnika a nie z subwoofera.
 2. No dobra, a czym połączyć te dwa adaptery z górnego zdjęcia? Czy już ich nie trzeba ich łączyć?
 3. Serdeczne dzięki za dokładną odpowiedź @xajas Rozumiem że mam podłączyć kablami 2xRCA/2xRCA z głośników do dwóch rozdzielaczy 1xRCA/2xRCA (biały i czerwony) a te dwa rozdzielacze połączyć razem tym Sinoxem z trzeciego zdjęcia. Moje pytanie jest jeszcze takie, jeżeli połącze te dwa rozdzielacze tym Sinoxem to gdzie wtedy tą końcówkę zaznaczono na niebiesko wpiąć? Pozdro
 4. Co masz na myśli? Co mam konkretnie spróbować i jakim kablem?
 5. Dzień dobry, posiadam dwa zestawy głośników Logitech Z323 (głośniki 2.1), z czego jeden zestaw jest zepsuty. Mam pytanie czy da się w jakiś sprytny sposób dołączyć subwoofer z tego zepsutego zestawu (ten subwoofer działa akurat normalnie) do działającego zestawu tak żeby był normalny zestaw głośników Logitech Z323 i + dodatkowy subwoofer. Dane: Prawy głośnik - przewód do podłączenia do subwoofera i przewód zasilający do gniazdka Subwoofery jako wyjście ma tylko przewód zasilający do gniazdka lewy głośnik wyjście tylko podłączenie do subwoofera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.