Jump to content

misterfox

Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

161 profile views

misterfox's Achievements

  1. Dziękuję wszystkim za informację
  2. Dziękuje za odpowiedzi. Jestem po odsłuchu Yamahy N870D (N670D niestety nie było) z Nota 260X, Tesi 261, Debut 2.0 B6.2 oraz Debut Reference B6. Mieli Panowie rację - zmiana głośników przyniosła efekt. Już z Tesi 261 dźwięk był fajny ale z Debut 2.0 B6.2 brzmienie idealnie trafiło w mój gust i byłem zdziwiony taką różnicą na korzyść Elac-a. Najbardziej podobało mi się zestawienie N870D z obydwiema kolumnami Elac. Teraz pozostaje pytanie jak będzie w przypadku N670D, której to wieży niestety nie miałem okazji odsłuchać i które kolumny będą najbardziej odpowiednie do N670D - Debut 2.0 B6.2 czy Debut Reference B6? Prosiłbym o sugestie. P.S. Co do oddzielnego wzmacniacza i streamera to raczej przekroczy mój budżet ponieważ chciałbym mieć również odtwarzacz CD ale dziękuję S4Home za sugestię.
  3. Dzień dobry. Jestem nowym użytkownikiem i szukam informacji jak w temacie czyli wybór pomiędzy Yamahą N670D a N870D. Czy są jakieś odczuwalne różnice w jakości dźwięku na rzecz droższego modelu? Czy może lepszym wyborem będzie niższy model ale np. z innymi głośnikami, bo z tego co udało mi się tutaj przeczytać takie opcje również są dostępne? Pokój 4x4, budżet ok. 4000PLN. Proszę o poradę
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.