Jump to content

xniwax

Użytkownicy+
 • Content Count

  11858
 • Joined

 • Days Won

  22

xniwax last won the day on July 15 2017

xniwax had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

9391 Pięciotysięcznik

Audiostereo

1046

Bocznica

8345

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

84361 profile views
 1. Tak, Mike Harrison to był kawał głosu.
 2. Wszystko pozostaje w rodzinie. Fortepian ma struny i gitara też. Znaczy gra gitara. W czym problem, może w interpretacji lub muzycznej wyobraźni ? Może jednak w pewnym zmanierowaniu lub znudzeniu słuchacza ? Miałbym większy problem, gdyby np. Trilok Gurtu nagrał płytę solo ze wszystkimi 51 "Mazurkami" na swoim zestawie instrumentów.
 3. Wszystko OK, ale teza od czapy drogi Jacku. Przecież w "audiostereo", jak ustaliśmy tylko papageno nie pisze i nie będzie pisał. Zatem jaki związek mają zakładki tematyczne z tym co napisałeś ?
 4. W zasadzie nie rozpoczynamy zdania od samotnego i wyalienowanego "A". Chyba, że rozmówca nie wie jak zacząć i po co. Dlaczego ? Bocznica to nie tylko polityczne i antyreligijne wygibasy poglądów i pseudo poglądów. Jest mnóstwo innych tematów w niej zawartych. Problemem nie jest bocznica sama w sobie.
 5. Dawno temu podchodziłem do tej płyty jak do jeża, ale poszło. Teraz wracam do niej co jakiś czas. Ostatnio słuchałem jej po wiadomości o śmierci Pierre Henry w 2017 r.
 6. Chyba nie bardzo skoro nadal masz w "audiostereo" wielkie zero.
 7. Myślisz, że te astryfajzerydzonsony to jest to coś napisał ? Nie wierzę, ale skoro piszesz...
 8. Czekam na Z utęsknieniem czekam 🙃 Może po Borewiczu znalazł byś siły na wyjazd za granicę PRL z redaktorem Majem odgrywanym przez Radziwiłła herbu Trąby vel Teleszyńskiego ?
 9. Nie idź tą drogą. Chyba, że szukasz wzmocnienie bez finezji, przestrzeni, wciągającego brzmienia. Ten wzmacniacz ma jedyną cechę - jest elektrownią i nic poza tym.
 10. To nie był spadający pantofelek, który musi od razu przywodzić na myśl kokieterię. Przecież sam ostatnio czytałeś między (przeze mnie pisanymi) wierszami.
 11. Oni mają się naginać do Twoich aby zmniejszyć odległość ?
 12. Matko Boska Mc ! Subiektywnym osądem nie można zwalczać czyichś poglądów choćby nie wiem jak wyrażanych, a nie naruszających norm prawnych i ewentualnie moralnych. Prawda ?
 13. Ja się nie znam, ale skoro PIMSA znają co najmniej od kwietnia 2020 r. to czemu nie szczepili w pierwszej kolejności wraz z seniorami i SZ.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.