Jump to content

xniwax

Użytkownicy+
 • Content Count

  11753
 • Joined

 • Days Won

  22

xniwax last won the day on July 15 2017

xniwax had the most liked content!

Community Reputation

8662 Pięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

83814 profile views
 1. Być może, ale gdzie działa. OK, szkoda mi czasu na szukanie zaginionego "białego ixa w czarnej, na czarnej skórce" W sumie to Święty Graal aby tracić pół życia na jego szukanie.
 2. "Wydaje" jest słowem kluczowym. Wolałbym , "na pewno jest zrobione" i żeby to oznaczało rzeczywistość. W tej chwili pozostaje nam "wydaje mi się" Szanownego Pana odnośnie "krzyżyka" w skórce "Black" Zatem czekam dalej, jak czekałem od długiego już czasu. To jest niedopuszczalne aby w postępowej Polsce lekceważyć kolor czarny skórki "Czarniawej" poprzez niezastosowania "Krzyżyka" jak to ma miejsce w zacofanej i nie postępowej skórce "białawej".
 3. Marcinus przemyca tutaj opinio(s)twórczą kontrabandę. To dobrze bo przynudzanie lewaków i zwalczających lewactwo pisowców jest nudne już. Szanowne lewactwo przerzuciło się na Hołownię i już ogłosiło Papieżem postliberałów i zlewaczałej lewicy. Żmudne budowanie "Arki" dla politycznego chłamu z PO czas zacząć, reszta "watahy" sama się "dożnie". Jak to dobrze, że przewidywany finał dopiero w 2050.
 4. Proszę - BLACK: Nie ma...to i nie działa. - RED OLD: Jest... ....i działa skutecznie
 5. Dzień dobry Dla dbających niestrudzenie o funkcjonalność forum przypominam, że tak wygląda "KRZYŻYK" na czarnym tle "czarnej skórki".
 6. Nie tyle trzeba mieć co po prostu i fizjologicznie towarzysze "pożyteczni" tak mają. Ku pamięci lokalnym MPO. Ja toleruję twoje hakowanie skrzynek PW. Traktuję to jako twoje chamskie wścibstwo w prywatne porozumiewanie się pomiędzy przyzwoitymi ludźmi. Zatem walnij się w piersi i odejdź ode mnie.
 7. Tak więc płać i płacz, a teraz póki co weź te łapy z mojej kieszeni i odsuń się ode mnie.
 8. Przypominam "technicznych progresorom" forum o BIAŁYM "krzyżyku" w Czarnej. Wykażcie w końcu w tej kwestii, że nie macie tego w...gdzieś.
 9. Za stronniczość, pogardę dla życia ludzkiego.
 10. Będzie bój bratobójczy czyli zwolennik palet ze starym człowiekiem (niegdyś młodym ze styropianu).
 11. Nie, tak jak Bodnar nigdy nie powinien zostać.
 12. "Chciałabym więc zapytać Panią Komisarkę, czy ograniczenie prawa do aborcji przez Polskę mogłoby zostać uznane za sprzeczne z traktatową swobodą przedsiębiorczości i świadczenia usług" – napisała europosłanka Zielonych. Wybitna przedstawicielka naszych tutaj lewaków, szanowna osobowagina Spurek Doktora Pani, obrończyni gwałconych krów przez naturalnych członków peesel zwanych rolnikami.
 13. Ty w mauzoleum w Moskwie zamiast Lenina, ale jako wiecznie żywy wzorzec lewicowości.
 14. Fajnie, ale po co ciągle cytujesz swoją lewicowość rodem ze Żdanowa. Nikogo tym nie przekonasz poza sobą samym i to też niekoniecznie mimo, że to urocze i komiczne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.