Jump to content

xniwax

Użytkownicy+
 • Content Count

  11357
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

xniwax last won the day on July 15 2017

xniwax had the most liked content!

Community Reputation

7205 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

81058 profile views
 1. Problem w tym, że to kolejna auto projekcja Ordynatora Senatu. Reszta jeszcze nie wie, że ma ich za statystów.
 2. Przy okazji może ktoś wie gdzie dokupić osobno rurkę z headem do tego modelu ramienia TP ?? Też się zastanawiałem. To może się udać ;) To oczywiste, nic nie kupować w ciemno. Sam miałem ponad tydzień na testach.
 3. Być może i tak jest ale co z tego skoro Nagaoka gra na tym ramieniu wyśmienicie. Co oczywiście nie oznacza, że nie można lepiej i po niej nie zawiśnie coś znacznie lepszego. Nie tylko pod względem parametrów i wszystkich technicznych niuansów ale przede wszystkim pod względem walorów sonicznych stwierdzonych nausznie. 😉 Poza tym sam jestem ciekaw montażu Otrofona z serii 2M przy tej funkcjonalności headshella 😉 Sam chciałbym zobaczyć, przeczytać opis ze szczegółami (łopatologicznie wręcz) montażu tej wkładki do tego heada. Powyżej (4 zdjęcie mojego porzedniego postu) jest pokazana zamontowana wkładka 2M ale zastanawiam się jak to ktoś założył? Poniżej Ortofon serii 2M:
 4. Zmień ten kraj w te pędy w Tomaszów Grodzki, będzie na pewno dumnie, praworządnie i na pewno liberalnie. Pamiętaj tylko, że i tak dupa, czyja by nie była, zostanie z tyłu.
 5. Rurkę z headem możesz wymienić ale na ten sam model bo inne ramiona Thorensa o podobnym rozwiązaniu mają różne długości rurek i mocowania są nieco w innym miejscu. Niestety ta część ramienia jest raczej trudno dostępna ale bywa. Kosztuje niestety nie mało. Można też pójść na zmianę całego ramienia, na choćby Jelco ale trzeba też znaleźć (zrobić samemu, zlecić komuś) odpowiedni armboard: Poniżej jeszcze parę pomocnych ilustracji: Jeśli chodzi o pre to ja używam polskiego LAR LP-1 (pre i zasilacz w osobnych obudowach z niezłą i wygodną regulacją dla różnych typów wkładek, jest też regulowane wzmocnienie sygnału). Póki co nie narzekam i raczej zmienię wkładkę na lepszą ale jeszcze MM.
 6. Nawiązując do pierwszego pojego postu to oczywiście chodziło mi o to, że sam sposób montowania wkładek jest taki jak w TP63, które mam. Tu masz np. podwieszony Denon DL103 Ogólnie jest trochę może wiecej zachodu przy montażu ale nie ma co zniechęcać się 😉
 7. To ramie to TP63 Można ożywać innych wkładek. Ja gram na Nagaoce MP150 i jest bardzo dobrze. Chyba największy problem będzie z montowanie wkładek Ortofona z serii M ale też sie da. Faktem jest, że montaż wkładek jest bardziej upierdliwy niż przy tradycyjnych headach.
 8. Publicystyczna i satyryczna zarazem. Przy okazji napisz jaki problem sprawił ci kolaż grafiki i tekstu. Dla ułatwienia - owa grafika niczego nie piętnuje, jedynie pokazuje dwie strony medalu. Jacuś nie pouczaj nikogo nie będąc samemu fair.
 9. Dziś jedyny dzień dawania, tak od serca.
 10. Świetny materiał, Neil i The Buddy Rich Big Band.
 11. Jeśli lubisz cover bandy, to tak 😉 Jeśli chodzi o muzę i wykonanie jest na prawdę dobrze. Brzmieniowo, średnia rockowa. Lepiej niż koncerty ostatnio wydawane przez ear music.
 12. xniwax

  EPITAFIUM

  Dopiero dzisiaj dowiedziałem się... Neil, dzięki za teksty, za grę, za YYZ...
 13. xniwax

  Polityka

  Gdzież Ty Jacku zobaczył łapówkę? Spójrz jeszcze raz. Żadnej tam gdzieś ją zobaczył nie było. Przecież to spoko gość jest ten "trzeci".
 14. xniwax

  Polityka

  ...a co się się stanęło? Wziął kopertę przed świętami...z instrukcjami? Nie jestem na bieżąco i nie nadążam za "trzecim z przypadku".
 15. Muzycznie to majstersztyk. Czy jest to rock progresywny? Jak najbardziej, przecież nie regresywny 😉 Mam pierwsze wydanie UK w prawie idealnym stanie, muzyka jednak rekompensuje błędy i niedostatki realizacji na co, z tego co czytałem, muzycy nie mieli w ogóle wpływu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.