Jump to content

xniwax

Użytkownicy+
 • Content Count

  11308
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

xniwax last won the day on July 15 2017

xniwax had the most liked content!

Community Reputation

6926 Audioholik^n

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

80657 profile views
 1. xniwax

  EPITAFIUM

  Eddie Money 13 września 2019 r.
 2. Dzisiaj przypominam sobie najlepsze czasy Nazareth z czarnych placków. Poniżej Dan z nowej płyty, smutny ten klip, smutny.
 3. Miał bo zakupił jakieś 34 lat temu. Sprzedał jakieś 20 lat temu i znowu kupił (za 18 zł EX), ma jeszcze dwie i jeszcze wsie w plastiku co się CD nazywa. Były kiedyś takie czasy zamiany LP na CD w głupich proporcjach, do dzisiaj żal D ściska.
 4. W czym masz problem? Każdy ma swoją opinię. Moją wypowiedziałem, to dobra płyta ale nie wybitna, będę do niej wracał. Oczekiwałem czegoś więcej w nowej muzyce TOOL - tyle i nic ponadto. Po co tu się spinać, to nie jest ta wartość, za którą należy się aż tak spinać.
 5. Jeśli kwestie techniczne przysłaniają kwestie czysto muzyczne to po co w ogóle słuchać muzyki. Kocham pierwszy album Wishbone Ash, uwielbiam The Unforgettable Fire...wiele, wiele innych zepsutych technicznie płyt ale tam liczy się muzyka choć żal dupę ściska, że byłoby jeszcze lepiej gdyby nie głuchy za stołem miksera siedział. Przypominam, że gówniane brzmienie nie przekreśla wielu płyt, które do dzisiaj są klasykami, muzycznymi kamieniami milowymi i do dzisiaj się ich słucha. Nowy TOOL klasykiem zostanie ale raczej ze względu na statystykę częstotliwości wydawania płyt, zadufanie w sobie i lenistwo muzyków. Chyba, że przyjmiemy, że robią to z rozkoszą i tylko dla siebie.
 6. OK, każdy ma swoją opinię. Dla mnie ów minimalizm na tej płycie wynika raczej z braku pomysłu na całość. Ten nazwijmy to minimalizm otwiera furtkę do wydłużania paru pomysłów do wyczerpania miejsca na krążku 😛 Generalnie przerost formy nad treścią pełen mielizn ale też i świetnych momentów. Jak pisałem wcześniej, nie oceniam tej płyty negatywnie w obliczu innych płyt innych wykonawców. Oceniam tylko i wyłącznie pod kątem możliwości i umiejętności muzyków TOOL. Dobra płyta ale nie najlepsza TOOL-a, ot wszystko w temacie. Dzisiaj robię sobie 5 podejście.
 7. Jakbyś był po ciemnej stronie Księżyca 🙂 Ja dzisiaj sobie słucham klasycznego do bólu nowego albumu Norweskiego Adventure. Nic nie poradzę ale lubię takie granie.
 8. Niestety lub stety. Nie wiem ale po kilku już przesłuchaniach nowej płyty uważam tę płytę za mocno wymuszoną i pełną mielizn, wtórną do bólu. Jak to onegdaj mawialii klasycy "momenty były?" - owszem były, nawet jest całkiem sporo ale naprawdę niczego nowego ta płyta nie wnosi do muzyki i wizerunku TOOL. Żeby nie było, płyta na półce i tak będzie stała jako ostatnia za przedostatnią 😜 i jednak częściej będę wracał do wcześniejszych. ...chociaż płyta przecież nie jest zła, jest na prawdę dobra ale po 13 latach oczekiwania jednak trochę rozczarowuje. Na cenę nie będę narzekał ale to naprawdę jest zdzierstwo 😬 i nawet nie chcę sobie wyobrażać ile będzie kosztował 3 lub 4 LP box jeśli takowy wyjdzie.
 9. xniwax

  EPITAFIUM

  Neal Casal 26 sierpnia 2019 r. Gitarzysta i wokalista w zespole Chrisa Robinsona
 10. Dzisiaj muzyczne grzybków branie i muzyków po nich granie.
 11. Jacku to chyba melancholia, a to raczej jedna z oznak życia 🤔 Mam takich kilka dni w miesiącu * * nie, to nie to co mógłby sobie pomyśleć jakiś dowcipniś 😛
 12. Dzisiaj, gra nie jedna gitttarrra.
 13. Ja lubię wszystkie cztery, bo dzięki nim jest świetna piąta 😉
 14. Jest pewna różnica. Połóż na płycie produkt z logo Pathe Wings i znany pojazd z logo Bentleya. Zapewniam ciebie, że jeśli ci się to uda to różnicę zauważysz i okiem, i słuchem 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.