Jump to content

gadek80

Nowi Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

1 Neutralny

Audiostereo

1

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolega, który napisał, że w testach na ślepo nie zauważy się różnicy między LED a OLED myli się. Czarny kolor a szczególnie ciemne sceny są diametralnie inne na plus w OLEDzie. - Stać Cię na OLED kup tylko OLED - Priorytetem jest dla Ciebie najlepszy obraz, poczekaj dołóż i kup OLEDa - Telewizor ma być telewizorem, kup LED z matrycą IPS dla lepszych kolorów z matrycą VA z lepszą czernią Kuzynka ma 5 lat OLED-a nie ma żadnych wypaleń, telewizor normalnie użytkowany. Ale jak masz zamiar dużo grać na jednej grze lub faktycznie często i dużo oglądasz jeden program OLED ci się m
 2. Wymieniłem wkładkę, odczuwalna różnica jest w górnym paśmie. wysokie tony są trochę głośniejsze i bardziej słyszalne, reszta pasma jest podobna ale to zapewne właściwości reszty sprzętu. Myślę, że mój amplituner i kolumny tez mają ograniczenia jakościowe, a obecna jakość w zupełności mi wystarczy. Gra dobrze, głośno w dobrej jakości i na pewno lepiej od wszystkich miniwież soundbarów itp. Jak to się mówi w zimie najgorsza opona zimowa jest lepsza od najlepszej letniej.
 3. Na razie nie mam budżetu na nowy gramofon Audio technika AT LP120, bo taki chcę kupić ale myślę że na pewien czas mały wydatek 200zł na wkładkę eliptyczną trochę poprawi jakość dźwięku, byleby nie targał płyt 🙂 Audio sprzęt też nie jest wysokiej półki bo Denon AVR1306 o kolumny Jamo s708, więc może nie ma co sypać pereł przed świnię. Audiofilem też nie jestem 🙂
 4. Ramię działa bez zarzutów, jeżeli chodzi o talerz to jest dobry ale sam trzpień pozwala na taki wychył talerza. Około 3mm na wysokość. Nie wiem czy o takie luzy chodzi.
 5. Grzebiąc po internecie znalazłem tylko te dwie wkładki z czego obie wyglądają tak samo i przypuszczam, że różnią się tylko logiem. Z racjidobrej matki Audioechnika wylę wybrać ją niż Plugerra, bo myślę, że parametry są tylko lekko naciągnięte dla lepszego wyniku. Innej wkładki nieznacznie droższej i lepszej nie znalazłem.
 6. Jednak na chwilę obecną 1400-1500 to dla mnie za duży wydatek na gramofon. Myślę, że obecny wystarczy mi jeszcze na pewien czas i zdecyduję się na wkładkę Audio Techniki z eliptycznym szlifem Audio-Technica AT85EP I w sumie to sam podjąłem decyzję. Przypuszczam, że mało który w Was ma telewizor OLED w domu, a też mógłbym powiedzieć, że to jest jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o telewizor i każdy niemający OLEDA od razu powinien go kupić, bo reszta innych TV to dziadostwo, lecz ten wybór też ogranicza budżet. Więc prosząc o radę prosiłem o wybór wkładki a nie zmianę gramofonu,
 7. I teraz już się coś dowiedziałem 🙂 Nie uważam, że wkładka ma znaczenie w niszczeniu płyt ale ma znaczenie w jakości odtwarzania muzyki, bo moja obecna czerwona noname raczej dobra nie jest. Psuć płyty mi może nacisk i antyskatng. Nacisk sprawdziłem 1,5g antyskatingu nie. W wyborze zależy mi na poprawieniu jakości. Może też być inna wkładka.
 8. Odpowiedź tak pomocna jak jej treść. Proszę nie zaśmiecaj postu. Dziękuję
 9. Witam, Pierwszym moim pomysłem była zmiana gramofonu ma lepszy ze względu na to, że takie modele jak mój Panasonic SL-N5 podobno moga niszczyć płyty. Sprawdziłem nacisk igły jest 1,5 grama więc dobrze, nie mam możliwości sprawdzić antyskatingu nie wiem jak, ale oba kanały grają równo. Więc,.... chcę wymienić wkłdkę, bo mam jakąś czerwoną noname. Myślę o dwóch modelach. 1.TONAR E-PLUGGER t4p (9540) [Hidden Content] Ma lepszą separację między kanałami niż Audiotechnika, lepsze pasmo przenoszenia i lepszy balans kanałaów. Obie mają szlif Eliptyczny. 2.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.