Jump to content

nowy_nowy

Nowi Użytkownicy
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation Całkowita

0 Neutralny

Audiostereo

0

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Oddałbym już oba, drugi do sprawdzenia. PMC AB2 To ta Vifa jest jeszcze produkowana? Ten Peerless jest klepany w Chinach, ScanSpeak podobno w Videbæk. ???
  2. Ok. O to mi chodziło. Dzięki @audioburak. Znacie jakiś serwis, który jest w stanie podjąć się rewitalizacji tej Vify?
  3. Pytałem. To jest Peerless Tymphany. To jest to samo co na Allegro [Hidden Content]. Wbrew temu co jest na zdjęciach sprzedają Peerlessy. Doczytałem. Vifa już nie jest produkowana, ponoć ScanSpeak robi jej kontynuację ([Hidden Content]) . Stąd moje pytanie o najlepszy zamiennik bez zmian w zwrotnicach i oczywiście obudowach.
  4. Witam. Padł mi tweeter Vify D27TG35 06. Wg informacji z neta odpowiednikami są: - Peerless D27TG36-06 ([Hidden Content]), - ScanSpeak D2606/922000 ([Hidden Content]). Czy mogę je zamontować bez żadnych przeróbek w zwrotnicy? Który lepszy? Ewentualnie gdzie można kupić oryginalne?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.