Jump to content

długi89

Użytkownicy
 • Posts

  382
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

33 Neutralny

Audiostereo

33

Recent Profile Visitors

669 profile views

długi89's Achievements

 1. Wtrącę swoje 5 groszy… Dlaczego ripujesz, a nie zgrywasz w ISO? Masz bit do bita, jakość praktycznie ta sama, żaden MadVR i Lumagen nie są wtedy potrzebne bo jakość jest taka sama jak z płyty.
 2. Czy w cenie do 2 tys zł jest coś godnego zainteresowania? Przekątna 49/50 cali, 4K, jak najlepszy kontrast, android tv. Ktoś, Coś?
 3. Niestety ale nie, co z nim nie tak? Mowa o Dune HD Pro Vision 4K Solo W rozmowie z Panem Marcinem Łosiem ze sklepu C4i dostałem informacje że na chwile obecna jest to jeden z najlepszych odtwarzaczy sieciowych, za nim jest Zidoo Z1000 Pro. Dlaczego tak? Zidoo ma jedną małą wadę - tempo aktualizacji jest tak duże, że nowe funkcjonalności są dodawane na tyle szybko, że producent nie nadąża z tłumaczeniem i zdarzają się wstawki/frazy w języku angielskim, mimo wybrania polskiego menu. Który najlepszy do ISO Blu-Ray 4K? Na równi. One mają ten same hardware, różni się soft (W Zidoo Android OS, w Dune jest system Linuxowym z dodatkowym Android TV, ktory mozemy uruchomić, ale nie musimy). Pod kątem odtwarzania formatów w 98% są identyczne.
 4. Udostępniać Ojcu ze swojego Nasa Ściema to ty masz na drugie, tak dwie takie kupię jedna jako back up a druga po to by ojciec miał dla siebie i mi udostępniał gdy zgra film np który kupię Bo tak będzie, przez pewien czas… ( do następnego urlopu w grudniu )
 5. Bo to jest dla ojca, chciał coś takiego to mu kupiłem! Dokupi se później drugi dysk i nie widzę problemu. Jezu o wszystko się czepiają🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 6. Ale ja Ci tu nie każe zaglądać! Po co tu piszesz? Jak Ci szkoda czasu? Ja wiem w która stronę pójdę, nawet bez twojego pitolenia se poradzę. Dowidzenia
 7. @Lolo2 chcesz to se ściągaj, nie interesuje mnie to! Jak chcesz coś takiego pisać to pisz to w swoim imieniu! Że ty robisz tak i siak. Słucha ja robię po swojemu, nie pasuje Ci to No Coment!
 8. A znajdziesz miejsce na 1200 filmów ? Teraz mam ponad 600 i są to dwa regały pełne płyt… a gdzie dalej. To raz dwa masz całą kolekcje na dysku pod ręka a tak szukanie filmu trwa.
 9. Co mi po takim dysku skoro na 8 TB wchodzi tylko 160 filmów BD ISO? Cena kosmos😮6x 8 000 zł = 48 000 zł. Za 8 tys zł to wole kupić 5-ć dysków HDD 8TB które mogę wymieniać nawet co dwa lata w jednej zatoce.
 10. Nie, jeszcze nie. Zamówienie złożyłem w poniedziałek z samego rana, dziś jest piątek i nic jeszcze nie dostałem, żadnego telefonu, maila, Cisza. Poczekam do 12:00 i będę dzwonił do nich.
 11. No właśnie, przez moje ręce przewala się więcej sprzętu niż ty go miałeś w życiu. Szukam tego jedynego, który da mi to co chce. Zaraz wyskoczysz że można iść do salonu i odsłuchać setki kolumn, tylko powiedz mi gdzie będą mieli ta setkę różnych kolumn, modeli, producentów! I najważniejsze co mi da 5-cio czy 15- sto minutowy odsłuch? Nic, zupełne nic. No i żebym to mógł odsłuchać w kinie z udziałem subwooferów, instalacji dookólnej, podczas seansu. W Polsce nie słyszałem o takim salonie który by miał w pokoju kinowym przynajmniej 5/6 różnych kolumn różnych producentów. To że bawię się w kupowanie a później odsprzedawanie to chyba złe nie jest ? Co ? Jak stracę 200 czy 500 zł w ciągu roku na sprzęcie to jest dużo? w porównaniu do doświadczenia i obcowania ze sprzętem? Bo dla mnie rozkładając to na miesiące w ciągu tego roku wynosi tyle co jedna skrzynka dobrego piwa na weekend. A konto zmieniam przez takich jak Ty czy Tobie podobnych!!!
 12. A tak z czystej Ciekawości co ty sobą reprezentujesz? Projektor w szafie, sprzętu ni ma a mądrzysz się tak jak byś wszystkie rozumy pozjadał. Nie wiesz co jest, nie wiesz co będzie wiec takie domniemania są nie na miejscu😡 wiec albo się udzielaj normalnie albo „WYJDŹ STĄD!”
 13. tak wiem, zdaje sobie z tego sprawę ale do laptopa nie wsadzę dysku tak dużego, po drugie musiałbym na nim zainstalować system itp. a laptop to Dell Latitude E6400 i daje radę we wszystkim mimo to iż go kupiłem za 300 zł i jest stary ale bardzo dobry. 4K idzie, BD i inne tez więc nie narzekam😊
 14. Nie rozumiem co Ci tutaj przeszkadza? To że pokazałem jak zgrywam filmy czy co? Wpadłem na pomysł by kupić taka przystawkę na dyski ładowane od góry i na chwile obecna zdaje to bardzo dobrze egzamin. Zamawiam jutro druga i kupuje trzy dyski 8 TB i ponad 600 filmów czeka na zgranie, BD 40GB zgrywa się średnio 30/35 minut a 4K 70/80GB 50/60 minut wiec miesiąc mi to zajmie albo i dłużej, później podłączę je do DUNE HD i udostępnię ojcu przy pomocy kumpla. No chyba że się tak nie da to co innego… No chyba że chodzi Ci o program DVDfab? Co z nim nie tak?
 15. No to zgrywamy… na chwile obecna zgrywam tylko te filmy które w Ciągu tygodnia kupiłem… oczywiście brakuje jeszcze 9 tytułów które powinny dojść jutro…
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.