Jump to content

areq

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje za propozycje, ale niestety widzę ze ciężko o Mp3 z usb i A jakiś Chińczyk sprawdzimy ?
 2. Coś polecicie ? Coś bezproblemowego, wygodnego w użyciu Wersja minimum: - radio FM - wygodne odtwarzanie mp3 z usb Wersja super: + wifi - radia internetowe + BT Cd - nieistotny, ale może być Budżet max 500
 3. Zasil dysk osobno z pomocą: Zobacz ofertę: Kabel podwójny typu Y 2x USB AM - USB3.0 AF 0,3m [Hidden Content]
 4. Znajomy ma coś w podobnym budżecie Bang & Olufsen i faktycznie gra to super. Na mobilności mi nie zależy, chciałbym coś co będzie na stałe wpięte do prądu i nie zajadę baterii w 3 lata.
 5. Chyba pójdę w te edifiery... Pytanie jeszcze o umiejscowienie ich na górnej półce i słuchaniu siedząc przy biurku będzie ok ? Mało miejsca by umiejscowić je inaczej.
 6. No fakt ;) a grają stosownie do ceny :)? Czy to tylko płaci się za design
 7. Najbardziej podoba mi się opcja Audio Pro Addon T14, tylko ze maja bassreflex z tylu, a będą odsunięte do ściany, to rozumiem raczej je dyskwalifikuje ?
 8. Dzięki za propozycje, ja Dziś wpadłem na: KOLUMNY AKTYWNE TAGA HARMONY INTONE 2.1 [Hidden Content] I KOLUMNY AKTYWNE STX ELECTRINO M-100 ACTIVE BIAŁY [Hidden Content] Macie jakaś opinie o nich ?
 9. Szukam jakiegoś sprytnego nagłośnienia do pokoju córki (nastolatka) - pokój ok 10m2. Głośniki mają stanąć na górnej półce biurka: [Hidden Content] Słuchać będzie głównie siedząc przy tym biurku. Słuchanie raczej cicho, muzyka w tle - źródło iMac a z niego Spotify / youtube / netfilix, pop, lekki rock. Do iMac chciałbym dołożyć coś po USB by mieć niezależne wyjście audio na głośniki, wbudowany dźwięk to wspięte zawsze słuchawki do nauki zdalnej. + chromecast audio (mam już go). W wersji minimum myślałem o jakiś głośnikach aktywnych z dwoma wejściami analogowy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.