Jump to content

areq

Użytkownicy
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. Znajomy ma coś w podobnym budżecie Bang & Olufsen i faktycznie gra to super. Na mobilności mi nie zależy, chciałbym coś co będzie na stałe wpięte do prądu i nie zajadę baterii w 3 lata.
 2. Niestety nie ma miejsca :(
 3. Chyba pójdę w te edifiery... Pytanie jeszcze o umiejscowienie ich na górnej półce i słuchaniu siedząc przy biurku będzie ok ? Mało miejsca by umiejscowić je inaczej.
 4. No fakt ;) a grają stosownie do ceny :)? Czy to tylko płaci się za design
 5. Najbardziej podoba mi się opcja Audio Pro Addon T14, tylko ze maja bassreflex z tylu, a będą odsunięte do ściany, to rozumiem raczej je dyskwalifikuje ?
 6. Dzięki za propozycje, ja Dziś wpadłem na: KOLUMNY AKTYWNE TAGA HARMONY INTONE 2.1 [Hidden Content] I KOLUMNY AKTYWNE STX ELECTRINO M-100 ACTIVE BIAŁY [Hidden Content] Macie jakaś opinie o nich ?
 7. Szukam jakiegoś sprytnego nagłośnienia do pokoju córki (nastolatka) - pokój ok 10m2. Głośniki mają stanąć na górnej półce biurka: [Hidden Content] Słuchać będzie głównie siedząc przy tym biurku. Słuchanie raczej cicho, muzyka w tle - źródło iMac a z niego Spotify / youtube / netfilix, pop, lekki rock. Do iMac chciałbym dołożyć coś po USB by mieć niezależne wyjście audio na głośniki, wbudowany dźwięk to wspięte zawsze słuchawki do nauki zdalnej. + chromecast audio (mam już go). W wersji minimum myślałem o jakiś głośnikach aktywnych z dwoma wejściami analogowymi + jakiś prosty dac na USB. Wersja na wypasie coś z BT, wifi, Airplay (jesteśmy applowi). Patrzyłem na sonosa, ale brak wejść aux dyskwalifikuje. Budżet ? 1-1,5k
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.