Jump to content

Starzec

Nowi Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Starzec's Achievements

 1. Ok. Ale powiedzcie czy dam radę podłączyć to do tv?
 2. A więc tak Kolumny to Tannoy Merkury 7.4 kupione w bardzo dobrej cenie. Teraz z czym to zestawić? Yamaha RN803 Marantz 1200 A może jeszcze coś innego?
 3. A jeszcze ostatnie pytanie. Jak do tych Heco Aurora 700 mają się Indiana Line Tessi 560? Mają podobne brzmienie i klasę czy Heco są poziom wyżej od Indiany?
 4. Hej. s4home te kolumny mi się podobają ale nie będa za duże do mojego metrażu?
 5. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Przejrzałem wszystkie wasze odpowiedzi i myślę że ten Nad338 będzie dla mnie najlepszy. Jeśli obsłuży Deezera oraz podłącze go do tv i radio internetowe to przy nim zostanę. Pozostaje jeszcze sprawa kolumn. Zostaje ok 2500zl Z rabatami może się uda wyrwać kolumny za ok 3000. Tera pozostaje pytanie jakie?
 6. Witajcie A więc i ja stoję przed wyborem zestawu. Do tej pory miałem stare kino ale poszło do sprzedania.Nie wykorzystywałem go tak jak myślałem że będę. Szukam zestawu w cenie ok 5k Wzmacniacz najlepiej z funkcjami sieciowymi oraz żeby można go było podłączyć do tv. Muzyka głównie z Youtube, Deezer. Sporadycznie jakiś film. Typ muzyki szybki taneczny,clubowy. Metraż pokoju ok 18m Znajdę coś nowego w tej cenie czy szukać używek? Chociaż bardziej zależało by mi na nowym sprzęcie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.