Jump to content

Jaro_747

Użytkownicy+
 • Content Count

  2451
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  382

Jaro_747 last won the day on November 30

Jaro_747 had the most liked content!

Community Reputation

35467 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po 2020 ropę pewnie będziemy kupować stąd, skąd kupujemy ją do tej pory.
 2. To Amerykanie już kupili Grenlandię? No tak, Sputnik wszystko wie lepiej ;-).
 3. Saar-6 mają 1900 ton i jakoś to wystarcza. Obawiam się, że trwają poszukiwania kolejnej "Gwiazdy Śmierci" a skończy się na motorówce dla WOT.
 4. Z tym że pozostaje kwestia prezydentury Putina. Będzie się trzymał władzy pazurami. z wiadomych względów.
 5. I jeszcze Sanepid powinien się wypowiedzieć, bo PiSowcy nasrali wszędzie tam, gdzie zagościli choć przez chwilę.
 6. Ja w ogóle nie jestem zainteresowany dyskusją z tobą, bo jak dyskutować z kremlowskim propagandzistą? Propagandzistę się demaskuje. Jego i jego bajeczki. Tyle.
 7. Czarny beton pieprzy a życie idzie naprzód. Irlandia będzie tu prędzej czy później, dzięki takim bucom jak Jędraszewski czy Głódź będzie prędzej, czego wszystkim życzę.
 8. Żona czytała rozmową z Karczewskim w której żali się, że ledwie się mieści w trzypokojowej klitce.
 9. Jak masz wiedzę to napisz coś o działaniach rosyjskich i chińskich, chętnie przeczytam coś konkretnego.
 10. Oczywiście że nie ma sensu tłumaczenie. Jak księdzu trafi się wzwód to niech on tłumaczy, że ma w spodniach kropidło.
 11. No pacz Pan. Niby banderowcy rządzą a policja zatrzymała banderowców. A ta ich "banderowość" polegała na tym, że bronili ojczyzny przed Ruskimi.
 12. Ale chłopie! Przecież o tym, że z zeznaniami Banasie jest coś nie w porządku wiadomo było od dawna. Pracownicy KAS urządzili lustrację jego zeznań podatkowych długo przed aferą. Na bazie tych materiałów była w październiku zeszłego roku interpelacja poselska. Kittel sprawdził tylko to, co było powszechnie wiadome od końca zeszłego roku!!! Zyzol pieprzy głupoty i tyle, ma uraz do Kittla bo ścigał hitlersynów na których on przerzucił swoje uczucia.
 13. Kolega mocno sam ze sobą polemizuje bo chyba nie przeczytał uważnie tego, co napisałem. Jeżeli kogoś to interesuje, to może sobie poczytać, [Hidden Content] Są też linki do problemów z Androidem: [Hidden Content] "Google has cut off Huawei’s Android license, dealing a huge blow to the besieged phonemaker. Huawei is now restricted to using the Android Open Source Project (AOSP), cutting the company off from critical Google apps and services that consumers outside of China expect on Android devices. That also means Huawei will only be able to push security updates for Android once they’re made available in AOSP, assuming the company uses its own update system."
 14. A co, myślałeś że wszystkie problemy rozwiążą na jednym spotkaniu? "NATO nie rozwiązało własnych problemów do końca, ale już sprawia sobie nowy. Ogłaszając, że kosmos staje się nowym polem walki." Wiesz co Zyzol? Ty jesteś po prostu śmieszny. Według ciebie "ogłoszenie" stworzyło nowy problem??? Nie słyszałeś o działaniach Chin, Rosji czy nawet Indii? Wszystkie te państwa mają na koncie próbne zniszczenie satelity a ty mówisz, że NATO stwarza problem po prostu zauważając fakt? Jajcarz do kwadratu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.