Jump to content

Jaro_747

Użytkownicy+
 • Content Count

  2479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  406

Jaro_747 last won the day on February 16

Jaro_747 had the most liked content!

Community Reputation

38413 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. W takim razie trzeba położyć laskę na nadziejach reformy KK i przepisać się do któregoś z kościołów ewangelickich. Albo całkiem wypisać się z tej branży.
 2. Nie tylko nazwisko jest dziwne.
 3. Kolejna PiSowska "rodzina na swoim", czyli na naszym które sobie zabrała: "Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak mieszka z mężem w lokalu w liceum w Krakowie. Ryszard Nowak jest tam dyrektorem. Za mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych płacą miastu niecałe 300 zł miesięcznie czynszu, plus media, wyjdzie jakieś 600, może 700 zł. Zajmują mieszkanie od 1992 r., czyli od blisko 30 lat. Dopytywana przez dziennikarzy "Gazety Wyborczej" i "Dziennika Polskiego" o tę kwestię pani kurator oświadczyła, że na wynajem jej nie stać, a kredyt w jej wieku nie byłby odpowiedzialnym rozwiązaniem. W związku z tym starają się z mężem o mieszkanie komunalne, ale propozycje, jakie do tej pory dostali ich nie satysfakcjonują. Ryszard Nowak jest dyrektorem liceum. Mediana zarobków dla tej grupy zawodowej wynosi w Polsce ok. 6 tys. zł brutto. Barbara Nowak jako kuratorka zarabia ok. 11 tys. zł brutto. Razem mają 17 tys. zł. Mieszkanie o powierzchni 54 m kwadratowych można w bardzo dobrym standardzie wynająć w Krakowie za 2 tys. zł plus media..." A debile wierzą w to, że PiS walczy ze złodziejstwem.
 4. Taki Bismarck na przykład. Strasznie słaby był.
 5. Nikogo już nawet nie można pochwalić. A przecież tylko Szanowny Kolega oświetla nasze ciemne umysły jasnym błyskiem swego geniuszu!
 6. Wracając do tej historii z Panią Mecenas - wydaje mi się, że ona przechodzi przez coś, co swego czasu Miłosz nazwał "ukąszeniem heglowskim". Teraz mamy "ukąszenie PiSowskie" i nie tłumaczy go żadna "konieczność dziejowa" tylko miłość do pieniędzy i do władzy.
 7. Stwierdzenia Szanownego Kolegi wręcz uderzają swoja głębią.
 8. Kolendzia-Zaleskiej zabrakło refleksu, bo po stwierdzeniu o empatii wobec oskarżonego biskupa po prostu mogła się zamknąć. I wtedy zabrakłoby nawet tego lichego "Także, oczywiście". I wtedy Nycz byłby naprawdę ugotowany.
 9. Wzorem Waszczykowskiego chciałoby się zakrzyknąć "Nie zagryzajcie nas!".
 10. Coraz fajniejsze teksty można to znaleźć. A ja myślałem, że nie będzie już niczego śmieszniejszego niż pogryzienie obywatela przez PiSowską Panią Mecenas.
 11. Putanie czy samolot w ogóle był w zasięgu tych rakiet. Bardzo prawdopodobne, że nie więc cała dyskusja ma średni sens.
 12. No i co z tego, przecież wzmacniacz nie steruje ekranu. A proszę sobie wyobrazić sytuację gdy na ekranie indukuje się jakieś zakłócenie (chociażby w.cz.). Gru ekran jest uziemiony od strony żródła sygnału, to na ekranie przy odbiorniku może występować napięcie zmienne. Będzie jak antena uziemiona od strony źródła właśnie.
 13. Putinowi najlepiej wychodzi mordowanie. Bo już z gospodarka to cieniuuutko.
 14. Atmeg nie musi słuchać cudzych wariacji, swoich własnych ma pod dostatkiem ;-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.