Jump to content

Jaro_747

Użytkownicy+
 • Content Count

  2492
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  413

Jaro_747 last won the day on March 19

Jaro_747 had the most liked content!

Community Reputation

40139 Dwudziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mareczku, twój deficyt intelektualny już wszyscy poznali, nie musisz się z nim obnosić. Skoro PiS ma takie zaufanie społeczne to na ewentualne wybory powinien się cieszyć - mógłby odzyskać Senat, zwiększyć przewagę w Sejmie i wszystko byłoby pięknie. Wtedy zmieniliby Konstytucję, Kaczyński zostałby królem a prezydenta puściłoby się do domu.
 2. Gowin to pływak jakich mało, więc widocznie ocenił że imperium PiS zaczyna się sypać i dobrze jest zabezpieczyć sobie jakąś drogę ewakuacji.
 3. Trzeba naszych zmienić. To chyba jasne.
 4. Na razie to nasi gamonie są bardziej gamoniowaci od tamtych gamoni.
 5. Jak jesteś taki "myśliciel" to podstaw sobie to trochę inaczej i wypisz-wymaluj będziesz miał wizję świata prawaków. "Putin odbierze nam wolność." Według prawaków to Unia już nam odebrała wolność. Merkel obsadziła Tuska żeby niszczył patriotów. I tak dalej, i tak dalej. Przecież to całe prawackie pierdolenie wisi w powietrzu od dawna.
 6. Czytam, że według PiS głosowanie 10 maja ma być wyłącznie korespondencyjnie. Czyli wyborów w tym terminie nie będzie!
 7. Coś PiSowcy przycichli. Czyżby zaczęli ogarniać, że różowo nie jest?
 8. Kremlowska agentura jak widać czynna. A artur szuka nie wiadomo gdzie. Zabawne.
 9. "Dane dot. zarobków kierownictwa Polskiej Grupy Energetycznej zostały zaprezentowane przez spółkę w raporcie rocznym. Zasiadająca w radzie nadzorczej Janina Goss zarobiła w zeszłym roku dokładnie 83 tys. 515 zł i 82 gr. Tymczasem wstępne dane o wyniku PGE za 2019 rok okazały się zbyt optymistyczne. Nie 1,9 mld zł zysku, ale prawie 4 mld zł straty miała grupa w ubiegłym roku. To najgorszy wynik w historii. Janina Goss zasiada w radzie nadzorczej Polskiej Grupy Energetycznej od 2016 r. Jest bliska rodzinie Kaczyńskich od wielu dekad, była przyjaciółką Jadwigi Kaczyńskiej. Miała też pomagać rodzinie w trudnych sytuacjach, była też blisko Jarosława Kaczyńskiego po śmierci brata. O Goss zrobiło się głośno w 2014 r., gdy okazało się, że to ona pożyczyła liderowi PiS pieniądze na leczenie jego mamy. Kaczyński jednak nie wpisał tego do oświadczenia majątkowego, choć miał taki obowiązek. Długo nie chciał przyznać się, od kogo ma pieniądze. Ujawnił nazwisko pożyczkodawcy dopiero przed Komisją Etyki Poselskiej. Goss zasiada również w radzie nadzorczej Banku Ochrony Środowiska. Z opublikowanego wcześniej raportu wynika, że tam otrzymała łącznie ok. 120 tys. zł." [Hidden Content]
 10. "Według renomowanej firmy analitycznej Argus w centrum handlu ropą w Rotterdamie cena baryłki rosyjskiej ropy Urals od piątku spadła o 3,2 dol. i w poniedziałek baryłka Urals kosztowała tam 13 dol. - najmniej od marca 1999 r. A rabat w cenie ropy Urals w stosunku do ceny wzorcowej europejskiej ropy Brent wyniósł zaś 4,75 dol. za baryłkę - najwięcej od połowy 2008."
 11. To zwykły debil jest, jakiekolwiek wymagania wobec niego to tak, jakby oczekiwać że owca zatańczy.
 12. Aż tak o panu z Ordo iuris? Ale generalnie mógłbym się zgodzić.
 13. Tak. Jak usłyszałem o głosowaniu korespondencyjnym to od razu napisałem, że jeżeli takowe będzie to wynik będzie kwestią decyzji politycznej a nie procesu wyborczego (jak to się teraz mówi).
 14. Nie. Pomysł pojawił się wcześniej. Listonosze już się cieszą ;-).
 15. Pajacujesz kolego i udajesz idiotę. Takich to wciągamy tu nosem. Aha - fajnie gdybyś jeszcze napisał, że MH17 spadł sam, albo że zestrzelili go Ukraińcy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.