Jump to content

Jaro_747

Użytkownicy+
 • Content Count

  2668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  476

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Jaro_747

 1. I nikt nie wmówi nam, PiSowcom że białe jest białe a czarne - czarne.
 2. Niczym nie poparta hipoteza. Torpeda zatopiłaby może jeden, może dwa okręty. I z tego powodu Amerykanie rozpoczęliby zmasowany odwet??? Żarcik chyba. Poza tym tomek wyraźnie pisał o rakietach. Rakietach które sam wymyślił. I tak to z tomkiem wygląda - pieprzy jakieś banialuki a złapany za rękę udaje że nic się nie stało.
 3. Nie masz o czym dyskutować bo wyraźnie widzę że nie zrozumiałeś prostego problemu. W dodatku nadymasz się jak stary indor. Teraz czekamy na tomka. Czym tomku Rosjanie mieli zaatakować USA z tych łodzi podwodnych skoro nie było tam rakiet balistycznych?
 4. No i z tego co słyszałem dwa PiSowskie głosy były przeciwko Staroń.
 5. Dla PiSiorów za trudne, dla ich komuszych sojuszników też. Ostatnio to już zgłupieli ze szczętem, może wpływ temperatury???
 6. Zyzol rozumie, ale swoim zwyczajem zaciemnia obraz sytuacji. Takie głupkowate wpisy żeby tylko zrobić dym.
 7. No i tak się jeden z drugim mądrzył a teraz cisza.
 8. Łykasz takie prymitywne przekazy a mądrzysz sie na temat działań wywiadu. Śmieszny jesteś.
 9. Bredzisz tomciu. Napisz dziennie choć jeden wPiS z sensem.
 10. Jedno pytanie - coś się nie zgadza? Przekręcili jakieś fakty?
 11. Wrażenie które pozostawiła po sobie Pani Staroń w ostatnich dwóch tygodniach było łagodnie mówiąc nie najlepsze. Dziś miała problem ze zbudowaniem sensownej wypowiedzi dłuższej niż pół zdania. To, że ktoś pomaga ludziom nie oznacza, że od razu nadaje się na wysokie stanowisko państwowe. Już nie mówię o spełnieniu konstytucyjnych wymagań bo wiadomo ze PiS ma naszą Konstytucję głęboko w d...
 12. Tyle że Rosjanie na tych okrętach podwodnych nie mieli żadnych rakiet do wystrzelenia. W tym problem.
 13. To niech dalej walczy i pomaga ludziom jak tylko może. Nikt jej nie zabrania.
 14. Lemingi piSowskie zagłosują na Budynia. A właściwie już zagłosowały. To teraz kto będzie następny- Banan?
 15. Tyle to wiem. Ale ja chcę ustalić pewne fakty których tutaj nie widziałem do tej pory.
 16. O ile zrozumiałem ten dziwny słowotok to Rosjanie mieli na pokładzie rakiety balistyczne z głowicami atomowymi i mieli możliwość odwetowego ataku na USA. Co zapewne pociągnęło by za sobą uderzenie amerykańskie i wojnę na światową skalę. Rosyjski dowódca temu zapobiegł. Dobrze zrozumiałem ten bełkotliwy wywód?
 17. No nie, nawet Zyzol się postarał. A ty się nie postarałeś bo tylko pieprzysz na mój temat. Faktów dalej zero.
 18. Jak zwykle siedzisz mi w głowie i wiesz lepiej ode mnie co myślę. Stara szkoła :-). A ja chciałem na temat konkretów. Na temat faktów też nie masz nic do powiedzenia?
 19. No i co tomek z tym atakiem jądrowym na Amerykę, możesz przybliżyć temat czy tylko snułeś bajania bo uznałeś hollywoodzki film za źródło historyczne?
 20. Widzę pogłębiający się odlot. Do tej pory jak czytałem takie pierdy to zaglądałem na stronę tvp info i znajdowałem inspiracje. Teraz już mi się nie chce. Bredzący jakoś nie zauważają najprostszej rzeczy - Czesi prosili, prosili, prosili, czekali i czekali. W końcu się wkurzyli. Tak trudno było wykombinować że ich cierpliwość kiedyś się skończy? No i te jawne kłamstwa Mateuszka że wszystko jest uzgodnione. Po co to było? Na potrzeby krajowej propagandy, ale on myślał że co? Że jak po polsku to Czesi tego nie przeczytają?
 21. Pie... jacula. Po prostu twoja ograniczona inteligencja nie pozwala ci do końca zrozumieć tego, co piszę. Ale robienie z siebie pajaca to wasza PiSowska specjalność, nie będę przeszkadzał.
 22. To prawie jak w Rosji. Ty Zyzol przedstawiasz się jako znafca tematów militarnych a na temat rewelacji tomeczka jakoś nic nie masz do powiedzenia.
 23. Oj tak. Niestety. Ciekawe jak emocjonalnie można podchodzić do problemów technicznych.
 24. Subiektywne odczucia, obiektywne odczucia, odczucia. Przedstawił to, co przedstawił, ja przedstawiam swoją ocenę. Subiektywną. Ale to, co napisał każdy może sobie znaleźć i ocenić. Subiektywnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.