Jump to content

pittt

Użytkownicy
 • Content Count

  407
 • Joined

Community Reputation Całkowita

5 Neutralny

Audiostereo

5

Bocznica

0

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pittt

  ZAPH ZRT DIY

  http://zaphaudio.com/ZRT.html D3004-6600
 2. pittt

  ZAPH ZRT DIY

  Więc tak (krótko): dźwięk jest szybki, precyzyjny i przejrzysty. Bas wymaga wzmacniacza z dobrym "kopem" by nie zamulać. Schodzi przyjemnie nisko i ma dobre tempo. Z dobrą końcówką potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć, biorąc pod uwagę średnicę przetwornika. Góra klarowna i jasna ale nie przejaskrawiona, dobrze zarysowana ale bez podbarwień. Co do wokali - brzmią naturalnie, bez sztucznych dodatków. Stereofonia, przestrzeń na dobrym poziomie. Ogólnie, są to głośniki "przeźroczyste" dźwiękowo ale wymagające pod względem zasilania.
 3. Witam, do sprzedania mam ładne i zadbane kolumny DIY zrobione pa lat temu wg projektu Zaph ZRT. Skrzynki wykonane przez znanego na forum Marka :) Okleina to naturalny teak, lakier satyna, boki MDF22, przód 25, wzmocnienia itp. Regulowane kolce. Wytłumienie matami bitumicznymi oraz miękkimi matami ala filc. Całość zrobiona porządnie i bez jakichkolwiek niedoróbek, choć parę małych i niewidocznych rysek się oczywiście znajdzie. Zwrotnica: cewki powietrzne z Polinka, na basie 1.8mm drut, czerwone Janzeny z całym torze wysokotonowym, solid core ofc. Głośniki jak nowe, nie katowane, grają z Ug
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.