Jump to content

muzykalny21

Nowi Użytkownicy
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Reputation Całkowita

0 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

muzykalny21's Achievements

  1. Słucham cały czas spotify w najwyższej jakości. Nie jest to HiRes czy SACD ale jakość jest przyzwoita. Kręce prawie na maxa tj. do 0db a można jeszcze skale przestawić. Pytanie co dalej robić, bo na pewno nie chcę rezygnować z głośności. Jeden kolega mi tu pisał, że Yamahy mają jakies pseudo pre out i sama końcówka to też będzie błąd a najlepiej w serwisie sprawdzić co z tego pre out wychodzi. Więc wzmacniacz stereo z jakimś "main in" a może i zmiana amplitunera chociaż do cinema sprawdza się bardzo dobrze i tam nie musze mieć max volume. Na ten czas planuje wymienić ponownie przetworniki i dokupić wzmacniacz, najlepiej używany w budżecie do 3.000. Pyatnie jaki ? Primare ? Luxman? Rotel? Jakiej mocy nominalnej potrzebuje ? Czy np Pimare A20 który ma 70W nie bedzie za mały do tych Cm9 Wymiana na mniej wymagające kolumny też wchodzi w grę ale nie kosztem jakości dźwięku. Podpowiedzcie coś od siebie bo nie chcę już metoda prób i błedów tego z ciemno zmieniać. DZIĘKI
  2. Dzięki za pomoc. A myśalełm, że ta Yamaha taka dorba jest 😑 Zakładając, że wymienie ponownie przetworniki to jaką końcówkę kupić do nich? Raczej lepsza ale używana. Jakiej mocy? Czy jeśli kupie jakiegoś Rotela lub Luxmana będzie poprawnie?
  3. Witajcie, Potrzebuje pomocy w sprawie wymiany przednich kolumn. Obecnie mam B&W CM9 - sa za słabe. Już 2 razy wymeiniane były kopułki. Obecnie grają jako fronty z filtrem ustawionym na powyżej 120Hz. Pokój: 32m2; H: 2,75m YAMAHA RX-A2050 Pytanie jakie kolumny przednie aby "dawały radę" z tą Yamahą? Mogą to być duże monitory lub podłogowce ale z potężnymi średnicami i kopułkami. Oczywiście zależy mi na detalach. Mam B&W PV1 - 2 sztuki więc niskich więcej nie potrzebuje. Kino domowe + muzyka głównie rock, ale także muzyka instrumentalna, blues, czasem jazz. Czy po prostu dokupić dodatkową zewnętrzną końcówkę i posatwić nad nimi np. CM1 tak aby znamionową była niższa ale suma muzycznej wyższa?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.