Jump to content

wasylak

Użytkownicy
 • Content Count

  979
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Neutralny
 1. Odświeżam temat, gdyż oferta projektorów 4K poszerzyła się, zaś ceny spadły znacznie. Czy ktoś miał doświadczenie np. z nowościami 4K od Optomy?
 2. wasylak

  Blade Runner 2049

  Nowy Blade Runner to wg mnie film relatywnie słaby, wtórny, bez przekazu, nijak nie mający się do oryginału. Osobiście jednak nie mam z tym problemu, gdyż ze względu na płyciznę tejże "realizacji" nie łączy mi się w żaden sposób z pierwowzorem. Było, minęło.
 3. Rozmawiałem przed chwilą z użytkownikiem Olive Opus 4 i twierdzi, że bez dodatkowego DAC dźwięk jest dość cienki jakościowo, no i jak coś się popsuje to amen - w Polsce się tego nie naprawi. Ten Bluesound gra jakoś przyzwoicie? Da się go po prostu podłączyć do wzmaka zamiast CDP i tyle?
 4. Nie widzę tutaj żadnych opinii o Cocktail Audio, a z opisów na necie nie wnioskuję wiele dobrego o jakości muzyki serwowanej przez te urządzenia. Olive obiło mi się o uszy. Barthezz - to ile wg Ciebie ten akurat egzemplarz "powinien" kosztować? BTW, chciałbym zastąpić wciąż dobrze grającego CDP NAD 540, tzn. żeby jakościowo było odpowiednio.
 5. Panowie, co zamiast odtwarzacza CD? Wiem, że są takie urządzenia ze slotem na CD które zgrywają muzę na dysk. Nie chce mi się już bawić w te krążki, i tak jest cyfrowo... Idealnie byłoby móc podłączyć do wzmaka poprzez RCA coś zamiast CDP. Poradźcie ;)
 6. Mi przeszkadza, bo mam 27dB nominalnie, w miejscu projekcji 23-24 i to w nocy przy cichych scenach słychać, gdyż szum tła mam 19 dB.
 7. Wspa Wspaniała sprawa to pudło na projektor. W docelowym systemie zawsze myślałem (i wciąż myślę) właśnie o takim rozwiązaniu. Aż dziw bierze, że nikt nie oferuje takich pudeł na rynku.
 8. BTW, Starłorsy siedem w 3d ktoś już widział u siebie? Jakieś opinie?
 9. Prawda jest taka, że wszystko jest lepsze w domu, niż w kinie. Pod warunkiem posiadania przyzwoitego systemu projektor + audio ;))
 10. Przypominam tylko, że to nie mój wątek, ja akurat szukam-nie szukam, mam na czym oglądać i nie spieszy mi się bynajmniej.
 11. Będę się starał zobaczyć, ja toto świeci na początek.
 12. Ten pj kosztuje na chwilę obecną 6.5k, gwoli przypomnienia. W chwili premiery (4 lata temu) kosztował w Polsce 13k...
 13. To ile ten pj jest wg Ciebie (i go znających) obecnie wart?
 14. To skąd te dobre opinie w internecie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.