Jump to content

suchy69

Użytkownicy
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. suchy69

  DAC HEGEL HD25

  Jak w tytule, znakomity przetwornik, w bardzo dobrym stanie. W zestawie karton, pilot.
 2. Dla obecnie poszukujących, mam do oddania w dobre ręce Chario Ursa Major.
 3. 1. Kondensatory olejowe K75-10 2.2uF/250V - 20 zł 2 sztuki plus wysyłka. 2. Trafo toroid 60VA 12V/5A - 40 zł plus wysyłka. 3. Moduł wzmacniacza na kości TA2020 (T-AMP AMT2020) - wymaga kondensatorów wejściowych 2.2uF i ewentualnej regulacji głośności. (więcej zdjęć na życzenie) - 40 zł plus wysyłka.
 4. Poszukując solidnej konstrukcji pod monitory zdecydowałem się na standy od Kamila i przyznam, że jestem bardzo zadowolony. Wykonanie stoi na najwyższym poziomie, a "grafitowy" lakier jest bardzo ciekawą alternatywą dla klasycznego czarnego wykończenia. Mam nadzieję, że w jakimś stopniu udało mi się oddać jego wygląd na zdjęciach. Polecam z czystym sumieniem i pewnie w przyszłości zgłoszę się po jakiś stolik :) PS. Dla osób czytających tylko ostatnie strony zaznaczam, że nie jest to wyrób TomBase...
 5. Od siebie napiszę, że po trafieniu na ten wątek i później kilka innych uznałem, że spróbuję anulować zamówienie. Na moje szczęście Pan Tomasz bez problemu zwrócił pieniądze. Nie wiem jakiej jakości standy, bym dostał, ponieważ na allegro są również komentarze osób zadowolonych. Jednak uznałem, że nie mam ochoty ryzykować w tym temacie. Dzięki gucio za poruszenie tematu.
 6. Dokładnie to zrobiłem :) Miło jakby sam twórca zaczął uczestniczyć w naszej rozmowie.
 7. Pan wykonawca mógł od razu powiedzieć o ekstra cenie, za dostarczenie produktu zgodnego z oczekiwaniami ;) Największy ból jest taki, że nowe monitory zawitały do domu, a jutro znikają stare standy...
 8. Cholera... wczoraj właśnie zamówiłem u tego Pana standy :) Mam nadzieję, że jeszcze uda mi się odzyskać pieniądze, a jeśli nie, to również podzielę się jakością wykonania.
 9. DAC PCM1704 autorstwa Waldi_06 Płytka DAC wersja 1.3 Stopień I/V wersja 1.2 Możliwość rozbudowy do wersji zbalansowanej. Układy PCM1704 w wersji K Za dopłatą mogę dorzucić konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wejście RCA i optyczne). Cena... jedziemy aukcję od 499 - [Hidden Content]
 10. Świetny konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wejście RCA i optyczne). Zasilacz gratis. Cena - 150 zł plus wysyłka.
 11. Świetny konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wejście RCA i optyczne). Zasilacz gratis. Cena - 180 zł plus wysyłka.
 12. 1. DAC PCM1704 autorstwa Waldi_06 Płytka DAC wersja 1.3 Stopień I/V wersja 1.2 Możliwość rozbudowy do wersji zbalansowanej. Układy PCM1704 w wersji K Cena - 999 zł plus wysyłka. Stan obudowy jak na zdjęciach. W obudowie jest miejsce na konwerter albo jakiś mały wzmacniacz (osobiście trzymałem tam TA2020 - również na sprzedaż). 2. Konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wyjście RCA i TOSLINK).
 13. 1. DAC PCM1704 autorstwa Waldi_06 Płytka DAC wersja 1.3 Stopień I/V wersja 1.2 Możliwość rozbudowy do wersji zbalansowanej. Układy PCM1704 w wersji K Cena - 1400 zł plus wysyłka. Stan obudowy jak na zdjęciach. W obudowie jest miejsce na konwerter albo jakiś mały wzmacniacz (osobiście trzymałem tam TA2020 - również na sprzedaż). 2. Konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wejście RCA i optyczne). Cena - 200 zł plus wysyłka.
 14. Kowerter USB-Spdif/Toslink JarekC w wersji z izolacją galwaniczną. Cena 250 zł plus wysyłka (mogę dorzucić zasilacz impulsowy).
 15. Na sprzedaż DAC PCM1704 autorstwa Waldi_06 Płytka DAC wersja 1.3 Stopień I/V wersja 1.2 Możliwość rozbudowy do wersji zbalansowanej. Układy PCM1704 w wersji K Za dopłatą mogę dorzucić konwerter USB-SPDIF JarekC w wersji izolowanej (wejście RCA i optyczne). Cena bardzo korzystna - 1500 zł plus wysyłka. Stan obudowy jak na zdjęciach. W obudowie jest miejsce na konwerter albo jakiś mały wzmacniacz (osobiście trzymałem tam TA2020 - również na sprzedaż).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.