Jump to content

kedyw

Użytkownicy
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Dante AVIO AES3 IO Adapter, ale nie mamy w DACu takiego wejścia, więcej poczytaj w wątku "Audio over IP" na tym forum." Pozdrawiam.
 2. Jeżeli pytasz o różnicę pomiędzy digione a digione signature to mają różną konstrukcję. Digione signature ma odseparowany od reszty moduł wyjścia cyfrowego, trzeba go zasilić osobno, najlepiej z baterii. Poczytaj, jeśli znasz angielski na stronie allo.com, to producent tych szajb. A jeśli nie zrozumiałem dobrze pytania, to ponów ze szczegółami. Pozdrawiam
 3. Odpalenie Maliny? Przy Rucia1? Nie może być problemów. Poczytaj wątek o Rasberry Pi w dziale PC Audio. Nawet nie musiałem zadawać pytań bezpośrednio; wpisałem w google i już była odpowiedź, z naszego forum, od Rucia1. A tak poważnie pytałem tylko o hasło do sieci Volumio, która pojawia się (w dostępnych sieciach WiFi) po uruchomieniu. Dlaczego nie RaspTouch? W pierwszym mieli tylko digione, bez signature, a tego chciałem. To się może szybko zmienić. No i mam tablet! To ekran mi nie jest potrzebny. W drugim, bo to w zasadzie tylko do I2S i Audio GD, wolałem bardziej uniwersalne wyjście COAX, No i mam tablet!! Dante,.. No, zorientowałem się, że Audio GD nie ma wejścia cyfrowego AES/EBU, to i przejściówki, poza tym routery, sieci, a w moim tablecie nie ma wyjścia LAN. Ale czytając wątki może to być jakaś fajna alternatywa. Zaś jak się znudzę, dalej będę szukał. Pozdrawiam
 4. Posiadam ten sam przetwornik. Grałem poprzez USB. Dysk z muzyką podłączony do taniego, chińskiego tableta za 400 pln. Dało się, ale nie byłem zadowolony. W poszukiwaniu źródła rozważałem: 1. Audiophonics; RaspTouch DiGiOne lub RaspTouch LVDS - ten wręcz idealny do naszego DACa -kompatybilny z Audio GD. 2. Dante AVIO AES3 IO Adapter, ale nie mamy w DACu takiego wejścia, więcej poczytaj w wątku "Audio over IP" na tym forum. 3. Tak zwaną Malinę, a w zasadzie DigiOne Signature Player firmy Allo, z zasilaniem bateryjnym. I to w końcu wybrałem. Podłączony mam dysk z muzyką do wejścia USB. Na playerze jest oprogramowanie Volumio - było w pakiecie. Steruję tym moim biednym tabletem, można smartfonem, ale jeszcze nie mam (w końcu kupię, wiem, że trzeba). Jak na razie jest dobrze. Bardzo dobrze. Nie uwzględniałem kasy, ale to zawsze możesz poczekać. Nie polecam pośpiechu. Pozdrawiam.
 5. No może i nie napisałeś tego wprost, ale Twoje wypowiedzi "w cd za dźwięk odpowiada w 100% DAC" można +/- przyjąć jako: transporty nie są odpowiedzialne za brzmienie. Z czym, przyznaję, też się zgadzam. Ale ja nie o tym. Najpierw sobie dyskutujecie, jak równy z równym, forumowicz i forumowicz i nagle walisz jakimiś karami; ataki, trolle, wojna, zła sekta.... Proszę zastanów się, kim chcesz być: moderatorem, forumowiczem? Moim zdaniem łączenie tych funkcji Tobie się nie udaje.
 6. Przeczytaj opis: "Odtwarzacz może wymagać serwisu. Dwa razy mi sie zwiesił. Może dlatego że ostatnio mało używany." Myślę, że wolałby sprzedać za 8000 (kup teraz) ale sprawny.
 7. kedyw

  Wyroby Pana Kuleszy

  Bez względu na opcje polityczne, przekonania itp... uważam, że wątek dojrzał, żeby podpiąć go do zakładek stereo, hi-fi i Hi-End ku przestrodze dla ludzi, którzy tu bywają. Ukrywanie go w Bocznicy jest niecelowe.
 8. kedyw

  Klub HEGEL

  Ano to jest akurat proste: żeby się głupki dziwowały!
 9. Odnośnie drugiego, mógłby to być "Świadek mimo woli" De Palmy. Wiercenie występuje w domu piętrowym. http://www.filmweb.pl/film/%C5%9Awiadek+mimo+woli-1984-12100
 10. Ciekawe połączenie stylów. http://www.youtube.com/watch?v=Pj8ZbE6GnbY
 11. Nie rozumiem o tych śmieciach. Ale: nie wiem jak gra, jutro kupię jak się uda i Ci powiem. Ale 2: To jedyna płyta CD gdzie jest "Czas ołowiu" w wersji studyjnej. Trzeba to mieć. Pozdrawiam Kazek.
 12. kedyw

  Ostatnio obejrzane.

  Gra Endera. Jest powód, dla którego trzeba na ten film iść; środowiska LGBT namawiają do bojkotu tego filmu z powodu: autor książki, na podstawie której powstał ten film, nie jest entuzjastą małżeństw jednopłciowych. Poza tym: jeśli ktoś czytał książkę - nie warto - nie ma aktorstwa, fantastycznych, porywających scen, efektów - nuda! Jeśli ktoś nie czytał książki - warto - fabuła się broni.
 13. Masz rację, przepraszam za mój wpis. A z nowej muzyki polskiej co ostatnio odkryłem (nowej... powiedzmy, odkryłem... powiedzmy :)) to zespoły: - 1ONE - któryś kolega z forum polecał, warto posłuchać. - UL/KR - słyszałem w trójce, trochę mnie podniosło. Pozdrawiam
 14. Tymczasem w Polsce.. Nowa płyta Piersi - Piersi i przyjaciele 2, niestety bez Kukiza. Składanka zespołu Klincz (jeśli ktoś pamięta), kompilacja z dwóch płyt zespołu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.