Jump to content

Krzych 2

Użytkownicy
 • Content Count

  2055
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

264 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  44957267

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY-audio, historia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

10282 profile views
 1. Panowie niewierzący proponuje nie wypowiadać się bo i tak wierzących lub słyszących nie przekonacie. Po co wyśmiewać się? Jesteście pewni, ze macie rację? Też kiedyś nie słyszałem. Do tego, żeby słyszeć trzeba trochę podejścia , odpowiedniego sprzętu.
 2. Dobre pytanie. Odsprzęgi i tak musza lub powinny być. Dużo zależy od obciążenia tych zasilaczy. Elektrolity ich pojemności należy dobierać z rozwagą bo przesadzenie kończy się zepsuciem efektu. Najlepiej jest jeśli stabilizacja odbywa się najbliżej odbiornika, możliwie najbliżej.
 3. Mam być szczery? Zagadaj do Bodzia, albo pogadaj z Konradem. Bodzio ma zaprojektowane fajne płytki zasiłek dyskretnych TT, a Konrad ma swoje sprawdzone tutaj przez niejednego też. Wywal z projektu te staby scalone i zaaplikuj dyskretne . Zysk na jakości będzie i mogę to zagwarantować. Gra aplikacja, a w niej zasilanie jest kluczowe. Poza tym rozwiązanie Vivaro na bramkach przed przetwornikami też wydaje się lepsze od tych dwóch bramek użytych przez Ciebie
 4. To prawie klasyczna aplikacja desymetryzatora. Więc wydaje mi się, że próbować można, ale zapytaj kolegi czy jego dyskretne układy dobrze spisują się w takim układzie. To nie jest zwykły bufor.
 5. Szczerze powiem nie jestem zwolennikiem podmian operacyjek. Gra aplikacja. Możesz zmieniać, ale trudno powiedzieć na co.
 6. Dzwoniłem. Dostałem namiary do wpłaty i dostałem po paru dniach kurierem ( zależy jak się umówisz)
 7. Potwierdzam. Od jakiegoś czasu używam różnych zasilaczy kolegi. Powyższego nie co prawda, ale prawem analogii to na pewno dobra inżynierska robota. Poniżej pewnego poziomu wyroby kolegi nie schodzą. Pewnie tak. Kontakt z kolegą jest. Wystarczy zapytać Relacja cena w stosunku do rozwiązań w porównaniu z tym co proponuje firma Tomanek. Na pewno jest korzystniejsza.
 8. Zawsze lepszy dobry zasilacz dyskretny od scalonego
 9. A tak na marginesie wkład Bodzia w to, ze niejeden z Was być może uruchomił jest większy niż Wam się wydaje, ale to wie on autor , ja i moze paru jeszcze.
 10. Artur Ty ryzykujesz swoją kasą. Bodo dostał niejako jako zlecenie. Jest różnica. Ty masz dowolność, możesz dowolnie interpretować bo kit jest Twój co zresztą robisz. Bodo ma za zadanie zrobić maksymalnie a najlepiej w 100% tak jak maiało być w kicie. Subtelna, ale jest różnica
 11. A próbowałeś uruchomić, że się wypowiadasz? Przebrnąłeś przez to? Masz pewność, ze masz komplet? Wszystko wiesz? Mam przekonanie , ze nie wiesz co masz, bo żaden z kitów kompletny nie był. Nie twierdzę, ze kol Vivaro nie odpowiada na PW czy emaila. Bo odpowiada i wsparcie jest, ale no właśnie te korowody nie były potrzebne . Gdyby był sporządzony BOM na podstawie schematów i na podstawie jednoznacznego wykazu cześci nie ma najmniejszego problemu posegregować i wysłać wszystko. Biedny Bodzio do tej pory się męczy z układem nie będąc pewny, że wszystko jest ok i wszystko wyjaśnił. Bodzio ( Bodo
 12. Pamiętajcie, że daleko ważniejsza od rozwiązań jest synergia rozwiązań. To czy coś gra czy nie to sprawa subiektywna. Opinie z netu już dawno się o tym przekonałem są niewiele warte. Niestety tak jest zawsze. Lepiej sobie szybko zdać z tego sprawę. Zaoszczędzi to trochę pieniędzy i ślepych uliczek.
 13. Krzych 2

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Jeśli to prawidłowo zmierzona wartość to jest bardzo dobrze. Klika Ci przekaźnik?
 14. Krzych 2

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Musi być ustawiony zakres na mV
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.