Jump to content

Krzych 2

Użytkownicy
 • Content Count

  1764
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

189 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  44957267

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  DIY-audio, historia
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

9301 profile views
 1. Mogą się odnieść mogą. Masę miałem zwartą z ujemnym w xrl tak jak być powinno. Próbowałem moduł wybudzić z trybu stby i ni cholery nie chciał. Co jeszcze chcesz wiedzieć?
 2. Ja to wiem, ale do regularności można się przyczepić. Przynajmniej tak mam. Wklejam pare fotek. Jedne do preamp bez zaaplikowanego filtra i bez przeróbki na wejście symetryczne Drugie to po przeróbce i z filtrem.
 3. Konrad, a jak wyglądają oscylogramy dla powiedzmy 10k , 20k ,40k, 60khz dla prostokąta . Sinus przypuszczam jest nienaganny. U mnie na filtrach z dataszitów no niespecjalnie to wygląda
 4. Bardzo upraszczasz sprawe. Uważam, że można paroma zabiegami podnieść poziom subiektywnie odbieranego dźwięku. Do tego potrzeba wiedzy oczywiście. Nie ma czegoś takiego jak top level , hi end itp w kategoriach parametrów i norm. Hi end to głownie sprawa cen za takie sprzęty i wcale nie oznacza jakichś mega rozwiązań technologii itp.
 5. Ok. Coś pisałeś o ewentualnym zamówieniu traf pod projekt. Mam rozumieć, ze nieaktualne? Sprawa dla jasności. Jeśli zamówiłem główne pcb+4stabililizatory+ DACe oba (AD i PCM) + komplet części to ile wpłacam? Napisz to po prostu z rozbiciem na poszczególne opcje. Co z analogiem? Sprawa następna podaj konto do wpłaty no bo nie ma.
 6. Zygmunt uwielbiam Twoje wpisy hehe. Pozdrawiam serdecznie
 7. Krzych 2

  Sci-Fiction

  No tak. Co mnie drażni najbardziej to naprawdę słabe dialogi. Nie wiem kto to pisał czy tłumaczył, ale zupełnie bez polotu. Takie sztampowe schematyczne.
 8. A bez znaczenia... ma grać, wyglądać nie musi. Byleby pady nie odchodziły bo to ważne.
 9. ....ale mogło. Miękki start może nie chcieć działać dobrze jeśli jednocześnie jest przerywana faza i zero. Tak miałem i iskrzyło przy załączaniu. Wydaje mi się, że wyłączanie tylko fazy np plus gasik na stykach powinien temat załatwić. Tak jak pisałem moduł pewnego wieczora wyłączyłem i na drugi dzień już był trupem. Można pójść jeszcze krok dalej i załączać przekaźnikiem SSR, jest w opcji detekcja przejścia przez zero, ale to chyba przesada i może mieć to wpływ na brzmienie, chociaż na logikę nie powinno.
 10. Dokładnie. Jest referencją w zakresie przenoszenia dynamiki i swobody. Nic nie stoi na przeszkodzie nagiąć go do siebie odpowiednio grającym preampem. Moim zdaniem można na nim zbudować swój hi end. To po prostu bardzo dobrze grająca końcówka w niewygórowanej cenie
 11. Ogólnie A klasa gra innym basem z subiektywnym wrażeniem jakby "dopalenia" bardziej , że tak powiem tłustym. Przynajmniej tak to zawsze słyszałem. ICE ma ten bas inny po prostu bardziej twardy i zwarty
 12. To nie jest wina Ice. Moc tego ustrojstwa jest ogromna, napewno nic mi nie brakuje w dolnych rejestrach.
 13. Tak swoją drogą łyknąłbym całą formatkę tych płytek stabilizatorów niekoniecznie z częściami. Dobre zasilanie to podstawa wszędzie i zawsze. Może za daleko wybiegam. Czy 3.3V jest tutaj barierą ze względu na zasilanie opampa? Jak patrze na pcb to chyba tak. Co prawda są opki na niskie napięcia , ale nie grzeszą parametrami. Nie wiem jak reszta.
 14. Jestem zainteresowany analogiem w takim razie i wszystkimi częściami które chciałbyś odstąpić. No to może lista: 1. Krzych 2 - kpl analog 2. moorgan - kpl analog 3. devshin - kpl analog 4. oper - kpl analog 5. janf - kpl analog 6. froste - kpl analog 7. eddie9 - kpl analog (dodatkowy) Otwieram listę chętnych na 13 kompletów AD1860 i zestaw(y) (komplet SMD + pozostałe elementy aktywne + stabilizatory) [email protected] (+SMDx2 + układy) [email protected] (+SMD + układy) [email protected] (+SMD + układy) [email protected]_mucha_ (+SMD+układy) [email protected] (+SMD + układy) [email protected] (+SMDx2 + układy) [email protected] (+SMD +Układy) [email protected] 2 (+SMDx2 + Układy +4 stabilizatory) [email protected] (+SMDx2 +Układy) [email protected] (+SMDx2 +Układy) [email protected] (+SMDx2 + układy x2) [email protected] (+SMD + układy) [email protected] (+SMDx2 +układy) [email protected] (+SMD) 1[email protected]_Pudzi (+SMDx2 + układy x2) [email protected] (+SMD ) [email protected] (+SMD + układy) [email protected] (+SMD +układy) [email protected] (+SMD + układy) [email protected] (+SMD +układy) [email protected] (SMD) [email protected] (SMD + układy) [email protected] (SMD + układy + 4 stabilizatory) [email protected] (SMD + układy) [email protected] (płytka +SMD + układy) Lista na PCM56 (pair): [email protected] - kpl PCM [email protected] 2 - kpl PCM [email protected] - kpl PCM
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.