Jump to content

Jazz :-)

Użytkownicy
 • Content Count

  1621
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Sklep

Recent Profile Visitors

82977 profile views
 1. Jazz :-)

  agent tomek

  Jest spoko. Tomek jest jeszcze bardziej cool niż wcześniej. Tomek jest trendi i na topie i ma nawet zamiast wąsików hipsterskie pióra i jest posłem, jest na okładkach czasopism, w TV, a ty k**wa nie jesteś. Tomkowi nic nie zrobią ponieważ jesteśmy k**wa w Polsce!!! Tutaj wszyscy oprócz rowerzystów mają immunitet. Nawet, a w szczególności zdjęcie brzuszka, pempka i zresztą często spotykaną debilowatą facjatą są mile widziane przez utożsamiające się z Tomciem tak intelektualne, jak estetycznie całe społeczeństwo. Najkorzystniej dla Tomka byłoby opublikowanie jeszcze fajniejszych zdjęć, coś bardziej podniecającego cholotę od tony z hajsem. Niech żyje agent Tomek!
 2. Jazz :-)

  KRAFTWERK

  Chętnie kupię kopię Minimum-Maximum w formacie SACD. (UPC: 724356061125)
 3. bady, no więc co mam wypożyczyc i założyc na zmarznięte ręce następnym razem kiedy lecę ze stanów na narty do Europy, żeby cię tak nie wk***iac?
 4. To znakomity pomysł, za który oczywiście dziękuję!
 5. To jest w takim razie mój, szukam obecnie jakiegoś fajnego paska.
 6. Polacy są nadal na poziomie wytykania, zaglądania pod sukienkę, narzekania, zazdrości i warczącej zawiści. Można przyjąć, że najbardziej krytykujący to zazwyczaj z grupy między innymi najgorzej wyposażonej w środki płatnicze, no i oczywiście ci, którym ograniczony intelekt i nieobecna wiedza nie pozwalają na zrozumienie prostego faktu, że ktoś puścił wór hajsu za szmatę na drewnianej ramie i nie było na niej jelenia. Poza tym, kogo k**wa obchodzi jakiś zegarek, kiedy ważniejszym jest czy ma zadbaną łapę i czy mu się ona nie klei wraz z nieobciętymi lub obgryzionymi pazurami. Zakładając, że w ogóle witamy się z tą osobą. Co do koneserów przeróżnych dóbr, Polacy (generalizując) mają nadal tylko tę wczesną nowobogacką wiedzę co ile kosztuje zakładając oczywiście, że jest najnowsze. Ponieważ najnowsze jest i musi k**wa być najlepsze jako, że hańbą byłoby noszenie czegokolwiek po kimś gdzie stary złoty JLC jest dla nas generalnie gówno tyle wart co nic. Jest jeszcze to, że najchętniej kupilibyśmy coś drogiego, firmowego za fragment realnej ceny - to daje najfajniejszą krajową satysfakcję, ale jest to też powodem, że prawie każdy aspirujący polski nabywca poświęci od ch*ja czasu i wysiłku szukając okazji i kombinując, co w rzeczywistości mija się z właśnie z samym celem. A celem jest dokonanie spontanicznego i przyjemnego zakupu dla siebie samego, lub osoby, której robimy fajny prezent.
 7. Nie przejmuj się. Dżambo też nic o tym jeszcze nie wie.
 8. Glównym problemem z Azjatkami jest ich irytujące piszczenie podczas kopulacji.
 9. LOL. Faktycznie 747, ona jest "twoja".
 10. Nah...ale powiedz nam, co cię najbardziej w niej kręci? Już trzecią dobę gapisz się na jej zdjęcia, coś ci się musi tam dziać pod deklem.
 11. Jesteś małolatą? I oczywiście fanką popu?
 12. Haha...no tak, moze jestes jeszcze zbyt mlody na kobiety i jarasz sie publicznie do piszczacych dziun w kolorowych hipsterskich jarmarcznych trendi majtkach. Cool.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.