Jump to content

tb82

Użytkownicy
 • Content Count

  452
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

tb82 last won the day on April 30 2017

tb82 had the most liked content!

Community Reputation

621 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2140 profile views
 1. i w 13m2 i w 30m2 prawdziwie uniwersalne kolumny...apropo jak tam Twoje klony Arcad?? Z Malborskiej jednak nic nie pod pasowało...szkoda byłby dobry rabat....a tak znowu trzeba samemu... ;))))))
 2. I to jest bardzo dobry przykład, jeden z wielu ale co tam.... Widzę nowy trend...najlepsze systemy będziemy stawiać w...bibliotekach...taka wisienka na torcie i dopięcie ostatniego guzika, dużo regałów i książek rozwiąże każdy problem akustyczny a jak nie rozwiąże to przynajmniej poczytać coś będzie... ciekawe jakie woluminy mają najlepsze "działanie" akustyczne, może encyklopedia PWN czy Harry Porter w twardej oprawie. Jestem za. Forum to jednak i uczy i bawi. Zakładka HI-END. Natomiast w temacie wątku, autor sam na "swojej skórze" musi sprawdzić co mu odpowiada, padło sporo propozycji. Debussy używany to oczywiście dobry wybór, ma wiele mocnych stron aczkolwiek bez odsłuchu w swoim systemie i akustyce trudno rozprawiać nad wyższością jednego nad drugim.
 3. Dla świętego spokoju, zarówno zagorzali zwolennicy polowań jak również ludzie patrzący na temat trzeźwo-asertywnie, nie będą mieli w większości ochoty wypowiadać się tu na ów kontrowersyjny temat i swoją opinię zachowają dla siebie z prozaicznych powodów... odmienne zdanie do głównie panującego nurtu ma wiele osób, nie każdy jednak ma ochotę uczestniczyć w dyskusji która prowadzi donikąd....
 4. tb82

  kolumny życia

  Jak to mówią... psy szczekają, koty miauczą a karawana jedzie dalej :))))))
 5. Oczywiście, że tak... niestety fakt osobistego porównania cd Rotela z "komputerowym" pliko-grajem daje tutaj "uzasadnione" podstawy by wypowiadać się infantylnie o całej reszcie sprzętu, w pełnym spektrum cenowym jak i jakościowym mając z nim do czynienia co najwyżej w formie zdjęć lub filmików internetowych.... dziwnie się to czyta, ale to chyba urok współczesnego internetu.
 6. Bardzo dobry pomysł, warunki akustyczne wyśmienite a również odpowiedni sprzęt "na stanie" by spróbować różnych konfiguracji i połączeń. Czekam z nie cierpliwością na przyszły rok, być może objawią się inne lokalizacje dzięki którym będziemy mogli niekrępująco posłuchać najlepszych zestawień w różnych miejscach naszego kraju.
 7. Nie robię sesji zdjęciowej na każdych odsłuchach szczególnie gdy mam do czynienia z kiepsko grającym średnio wykonanym jak na standardy HI-END sprzętem.... ferrari to i bym może cyknął fotę gdybym spotkał na ulicy ale golfiki gti mnie średnio interesują... Przepraszam Cię ale nie mam ani czasu ani ochoty na tą płoną dyskusję, szanuję Twoje zdanie i jeżeli uważasz NCore za coś wybitnego to OK, Twoja sprawa. EOT z mojej strony.
 8. Widzę, że lubisz sobie po zgadywać i posnuć niepoparte niczym domysły, prawo Twoje i Twojej wyobraźni....pozostańmy przy tym, że Twoje testy należą do tych jedynie rzetelnych i prawidłowo wykonanych, a NCore to naprawdę świetna rzecz :))))
 9. Nie masz zielonego pojęcia czego w życiu dotykałem i przy tym pozostańmy, a skoro Tobie się podoba to gratulacje.
 10. Na powyższych to nie słyszałem jeszcze dobrego hi-fi o hi-endzie nie wspominając, polskie Elins Audio było nie złe ale do tuzów hi-end to jeszcze bardzo daleka droga... Polecanie w zakładce HI-END cyfrowego wzmacniacza uważam za grube nieporozumienie wynikające z ewidentnego braku osłuchania....
 11. Tutaj muszę Ci przyznać racje :))) Boli tak bardzo, że jeszcze na dziś zaplanowałem sobie profilaktyczną kolonoskopie :))))
 12. Następny sadysta-masochista czytający na siłę "wypociny" Szymka....sprawa prosta nie czytać, nie komentować, zapomnieć, będzie się lepiej spało..... przecież każdy prawdziwy audiofil z "doświadczeniem" jak kolega powyżej szybko oceni jakie to marne treści tam zawarte i strona umrze śmiercią naturalną.... a tu jeszcze promocje robi skacząc po wątkach.... ciekawy przypadek
 13. Tylko tyle mają w tej dystrybucji, słabo..... a gdzie inne mity, cayiny, roony, deagostiny, transparenty, qnapy, gryphony, denafripsy, i inne kinki sudia?? Jak podawać do wiadomości to rzetelnie całe portfolio :))))
 14. Auto sadyzm... a tak na poważnie to pewnie się musiał utwierdzić w przekonaniu co nastąpiło dopiero przy czwartej parze :) jak testować to dogłębnie nie pobieżnie ;)))
 15. Super miłe spotkanie, ja również dziękuje @MrSalieri i @h3x_Lukasz następnym razem widzimy się u Was na Małopolskiej ziemi :) 14m2
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.