Jump to content

mikowaj

Użytkownicy
 • Content Count

  296
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mikowaj

  Nowości Jazzowe

  Dobra. Jako autor tego wątku muszę się odnieś do dyskusji, tym bardziej, że śledzę wypowiedzi tutaj dość pilnie. Generalnie pierwszy wpis w temacie nowości jazzowych dotyczył płyty Michała Urbaniaka, której autor tegoż wpisu nie słuchał i to nawet do tej pory. Między innymi dlatego, że nikt się na jej temat nie wypowiedział - znaczy nikogo specjalnie nie zainteresowała. To chyba wyjaśnia jaka była idea. Super fajnie, że ludzie piszą o płytach już znanych , ale ja chciałbym móc wrzucić tutaj coś o czym słyszałem, że się ukazało, a nie wiem czy chce kupić. A nóż znajdzie się ktoś to to przesłuchał i może się wypowiedzieć. Tyle. Swoją drogą, co komu przeszkadza co się tutaj pojawia, niech czyta tylko to co mu odpowiada i też będzie ok, nie? Dzięki za uwagę.
 2. Santana + Tequila + Supernatural jest dobrze
 3. chet baker johnny pace - analogowa bomba
 4. mikowaj

  Wasze ustroje.

  Surowo, ale przytulnie. Leci The Doors - The Doors Electra German Vinyl. Zdjęcie się "kładzie", ale o tej porze...
 5. Brilliant Corners by Thelonious Monk - japońśki czarny krążek mono Coltrane's Sound - również vinyl tłoczenie US
 6. Ha. Żałujcie Wy wszyscy wichrzyciele grafomani i błazenady. Czegoś takiego jak w fabryce wczoraj to łatwo się nie zapomina. Totalny odlot. Energia, luz, psychodela - wszystko zmieszane i podane na tacy ze szczyptą kolorowych cekinów. Do tego muzycznie na najwyższym poziomie. Pan Marshall grający na alcie tak, jakby rzucał zaklęcia (ubrany był w zresztą w przydługą szatę i spiczasty kapelusz), matko koleś ma 85 lat. Muzyczne mantry zwiększające ciśnienie u nasady czaszki, po prostu bajka. Ma ktoś może zdjęcia?
 7. mikowaj

  Wasze ustroje.

  Taką kupiłem. Swoją drogą ciekawa sprawa z ta plintą. Jest datowana i ma numer seryjny. Może była bardziej stylowa linia Thorensów?
 8. mikowaj

  Wasze ustroje.

  y2k, 31 Gru 2008, 08:37 >mikowaj > >Riverside wydali nowa plyte, a ja nic nie wiem? :-) [Hidden Content]
 9. mikowaj

  Wasze ustroje.

  y2k, 31 Gru 2008, 08:37 >mikowaj > >Riverside wydali nowa plyte, a ja nic nie wiem? :-) [Hidden Content]
 10. Bardzo udana seria zakupów. Takin' Off jako nowość z serii RVG wydawała się atrakcyjna ze względu na Gordona. Empyrean Isles dla utworu Cantoloupe Island. A Matheny z polecenia forumowiczów. Wszystko solidne pozycja.
 11. Kupione za pół ceny na Baczyńskiego. Oczywiście nowe. Wynalezione na AllAboutJazz w artykule o najlepszych nagraniach live wszech czasów. Może przesada, ale na pewno nie żałuje zakupu. Pozdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.