Jump to content

rollins

Użytkownicy
 • Content Count

  633
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nie żebym się reklamował - ale leżą u mnie oryginalne Auratone 5s... w stanie jak nowe z fabryki. W sumie ich nie używam - za tysiaka moge oddać...
 2. dzięki - temat już nieaktualny - naprawione.
 3. Hej Poszukuję kogoś - najlepiej z Poznania - lub okolic - kto podejmie się naprawy modułów CENRIT Fonia WOS 81... posiadam dwa - jeden sprawny, drugi właśnie padł... Przydałby się w sumie przegląd obu - elektrolity itd...
 4. rollins

  Magnetofon.

  ja wysyłałem tutaj: [Hidden Content] Pełna profeska - nie jest tanio ale jest dobrze. Kup w idealnym stanie wizualnym - serwis i tak trzeba zrobić. Najlepiej nie grzebany, nie po serwisie...
 5. w jakim stanie i za ile? i ile szt.?
 6. Szukam i szukam... i nic. Może wiecie kto zajmuje się wykonywaniem obudów do urządzeń na zamówienie? Chodzi mi o kogoś kto zrobi pojedynczą szt. i to bez projektu... tzn. na zasadzie - daje elementy i ktoś ot projektuje i wykonuje. Chodzi mi obudowę rack 1u - trzeba zrobić na wymiar pod konkretną elektronikę, nawiercić dziury pod XLR'y, gniazdo sieciowe, diody...itd. A może nawet sitodruk wykonać.
 7. nic się nie dzieje - 50 stopni to nie dużo. Dość ważne jest to że to ma być termoobieg a nie zwykłe grzanie grzałkami w piekarniku. Dobrze nadają się też suszarki do owoców. Nic nie wykasuje... wypiekłem tak już kilkadziesiąt taśm... połowa nagranych, dwie wzorcówki... nic się nie dzieje, nic się nie kasuje... a taśmy jak nowe - nie brudzą. Z moich obserwacji najbardziej brudzą po latach Ampexy. Basfy są dużo lepsze pod tym względem.
 8. Piecze się w 50 stopniach przez 6 godzin w piekarniku z termoobiegiem. Działa to doskonale... można piec zarówno czyste jak i nagrane taśmy, nawet wzorcówki piekłem. Najgorsze są Ampexy - i one wymagają bezwzględnie wypieczenia bo strasznie brudzą.
 9. hej mam pytanie - znalazłem pewien przedmiot w ogloszeniu - kraj Niemcy. Poorzumiałem się ze sprzedawcą mailowo... zaproponował żebym przesłał mu pieniądze przez Paypall - podał swój adres e-mail. Mam pytanie czy to bezpieczna forma płatności? Czy jak nie wyśle mi towaru na który się umówiliśmy - albo wyśle towar niezgodny ze zdjęciami to Paypall zwróci mi pieniądze? Czy ochrona tyczy się tylko zakupów w sklepach internetowych oraz portalach współpracujących z PayPall czy też w przypadku zakupów "przez e-mail"
 10. publicznie podziękowania dla dulona - jeszcze raz dzięki - części dotarły i mogę kontunuować renowację Mechlabora.
 11. hej może komuś zalega więc zapytam - szukam szklanych tłumików drgań do rolek do magnetofonu szpulowego Mechlabor STM-210. Jestem w trakcie renowacji i niestety jeden przy czyszczeniu mi pękł... może ktoś ma?
 12. hej Elberoth, pokazywałeś kiedyś miernik składowej stałej sieci zasilającej... szukam, szukam i nie mogę znaleźć... możesz podesłać linka do miejsca gdzie to można kupić... ? Dzięki z góry...
 13. To jest 4 sciezkowiec? Sprawny? Ile za przesyłkę? Chętnie kupię:)
 14. Nie będzie taki sam- sumowanie dwóch śladów mono i jeden ślad mono - to nie jest to samo....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.