Jump to content

BobW

Użytkownicy
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

38 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie AP Tempo 6 grały z Audia Flight Three [Hidden Content]
 2. Audia Flight FL Three - doskonały wzmacniacz włoskiej firmy. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Jestem jego pierwszym właścicielem. Stan gabinetowy. Nie naprawiany. W pełni sprawny. Doskonałe wyjście słuchawkowe. Sprzedaję bo zamieniłem na Audia Flight One. W innym wypadku miałby u mnie dożywocie. W internecie dostępne są recenzje i testy. Nowy kosztował ok. 10.000 zł. Zdjęcia prześlę na życzenie. https://www.olx.pl/oferta/audia-flight-fl-three-wzmacniacz-CID99-IDEJZWQ.html
 3. Audia Flight FL Three - doskonały wzmacniacz włoskiej firmy. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Jestem jego pierwszym właścicielem. Stan gabinetowy. Nie naprawiany. W pełni sprawny. Doskonałe wyjście słuchawkowe. Sprzedaję bo zamieniłem na Audia Flight One. W innym wypadku miałby u mnie dożywocie. W internecie dostępne są recenzje i testy. Nowy kosztował ok. 10.000 zł. Zdjęcia prześlę na życzenie.
 4. Na sprzedaż moja Audia Flight FL Three. Pochodzi z polskiej dystrybucji. Jestem jego pierwszym właścicielem. Stan gabinetowy. Nie naprawiany. W pełni sprawny. Doskonałe wyjście słuchawkowe. Sprzedaję bo zamieniłem na Audia Flight One.
 5. Gratuluję wyboru wzmacniacza, u mnie też od niedawna zamiana z AF Three na AF One. Do tego wzmacniacza polecam odtwarzacz CD Audio Research CD3 Mk.II. Pewnie z wyższymi lub nowszymi modelami Audio Research będzie tylko lepiej.
 6. Najczęściej odtwarzacz CD - Audio Research CD3 Mk.II czasami TIDAL przez ARCAM rDACkw + rWave (wersja z WiFi + TOMANEK ULPS for rDAC)
 7. Wzmacniacz kupiony w Polsce, pochodzący z krajowej dystrybucji. Stan idealny. Też myślę że wybór będzie trafiony. Tym bardziej że "3" była rewelacyjna i miałaby u mnie dożywocie gdybym nie trafił na AF One 😉
 8. U mnie zmiana z AF Three na Audia Flight One Mk3 No i tym samym "Trójka" szuka nowego właściciela.
 9. Hej, I jak się udało spotkanie i odsłuchy. Skrobnijcie kilka słów. pozdrawiam
 10. Nie znalazłem klubu tej marki. Pewnie dlatego, że mało popularna w naszym kraju. Myślę jednak, że znajdą się i odezwą posiadacze/miłośnicy tej marki. Od niedawna posiadam wzmacniacz zintegrowany Audia Flight Three link do strony producenta poniżej [Hidden Content] Zapraszam do wpisów na temat tej marki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.