Jump to content

BobW

Użytkownicy
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to przynajmniej tyle. Już zazdroszczę tym, którym udało się kupić bilety na koncerty. No i czaję się na dodatkowe terminy gdzieś w Europie bo u nas to raczej nie dołożą koncertu. Co do płyty - z gustami się nie dyskutuje, ale po ja jestem na nie. Do Anastasis to temu "dziełu" daleko, że o wcześniejszych płytach nie wspomnę. Może zyskuje przy bliższym poznaniu, nie wiem - dałem radę tylko dwa razy posłuchać.
 2. Witam Poszukuję opinii na temat zintegrowanego wzmacniacza Audio Research VSi60. Ktoś posiada, posiadał, słyszał. Jak z awaryjnością itd.
 3. NIe znam tempo IV (może wrzucisz jakieś fotki) Ale miałem okazję porównywać Yary z Tempo VI i wybór był prosty. Tempo VI to bardzo dobre kolumny - trzeba je tylko napędzić czymś równie dobrym. Jak masz podpiętego TIDAL-a do rDAC-a?
 4. Ja szczęśliwie odebrałem kolejny raz przesyłkę z płytami z Japonii. Przesyłka pocztą lotniczą - doręczona przez Pocztę Polską - bez dodatkowych opłat. Wartość przewyższała 22 EUR. Skoro dojna zmiana szuka kasy to się chyba niedługo skończą zakupy w internecie.
 5. U mnie podłączona TARA LABS AIR 1 (XLR). Ale również nie miałem możliwości porównania do tego samego kabla na rca.
 6. Witaj w klubie. Mam podobne odczucia przy połączeniu AF 3 do AP Tempo VI.
 7. Zależy co podłączysz. U mnie z Audio Research CD3 Mk.II całość zdecydowanie lepiej gra po XLR. Muszę jednak przyznać, że nie miałem identycznych kabli by to sprawdzić.
 8. Nie znalazłem klubu tej marki. Pewnie dlatego, że mało popularna w naszym kraju. Myślę jednak, że znajdą się i odezwą posiadacze/miłośnicy tej marki. Od niedawna posiadam wzmacniacz zintegrowany Audia Flight Three link do strony producenta poniżej http://www.audia.it/products_new.php?codpro=8 Zapraszam do wpisów na temat tej marki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.