Jump to content

BobW

Użytkownicy
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No to przynajmniej tyle. Już zazdroszczę tym, którym udało się kupić bilety na koncerty. No i czaję się na dodatkowe terminy gdzieś w Europie bo u nas to raczej nie dołożą koncertu. Co do płyty - z gustami się nie dyskutuje, ale po ja jestem na nie. Do Anastasis to temu "dziełu" daleko, że o wcześniejszych płytach nie wspomnę. Może zyskuje przy bliższym poznaniu, nie wiem - dałem radę tylko dwa razy posłuchać.
 2. BobW

  banda AUDIO RESEARCH -a

  Witam Poszukuję opinii na temat zintegrowanego wzmacniacza Audio Research VSi60. Ktoś posiada, posiadał, słyszał. Jak z awaryjnością itd.
 3. NIe znam tempo IV (może wrzucisz jakieś fotki) Ale miałem okazję porównywać Yary z Tempo VI i wybór był prosty. Tempo VI to bardzo dobre kolumny - trzeba je tylko napędzić czymś równie dobrym. Jak masz podpiętego TIDAL-a do rDAC-a?
 4. Ja szczęśliwie odebrałem kolejny raz przesyłkę z płytami z Japonii. Przesyłka pocztą lotniczą - doręczona przez Pocztę Polską - bez dodatkowych opłat. Wartość przewyższała 22 EUR. Skoro dojna zmiana szuka kasy to się chyba niedługo skończą zakupy w internecie.
 5. BobW

  Klub marki Audia Flight

  U mnie podłączona TARA LABS AIR 1 (XLR). Ale również nie miałem możliwości porównania do tego samego kabla na rca.
 6. BobW

  Klub marki Audia Flight

  Witaj w klubie. Mam podobne odczucia przy połączeniu AF 3 do AP Tempo VI.
 7. BobW

  Klub marki Audia Flight

  Zależy co podłączysz. U mnie z Audio Research CD3 Mk.II całość zdecydowanie lepiej gra po XLR. Muszę jednak przyznać, że nie miałem identycznych kabli by to sprawdzić.
 8. Posłuchaj Rydza. Dobrze wskazał problem. Akustyka to podstawa. Kable zostaw sobie na koniec. Jako "wisienkę na torcie". W Twojej sytuacji to raczej szkoda kasy na eksperymenty z kablami.
 9. BobW

  Klub kabli Van Den Hul

  Miał ktoś okazję używać zasilającego Van den Hul The Mainsstream? Jakieś opinie? Porównanie z innymi kablami w zbliżonej cenie? Będę wdzięczny za opinie.
 10. BobW

  Fan-Club Audio Physic

  Dystrybutor jest nowy to fakt. Ale Audia jako firma i sprzęt nie. Wcześniej dystrybutorem był Audiosystem. Posiadam wzmaka od dłuższego czasu - jako pierwszy właściciel i zero problemów - nie licząc bezpiecznika. W razie "w" bezproblemowy serwis u producenta. Nawet jak chwilowo nie będzie dystrybutora. Ale biorąc pod uwagę jakość - raczej tylko na wszelki wypadek. Taka jest ogólna opinia. Ale podchodził bym do niej z rezerwą. U mnie Tempo grają na 15-16 metrach i jest suuper.
 11. BobW

  Fan-Club Audio Physic

  Potwierdzam Audia Flight i AP to dobre połączenie. U mnie co prawda gra niższy model wzmacniacza z Tempo VI ale połączenie obu firm warte rozważenia.
 12. BobW

  Odtwarzacz do 10 tys.

  Zdecydowanie polecam CD - Audio Research CD3 Mk.II
 13. Polecam wzmacniacz zintegrowany Audia Flight Three. Moduł phono z tego co wiem można dołożyć. Nowy to teraz koło 12k Ale jako posiadacz wcześniejszej wersji mogę polecić do muzyki o której piszesz. Na temat jakości modułu phono niestety się nie wypowiem.
 14. No proszę jak się Szczecin rozwija. Nowe miejsca - hmm chyba się wybiorę na wycieczkę ;-) eeech chyba jednak nie ;-(
 15. BobW

  Fan-Club Audio Physic

  A i z tyłu wyglądają kiepsko Jak można tak traktować sprzęt ;-(
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.