Jump to content

radark

Użytkownicy
 • Content Count

  1305
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. radark

  Klipsch RP 6000F

  jakiś wyższy Onkyo
 2. radark

  Klipsch RP 6000F

  Do jazzu te 8000 może i dobre bo bas schodzi bardzo głęboko ale w metalu poległy przez brak kopa
 3. radark

  Klipsch RP 6000F

  Czy ktoś słuchał tych kolumn? Miałem okazję przetestować 8000 i 5000 i co ciekawe te drugie okazały się zdecydowanie lepsze, szczególnie bas był bardziej kopiący, na 8000 było sporo nieznośnego mulenia. Niestety nie mam możliwości odsłuchu tych 6000, interesują mnie szczególnie w kontekście basu czy jest dobrze kontrolowany i ma wykop czy bardziej ciągnie w dół?
 4. radark

  Canton Chrono

  Młody nie jestem ale lubię czasem posłuchać ostrej muzyki dlatego zależy mi na kolumnach które dobrze ją zagrają, Twoja opinia o Klipsch brzmi zachęcająco a czy ten bas u nich jest też przy okazji ciężki, dociążony bo ludzie w tańszych modelach na to narzekali?
 5. radark

  Canton Chrono

  Kiedyś Chrono słuchałem krótko, podobały mi się ale to było za krótko żeby jednoznacznie ocenić, Klipsch nie słuchałem żadnego modelu. Ciekawe które w metalu bardziej by się sprawdziły?
 6. radark

  Canton Chrono

  a mógłbyś je porównać z Klipsch 8000? Widziałem że się na ich temat wypowiadałeś. Szukam basu mocnego, kopiącego nie musi schodzić do piwnicy
 7. radark

  Canton Chrono

  Nad c375
 8. radark

  Canton Chrono

  A jak bas A jak bas? W ciężkich brzmieniach da radę?
 9. radark

  Canton Chrono

  Prośba do posiadaczy tych kolumn o charakterystykę brzmienia, czy warte swojej ceny? Były reklamowane jako paczki do rocka szczególnie interesują mnie 509 i 509.2
 10. Ktoś może słuchał tego kabelka?
 11. radark

  kable instalacyjne

  hej nikt nie kupował kabli instalacyjnych? może jakiś sklep się wypowie?
 12. radark

  kable instalacyjne

  Witam, czy są różnice między przewodem głośnikowym instalacyjnym a pełnym? Chodzi mi konkretnie o Chord Odyssey, który jest sprzedawany taniej w wersji install bez gumowej otuliny, czy to oznacza gorszą izolację? Z góry dzięki za odpowiedź.
 13. Do metalu nic ciekawego z nowego sprzętu nie znajdziesz a im drożej tym gorzej. Do rocka prędzej choć też niełatwe to zadanie. Do jazzu masz do wyboru do koloru. W miarę uniwersalnie może być połączenie Nad+Canton Chrono ujdzie w tłoku posłuchaj może się spodoba. Spróbuj też Definitive Technology z aktywnym basem. Jak nie podejdą to tylko sprzęt z lat 80 zostaje albo słuchać tylko jazzu:).
 14. radark

  Norstone silver

  no mam daleko więc 2x2,5m musi być, chcę wymienić stare chord odyssey na coś także srebrzonego, zawsze myślałem że srebro rozjaśnia a nie gasi, akurat potrzebuję ich do Dali menuet
 15. radark

  Norstone silver

  może to pomoże? [Hidden Content]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.