Jump to content

radark

Użytkownicy
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

68 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Do metalu nic ciekawego z nowego sprzętu nie znajdziesz a im drożej tym gorzej. Do rocka prędzej choć też niełatwe to zadanie. Do jazzu masz do wyboru do koloru. W miarę uniwersalnie może być połączenie Nad+Canton Chrono ujdzie w tłoku posłuchaj może się spodoba. Spróbuj też Definitive Technology z aktywnym basem. Jak nie podejdą to tylko sprzęt z lat 80 zostaje albo słuchać tylko jazzu:).
 2. radark

  Norstone silver

  no mam daleko więc 2x2,5m musi być, chcę wymienić stare chord odyssey na coś także srebrzonego, zawsze myślałem że srebro rozjaśnia a nie gasi, akurat potrzebuję ich do Dali menuet
 3. radark

  Norstone silver

  może to pomoże? [Hidden Content]
 4. radark

  Norstone silver

  Witam Czy ktoś słyszał te kable? Będę wdzięczny za opinie
 5. radark

  Nad c542 pytanie

  więc można zaryzykować twierdzenie że 542 i 541i grają tak samo?
 6. radark

  Nad c542 pytanie

  Niestety nie jestem ze Śląska a zamierzasz go może sprzedać?
 7. Do tego wzmaka idealny jest cd Nad c565 tylko trudno go namierzyć ale czasem się pojawia na allegro czy olx. Pełna synergia grania. Możesz też spróbować c568 chociaż jego poprzednik trochę był lepszy.
 8. radark

  Nad c542 pytanie

  aktualnie nie mam żadnego cedeka, myślałem o zakupie 542 do c372, ale w sprzedaży widziałem tylko 541i więc pomyślałem o nim. Zależy mi na jaśniejszym graniu. Niektórzy pisali że 542 muli inni że gra dość jasno. Posłuchać niestety się ich nie da.
 9. radark

  Nad c542 pytanie

  A jak z basem buła czy kontrola?
 10. radark

  Nad c542 pytanie

  Nikt nic nie wie?
 11. radark

  Nad c542 pytanie

  Witam! Będę wdzięczny za charakterystykę tego cedeka. Czy to raczej jasno grające urządzenie czy bardziej po ciemnej stronie mocy? Jakie są różnice w stosunku do 541i?
 12. radark

  Nad c162/c275

  Witam! Czy ktoś może słyszał takie zestawienie? Czy gra to bardziej jak 372 czy 375?
 13. Zdecydowanie polecam Nad c565, to świetny cedek, bardzo neutralne, szczegółowe granie bez żadnych podbić w paśmie, ze wzmakami Nada świetnie się zgrywa. To przeciwieństwo c546, który gra bardziej kluchowato.
 14. Jazz i metal to jak ogień i woda jeśli chodzi o dobór sprzętu. Bardzo trudno znaleźć kolumny, które te dwa gatunki zagrają co najmniej przyzwoicie. To jedna z nielicznych propozycji jaka może Cię ewentualnie zadowolić [Hidden Content]
 15. Takie zestawienie jest dyskusyjne, kolega z forum testował coś takiego na metalu i nie był zachwycony. W DT masz suba wbudowanego dzięki temu wszystko jest właściwie zestrojone.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.