Jump to content

Grzos

Użytkownicy
 • Content Count

  261
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Grzos

  Camel

  Witam, gdyby ktoś był zainteresowany posiadam do odstąpienia 3 bilety na koncert 3 czerwca w Zabrzu (bilety kat. C - dobre miejsca). Zapraszam na priv.
 2. W czerwcu grupa ponownie gra w Polsce, gdyby ktoś był zainteresowany 3 biletami na koncert 3.06. w Zabrzu (dobre miejsca) zapraszam na priv - mam do odsprzedania.
 3. Polecam firmowy zestawik: http://allegro.onet.pl/marantz-pm-7001-i1918034104.html http://allegro.onet.pl/marantz-sa-7001-srebrny-i1918034167.html http://allegro.onet.pl/marantz-tu-6001-srebrny-na-gwarancji-i1918034224.html
 4. Nowe Equilibrium Stage + String: http://allegro.pl/equilibrium-stage-hi-end-i1858169214.html http://allegro.pl/equilibrium-string-hi-end-2-x-4-m-i1858169208.html Pozdrawiam.
 5. Kabelki Equilibrium Stage + String: http://allegro.pl/show_item.php?item=1814062863 http://allegro.pl/equilibrium-stage-hi-end-i1814062952.html Zapraszam.
 6. Polecam moje MA RX 6. Przy sprzedaży poza aukcją 100 zł taniej. http://allegro.pl/monitor-audio-rx-6-stan-sklepowy-i1717027382.html
 7. Słuchał ktoś może Yamahy a-s1000 lub 700 z tymi głośnikami, mam RX 6 z marantzem 7001; świetnie zgrane rejestry, ale nieco jak dla mnie napompowany dzwięk, nieco jaskrawy, szklisty na średnicy - też planuję zmianę elektroniki.Ponoć seria 6003 wypada z MA lepiej. Do Kolegi Boras1 - z czym słuchałeś tych głośników poza Denonem, możesz podzielić się uwagami; dlaczego ten Denon jest tak dobry w tym połączeniu?
 8. Grzos

  Naim club

  Witam serdecznie szanowne grono klubowiczów! Przymierzam się do zakupu zestawu 5i-2. W związku z powyższym mam pytanie, czy ktoś ma może namiary na jakieś źródło gdzie można byłoby nabyć taki zestaw CD + wzmak w dużo atrakcyjniejszej cenie niż w sklepach. Ponadto , czy ktoś miał okazję odsłuchu zestawu jw z MA RX 6 i mógłby podzielić się opinią jak to razem gra. Pozdrawiam; dzięki z góry.
 9. Charakter dżwięku jest ten sam. Nie miałem okazji bezpośredniego porównania, ale 5003 słuchałem w Saturnie. Jak dla mnie charakter dżwięku jest dokładnie ten sam.
 10. Didam jeszcze, że jeden egzemplarz sprezentowałem ojcu do LCD - redukcja zakłóceń obrazu, faktycznie poprawa głębi kolorów. O dziwo zaobserwował to także ojciec...Pozdrawiam.
 11. Witam. Posiadam dwa egzemplarze tego urządzenia - typ D. Telefonicznie nie wskazano mi jednoznacznie, który typ jest lepszy. W mojej opinii, po kilku próbach wpinania i wypinania z systemu mogę powiedzieć, że listwa ta ma wpływ na dźwięk - w zestawie jak w "o mnie " - wyostrza brzmienie, tnie bas, daje subtelne odczucie wzrostu dynamiki - związane pewne z odchudzeniem dźwięku w obliczu cech wspomnianych wcześniej. Generalnie zmiany odczytuję w tym zestawieniu " in minus". Kupiłem ostatnio w Satuirnie jakąś polską listwę za 43 zł w obudowie aluminiowej i jest ok. Mam też drugi system: stary ampli Marantz 2225 vintage (raczej ciemny, grający dołem, gładko) + DVD HK 22 + Jamo C 401 - i tu również wpływ na dźwięk jest podobny, tyle , że właściwości opisane wcześniej nadają dżwiękowi dźwięczności i wyrazistości. Wszystko zależy zatem od systemu,reszty toru i tego , co chcemy uzyskać.
 12. Witam kolegów. Jednak nabyłem PM 7000 KI i uważam zakup tego wzmacniacza za znakomity wybór. Po kilkunastu godzinach odsłuchu nie stwierdzam żadnego wyostrzenia, piskliwości, kłujących wysokich itp. Nie wiem skąd na tym forum takie opinie. Być może dużo zależy od kolumn....W moim odchuciu jest wręcz przeciwnie - zestaw z SA 7001 gra znakomicie wyrównanym pasmem z dużą dozą muzykalności. Dżwięk jest ciepły, miły, przy tym czysty i rozdzielczy. Bardzo ładna scena i separacja planów (oczywiście w tym zakresie cenowym). Nie zgodzę się też z opiniami, iż jest to zestaw mało uniwersalny pozbawiony basu. Co bardzo ważne - póki co nie stwierdziłem nic, co mogłoby drażnić niezależnie od słuchanego gatunku, a odsłuchu nie chce się przerwać... Niezdecydowanym, a wyrażjącym chęc posiadania zestawu z jednej "stajni" zdecydowanie polecam, najlepiej po uprzednim odsłuchu, jeśli taka mozliwość będzie.... Pozdrawiam. Wszystkim dziękuję za podzielenie się opiniami.
 13. Do kolegi Discomaniak: Moze byłby kolega uprzejmy napisać z czym ten CD zagra dobrze oraz istotnie lepiej od posaidanego przeze mnie HK 3480, który wydaje mi się jednak być głównym sprawcą braku synergii w całości, biorąc oczywiscie jeszcze pod uwage Heco Metas. Będę zobowiazany.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.